23.02.06, 20:26
po przeczytaniu postu butters o zaletach zakupów w Brastop wypatrzyłam
stanik, który chciałabym zamówić, ale kolor casis czy cassis (nie wiem, bo
różnie piszą) nic mi nie mówi. Może któraś z Was wie, jaki to kolor?
Obserwuj wątek
    • butters77 Re: casis 23.02.06, 20:30
      Tak, wiem, bo kiedys sama chcialam kupic i pisalam w tej sprawie do Bellissimy:)
      Kolor Cassis to soczysta czerwien.
      • kobita2005 Re: casis 23.02.06, 20:41
        dzięki butters, jednak zrezygnuję. Czerwony stanik mam i na razie jeden mi
        wystarczy
    • drzazga1 Re: casis 23.02.06, 23:52
      Creme de casis to likier z czarnej porzeczki. Hercules Poirot go uwielbial:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka