basturk A ja zrobiłem coś znacznie większego 03.07.03, 12:26 <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>< <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>< <><> ^^^^^^^^^ <> ^ <><>< ^ <> ^^^^^^^ <> ^ <><> ^ <> ^ ><><> ^ <><><>< <><><><> ^ <><><>< ^ ><> ^ ><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <>< ^ <>< ^ ><><><>< <><><><> ^ <><><><> ^ < ^ <><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><> ^ > ^ <><><><>< <><><><> ^ <><><><>< ^^^ ><><> ^ <><><><> ^^^^^^^^ <><>< ^^^ ><><><><>< <><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><><><>< <><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><><><>< <><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^^^^^^^ <> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><><><>< <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>< <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>< Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Ups niewyszło ale teraz powinno 03.07.03, 12:31 ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> ><>< ^^^^^^^^^ <> ^ <><><> ^ <> ^^^^^^^^ <> ^ <><> ^ <> ^ <><><> ^ <> ><><><> ^ <><><>< ^ <><> ^ ><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <>< ^ <><> ^ ><> ><><><> ^ <><><><> ^ <> ^ <><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><> ^ <> ^ <><> ><><><> ^ <><><><>< ^^^ ><><> ^ <><><><> ^^^^^^^^ <><>< ^^^ ><><> ><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><> ><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^ <><><><> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><> ><><><> ^ <><><><><> ^ <><><> ^^^^^^^^ <> ^ <><> ^ <><><> ^ <><><> ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> przynajmniej mam nadzieje ze wyszło Odpowiedz Link Zgłoś
salo Re: __|````|__|````|__|````|__|````|__ 04.07.03, 10:28 |××|××|××|××| ^××^××^××^××^ °°°÷÷÷°°°÷÷÷ ¤¤¤«×»¤¤¤«×» Ciekawe czy mi się udało ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Re: __|````|__|````|__|````|__|````|__ IP: *.cst.tpsa.pl 04.07.03, 10:51 Nigdy Wam tu nie wyjdzie, bo to działa tylko w przypadku czcionek o jednakowej szerokości znaku (np. Courier) - a wszystko wyświetlane jest na forum chyba Arialem (poza okienkiem, w którym wpisuje się posty - tam jest Courier) :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
kaner Re: __|````|__|````|__|````|__|````|__ 08.07.03, 09:18 no niestety Forum GW nie sprzyja ASCII Art :( ale szlaczek ladny mi wyszedl :P Odpowiedz Link Zgłoś
kaner __|````|__|````|__|````|__|````|__ 10.07.03, 10:45 __|````|__|````|__|````|__|````|__ Odpowiedz Link Zgłoś