Dodaj do ulubionych

__|````|__|````|__|````|__|````|__

03.07.03, 11:45
Hmmmm fajny szlaczek :)
Obserwuj wątek
    • basturk A ja zrobiłem coś znacznie większego 03.07.03, 12:26
      <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
      <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
      <><> ^^^^^^^^^ <> ^ <><>< ^ <> ^^^^^^^ <> ^ <><> ^ <> ^ ><><> ^ <><><><
      <><><><> ^ <><><>< ^ ><> ^ ><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <>< ^ <>< ^ ><><><><
      <><><><> ^ <><><><> ^ < ^ <><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><> ^ > ^ <><><><><
      <><><><> ^ <><><><>< ^^^ ><><> ^ <><><><> ^^^^^^^^ <><>< ^^^ ><><><><><
      <><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><><><><
      <><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><><><><
      <><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^^^^^^^ <> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><><><><
      <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
      <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
    • basturk Ups niewyszło ale teraz powinno 03.07.03, 12:31
      ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
      ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
      ><>< ^^^^^^^^^ <> ^ <><><> ^ <> ^^^^^^^^ <> ^ <><> ^ <> ^ <><><> ^ <>
      ><><><> ^ <><><>< ^ <><> ^ ><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <>< ^ <><> ^ ><>
      ><><><> ^ <><><><> ^ <> ^ <><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><> ^ <> ^ <><>
      ><><><> ^ <><><><>< ^^^ ><><> ^ <><><><> ^^^^^^^^ <><>< ^^^ ><><>
      ><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><>
      ><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><>
      ><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^^^^^^^^ <> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><>
      ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
      ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

      przynajmniej mam nadzieje ze wyszło
      • basturk Znowu nic-rzucam sztuke :( 03.07.03, 12:32

    • salo Re: __|````|__|````|__|````|__|````|__ 04.07.03, 10:28
      |××|××|××|××|
      ^××^××^××^××^

      °°°÷÷÷°°°÷÷÷
      ¤¤¤«×»¤¤¤«×»

      Ciekawe czy mi się udało ;)


      • Gość: Darek Re: __|````|__|````|__|````|__|````|__ IP: *.cst.tpsa.pl 04.07.03, 10:51
        Nigdy Wam tu nie wyjdzie, bo to działa tylko w przypadku czcionek o jednakowej
        szerokości znaku (np. Courier) - a wszystko wyświetlane jest na forum chyba
        Arialem (poza okienkiem, w którym wpisuje się posty - tam jest Courier) :-(((
        • kaner Re: __|````|__|````|__|````|__|````|__ 08.07.03, 09:18
          no niestety Forum GW
          nie sprzyja ASCII Art :(
          ale szlaczek ladny mi wyszedl :P
    • kaner __|````|__|````|__|````|__|````|__ 10.07.03, 10:45
      __|````|__|````|__|````|__|````|__
      • basturk <-----------<<<< moja strzałka też niezła 02.08.03, 15:34
        • kaner HHHHHHHHHHHH Plotek :) 05.08.03, 08:39
          • basturk (_?_) 05.08.03, 17:04

          • basturk (_;_) a to tyłeczek :) 05.08.03, 17:05

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka