zazulla 19.06.06, 22:41 Lea, z ciebie sliczna dziewczyna jest! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdarrr Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 19.06.06, 22:56 temat ciekawy, ale nie podobał mi się sposób przeprowadzenia programu. poza tym po co tam ten skiba? moznaby pogadac tak intymnie, miedzy kobietami, propagowac idee forum a nie Skiba, który przekrzykiwał osoby, które miały coś do powiedzenia! Lea, tak na oko, to biust wcale nie taki duży. Pasuje do Ciebie! pozdrawiam Odpowiedz Link
l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 19.06.06, 23:00 No po operacji jako tako ;) ale ta moja nadwaga :( Odpowiedz Link
maja285 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 19.06.06, 23:39 nie podobał mie się, tak naprawdę to tylko dziewczyny które przyszły do programu wiedziały o co nam chodzi. prowadzące zrobiły sobie z Skibą farsę! Widać było po minach dziewczyn że nie czuły się tam zbyt dobrze......... Odpowiedz Link
l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 19.06.06, 23:56 No ja byłam bardzo zdziwiona jak Skibę zobaczyłam i jego tekst " że biust to termin medyczny" ... ale co mogłam ? nic... nie było szans aby powiedzieć to co się chciało Odpowiedz Link
butters77 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 00:01 Ach, mam nadzieję, że uda mi się mimo wszystko to zobaczyć - chciałabym poznać l.e.ę:) Odpowiedz Link
maith No, żenada. 20.06.06, 02:38 Ta... termin medyczny. No, ale tego można było nie zauważyć przy takich kwiatkach, jak tekst tej prowadzącej bardziej blond, że "trzeba pamiętać o pewnej modelce, której implanty wybuchły w samolocie", wygłoszony z głębokim przekonaniem o własnej wiedzy, godnym dziecka w młodszej grupie przedszkolaków. Czy ta kobieta naprawdę nie sprawdza bzdur, które podaje jako... fakty? Po pierwsze nic takiego nigdy się nie wydarzyło, po drugie wiele kobiet po śmierci rozpoznano po implantach, bo są trwalsze od ludzi, a po trzecie, nawet niedawno wyśmiewano ten zabobon w "Pogromcach mitów", udowadniając niedowiarkom, że wybuch implantów w samolocie jest niemożliwy. Odpowiedz Link
maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 03:04 Pozytyw - zobaczyłyśmy, że Lea jest śliczna, urocza i w ogóle :-) Negatywy: 1)Zamiast intymnej rozmowy kobiet o kobiecych sprawach - rozrywka dla gawiedzi 2)Sianie nieprawdy. Prowadzące wyłapywały część prawdy, ciągnęły ten kierunek dalej i nie pozwalały pokazać drugiej strony. W efekcie z programu wyszło, że: -wszystkie kobiety z dużym biustem jak jeden mąż albo się już zoperowały, albo o tym marzą(z wątków na naszym forum wynika, że różnie to bywa) -duży biust jest chorobą, którą można leczyć (to znaczy owszem zapytano Leę i tą Magdę o problemy, ale mimo, że obie wcześniej mówiły, że starały się biust ukrywać, w tym Lea przyznała, że się garbiła, to tego wątku nie pociągnęły -duży biust wyklucza uprawianie w zasadzie wszelkich sportów poza pływaniem i jogą. No nie wiem, ja akurat mam na swoim koncie różne sporty. Także te wymagające bardzo dobrze trzymających staników i owszem, zdarzało mi się już w stanikach zaszywać, żeby dobrze trzymały, w czasie kiedy nie miałam dobrze dopasowanych staników nadających się do uprawiania sportu, ale nigdy nie trafiłam na sport, przed którym bym się z powodu biustu zatrzymała ;-) -bielizny nigdzie nie kupujemy, szyją nam ją gorseciarki -no i generalnie wszelkie nasze problemy są nierozwiązywalne 3)żałosny wstęp. Zresztą żałosne wstępy to chyba ich specjalność. Chwilę później puszczono program z aktorkami, gdzie Ewa Kacprzyk od razu powiedziała, że poczuła się ich wstępniakiem do swojego programu urażona. 4)Brak profesjonalizmu prowadzących, którzy dopuścili do tego, że Skiba przejął im całą drugą część programu, 5)Unikano praktycznie wszelkich informacji przydatnych biuściastym Odpowiedz Link
maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 03:06 Lea, a czy ten tekst "no przykro mi, że tak narzekacie, no ale skoro tak, to powiedzcie, co jest najgorsze" czy jakoś tak, miało jakieś pokrycie w rzeczywistości? To faktycznie Wy prowadziłyście ten program w kierunku narzekania, czy to im tak pasowało? Odpowiedz Link
monikinda Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 08:11 A za kogo ten skiba sie uwaza, psuje kazdy program, jak tamten w rozmowach w toku Odpowiedz Link
