kobita2005 23.02.06, 20:26 po przeczytaniu postu butters o zaletach zakupów w Brastop wypatrzyłam stanik, który chciałabym zamówić, ale kolor casis czy cassis (nie wiem, bo różnie piszą) nic mi nie mówi. Może któraś z Was wie, jaki to kolor? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
butters77 Re: casis 23.02.06, 20:30 Tak, wiem, bo kiedys sama chcialam kupic i pisalam w tej sprawie do Bellissimy:) Kolor Cassis to soczysta czerwien. Odpowiedz Link
kobita2005 Re: casis 23.02.06, 20:41 dzięki butters, jednak zrezygnuję. Czerwony stanik mam i na razie jeden mi wystarczy Odpowiedz Link
drzazga1 Re: casis 23.02.06, 23:52 Creme de casis to likier z czarnej porzeczki. Hercules Poirot go uwielbial:) Odpowiedz Link