l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 08:53 Nie można było zmieniać kierunku rozmowy, wszystkim kierowały prowadzące, przerywały nam w połowie zdania. Dużo wycięli min. problem z zakupem staników i sprowadzania ich min. z Anglii. O biustonoszach sportowych z odpowiednim fasonem też chciałam wspomnieć, niestety kiedy otwierałam ustra prowadząca już rozmowę kontynuowała po swojemu. Mówiłam o kompleksach w szkole, o długim leczeniu nie tylko o bieliźnie ale i np. problemie zakupienia odpowiedniej bluzki czy sukienki ślubnej w czasie kiedy ja wychodziłam za mąż. Także program był zrobiony tak jak chcieli oni - nie my Odpowiedz Link
l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 09:13 oglądam powtórkę i naprawdę jest pocięte ... sporo no ale to mozna było przewidzieć Odpowiedz Link
monikinda Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 09:27 LEA. gratuluje ;-). Generalnie nie tego sie spodziewalam po tym programie, nic konkretnego i przydatnego i ten skiba i jego wywody Odpowiedz Link
uwa5 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 10:10 właśnie jestem na swieżo po obejrzeniu. prowadzące prześlizgneły się po temacie, mogli Was Lea więcej dopuszczać do głosu, żeby poruszyć więcej naszych "bolączek". ale bardzo dobrze nas reprezentowałaś :) Odpowiedz Link
maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 11:40 Wiesz Lea, ich nastawienie chyba najlepiej obrazuje ten ociekający sztuczną słodyczą tekst prowadzącej bardziej blond - "No przykro mi dziewczyny, że tak narzekacie, naprawdę... ale to ponarzekajcie dalej" Nie pamiętam dokładnie, jakimi słowami to było powiedziane, ale właśnie w takim znaczeniu. Spodziewałam się, że raczej powie wtedy coś w stylu "ale to porozmawiajmy teraz o rozwiązaniach. I wtedy dałoby się powiedzieć, że w zasadzie każdą bieliznę da się kupić, tylko zamawiając w necie (i że to jest uwaga do polskich producentów, którzy jeszcze do zagranicznego poziomu nie dorównali), że w kwestii bólów kręgosłupa itp. bardzo ważne jest, żeby się nie garbić. Że każdy biust, wygląda na brzydszy, jak jest wciśnięty w za małe miseczki. I że dziewczynie w dobrze dobranym biustonoszu będzie o wiele wygodniej. Że owszem, biuściasta dziewczyna nie może wejść do pierwszego z brzegu sklepu z sukniami ślubnymi i czegoś sobie wybrać, ale są już miejsca, gdzie może zamawiać na swój rozmiar nawet suknię z gorsetem bez ramiączek, jeśli taką sobie wymarzy. Pytanie brzmi zatem, dla kogo one ten program zrobiły? Bo jeśli dla kobiet, to niestety ale wyłącznie dla zakompleksionych kobiet z małym biustem. I to było wg mnie nieuczciwe. Odpowiedz Link
nchyb Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 13:07 > Pytanie brzmi zatem, dla kogo one ten program zrobiły? Bo jeśli dla kobiet, to > niestety ale wyłącznie dla zakompleksionych kobiet z małym biustem. I to było w > g > mnie nieuczciwe. Przyznam, ze dokładnie miałam podobne odczucia. Panie z niedowierzaniem popatrywały na Leę i dwie pozostąłe panie, z niedowierzaniem w stylu:naprawdę wam to przeszkadza, czy wy nie przesadzacie... Gdy lea zaczęła mówić o problemach zaraz skierowano rozmowę na inny tor. No i ta końcówka w stylu - duży biust, narzekacie, macie kłopoty, ale przecież duże jest piękne, tere fere, a w domyśle, my mamy małe cycki, to dopiero problem, a wy cudujecie... Tak ja to odebrałam... Odpowiedz Link
zasi Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 11:55 Super uczestniczki, ale prowadzące + Skiba to była wielka porażka. Z innymi oczekiwaniami siadalam przed telewizorem... Szkoda, ale może jeszcze kiedyś zrobią program naprawdę buiściastym przyjazny. Odpowiedz Link
popea1 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:25 Dołączam się do głosów niezadowolenia. O bełkocie Skiby nie wspomnę. Co prowadzące chciały nam przekazać? Że duży biust jest be? Że mały jest be? I jakie zaskoczenie na początku:"czy wiesz Paulina, że są kobiety które chcą pomniejszyć biust? odp: Chyba powiększyć?" A jednak niemożliwe staje sie możliwe:) Odnoszę wrażenie, iż pomimo tego, że zaproszenie na nasze forum dotarło, to nikt z przygotowujących program na forum nawet nie zajrzał. I niczego nie przeczytał. Uczestniczka w czarnej bluzce też mnie poirytowała stwierdzeniem, że kobieta z dużym biustem nie wie, czy mężczyzna interesuje się nią, czy tylko jej biustem. Wg mnie - bzdura. Albo ta dziewczyna jest głupia, albo zakompleksiona, albo mało spostrzegawcza. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Odpowiedz Link
butters77 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:39 popea1 napisała: > Dołączam się do głosów niezadowolenia. O bełkocie Skiby nie wspomnę. Co > prowadzące chciały nam przekazać? Że duży biust jest be? Że mały jest be? I > jakie zaskoczenie na początku:"czy wiesz Paulina, że są kobiety które chcą > pomniejszyć biust? odp: Chyba powiększyć?" A jednak niemożliwe staje sie > możliwe:) :)) Popeo, z tego, co piszesz (i co piszą inne dziewczyny), można wywnioskować, że rzeczywiście autorki programu miały zupełnie inny cel, niż my byśmy oczekiwały. Powiem Wam, że po ukazaniu się "ogłoszenia" o programie na naszym forum wysłałam maila do autorki - pisząc, że fajnie, że taki program powstaje, że byłoby fantastycznie, gdyby ktoś zwrócił uwagę na problemy biuściastych z doborem bielizny, ubrań itp. Pisałam o tym, że z naszymi biustami czujemy się źle nie tyle z powodu samej ich wielkości, co - przez niekompetencję eksedientek (i ich nieśmiertelne "TAKICH rozmiarów się nie produkuje") oraz stereotypowe podejście producentów (którzy sądzą, że im większa miseczka, tym większy obwód). Wiecie, skrobnęłam takie tam ogólniki - przewijające się przez różne nasze wątki. No i - wyraziłam radość z powodu poruszenia "naszego" tematu w programie:) Pani Redaktor nie odpisała ani słowem:) Odpowiedz Link
popea1 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:45 Ja ten program nagrałam, postaram się go umieścić w video.google.com i mam nadzieję, że zainteresoawne będą mieć okzaję obejrzeć. Jak się nie uda, pomyslę nad innym rozwiązaniem. Odpowiedz Link
ansil Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 27.06.06, 16:54 prosze, zrob to, ja niestety nie mam innej mozliwosci obejrzenia go, jak przez internet.. Odpowiedz Link
jaworszczanka Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:51 no wiec napiszmy Pani Redaktor wprost: RAŻĄCA NIEKOMPETENCJA. Odpowiedz Link
butters77 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:43 popea1 napisała: > Uczestniczka w czarnej bluzce też mnie poirytowała stwierdzeniem, że kobieta z > dużym biustem nie wie, czy mężczyzna interesuje się nią, czy tylko jej > biustem. Hahahahahaha:) Odpowiedz Link
maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:55 To była ta Magda z Avocado. Ale pobiła ją Pani Daniela tekstem, że nie może uprawiać seksu, bo biust jej to uniemożliwia ;-) Reasumując, nasza reprezentantka (Lea) wykazała się największą klasą i zrobiła tam ewidentnie najlepsze wrażenie. Odpowiedz Link
nchyb Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 18:29 > To była ta Magda z Avocado. to znaczy jak z Avocado? Włascicielka firmy? Modelka? Odpowiedz Link
l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 18:38 Magda jest poprostu klientką Avocado Odpowiedz Link
maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 21:53 Nie, jak ją Lea opisała na świeżo po programie, przyszła "z polecenia Avocado". Została przez nich pewnie jakoś wytypowana, na forum nikt o niej nie słyszał. Odpowiedz Link
nchyb Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 21.06.06, 07:44 aha, dziękuję Wam za wyjaśnienia... Odpowiedz Link
squirrel22 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 22:23 Niestety u mnie na wsi nie odbieram TVN :(, a chętnie obejrzałabym sobie ten program, mimo iż podejrzewam, że ciężko bym się zdenerwowała :) jeśli było tak jak piszecie. Wydaje mi się, że dzisiaj nie ma programów w których można by powiedzieć to co się chce przekazać, oddać sedno problemu, im kobiety biuściaste były potrzebne do przedstawienia ich koncepcji tego problemu. I choć nie oglądałam, to odnoszę wrażenie, że pewnie było to zrobione pod kobiety płaskie bądź średnio obdarzone :), a takich jest większość, dla zagłuszenia ich kompleksów. Wyliczania samych problemów, "zobaczcie jak one mają źle, takie wieloryby" :D Odpowiedz Link
nchyb jesteście nieinteligentne... ;-) 27.06.06, 14:31 niniejszym Was informuję, że jesteście mało inteligentne i nie zrozumiałyście przesłania programu: tvnstyle.pl/1,208,8,20874396,58608733,1972905,0,forum.html Odpowiedz Link