Dodaj do ulubionych

TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do programu

19.06.06, 22:41
Lea, z ciebie sliczna dziewczyna jest!
Obserwuj wątek
    • magdarrr Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 19.06.06, 22:56
      temat ciekawy, ale nie podobał mi się sposób przeprowadzenia programu. poza tym
      po co tam ten skiba? moznaby pogadac tak intymnie, miedzy kobietami, propagowac
      idee forum a nie Skiba, który przekrzykiwał osoby, które miały coś do
      powiedzenia! Lea, tak na oko, to biust wcale nie taki duży. Pasuje do Ciebie!
      pozdrawiam
      • l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 19.06.06, 23:00
        No po operacji jako tako ;) ale ta moja nadwaga :(
    • maja285 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 19.06.06, 23:39
      nie podobał mie się, tak naprawdę to tylko dziewczyny które przyszły do
      programu wiedziały o co nam chodzi. prowadzące zrobiły sobie z Skibą farsę!
      Widać było po minach dziewczyn że nie czuły się tam zbyt dobrze.........
      • l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 19.06.06, 23:56
        No ja byłam bardzo zdziwiona jak Skibę zobaczyłam i jego tekst " że biust to
        termin medyczny" ... ale co mogłam ? nic... nie było szans aby powiedzieć to co
        się chciało
        • butters77 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 00:01
          Ach, mam nadzieję, że uda mi się mimo wszystko to zobaczyć - chciałabym poznać
          l.e.ę:)
          • l.e.a butters77 20.06.06, 00:15
            a nie oglądałaś ?
            • butters77 Re: butters77 20.06.06, 17:05
              Niestety - TVN Style mam tylko sporadycznie:(
        • maith No, żenada. 20.06.06, 02:38
          Ta... termin medyczny.
          No, ale tego można było nie zauważyć przy takich kwiatkach, jak tekst tej
          prowadzącej bardziej blond, że "trzeba pamiętać o pewnej modelce, której
          implanty wybuchły w samolocie", wygłoszony z głębokim przekonaniem o własnej
          wiedzy, godnym dziecka w młodszej grupie przedszkolaków. Czy ta kobieta naprawdę
          nie sprawdza bzdur, które podaje jako... fakty?
          Po pierwsze nic takiego nigdy się nie wydarzyło, po drugie wiele kobiet po
          śmierci rozpoznano po implantach, bo są trwalsze od ludzi, a po trzecie, nawet
          niedawno wyśmiewano ten zabobon w "Pogromcach mitów", udowadniając niedowiarkom,
          że wybuch implantów w samolocie jest niemożliwy.
          • popea1 Re: No, żenada. 20.06.06, 16:59
            TEż widziałam ten odcinek pogromców:)
    • maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 03:04
      Pozytyw - zobaczyłyśmy, że Lea jest śliczna, urocza i w ogóle :-)
      Negatywy:

      1)Zamiast intymnej rozmowy kobiet o kobiecych sprawach - rozrywka dla gawiedzi
      2)Sianie nieprawdy. Prowadzące wyłapywały część prawdy, ciągnęły ten kierunek
      dalej i nie pozwalały pokazać drugiej strony. W efekcie z programu wyszło, że:
      -wszystkie kobiety z dużym biustem jak jeden mąż albo się już zoperowały, albo o
      tym marzą(z wątków na naszym forum wynika, że różnie to bywa)
      -duży biust jest chorobą, którą można leczyć (to znaczy owszem zapytano Leę i tą
      Magdę o problemy, ale mimo, że obie wcześniej mówiły, że starały się biust
      ukrywać, w tym Lea przyznała, że się garbiła, to tego wątku nie pociągnęły
      -duży biust wyklucza uprawianie w zasadzie wszelkich sportów poza pływaniem i
      jogą. No nie wiem, ja akurat mam na swoim koncie różne sporty. Także te
      wymagające bardzo dobrze trzymających staników i owszem, zdarzało mi się już w
      stanikach zaszywać, żeby dobrze trzymały, w czasie kiedy nie miałam dobrze
      dopasowanych staników nadających się do uprawiania sportu, ale nigdy nie
      trafiłam na sport, przed którym bym się z powodu biustu zatrzymała ;-)
      -bielizny nigdzie nie kupujemy, szyją nam ją gorseciarki
      -no i generalnie wszelkie nasze problemy są nierozwiązywalne
      3)żałosny wstęp. Zresztą żałosne wstępy to chyba ich specjalność. Chwilę później
      puszczono program z aktorkami, gdzie Ewa Kacprzyk od razu powiedziała, że
      poczuła się ich wstępniakiem do swojego programu urażona.
      4)Brak profesjonalizmu prowadzących, którzy dopuścili do tego, że Skiba przejął
      im całą drugą część programu,
      5)Unikano praktycznie wszelkich informacji przydatnych biuściastym
    • maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 03:06
      Lea, a czy ten tekst "no przykro mi, że tak narzekacie, no ale skoro tak, to
      powiedzcie, co jest najgorsze" czy jakoś tak, miało jakieś pokrycie w
      rzeczywistości? To faktycznie Wy prowadziłyście ten program w kierunku
      narzekania, czy to im tak pasowało?
    • monikinda Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 08:11
      A za kogo ten skiba sie uwaza, psuje kazdy program, jak tamten w rozmowach w
      toku
      • l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 08:53
        Nie można było zmieniać kierunku rozmowy, wszystkim kierowały prowadzące,
        przerywały nam w połowie zdania. Dużo wycięli min. problem z zakupem staników i
        sprowadzania ich min. z Anglii. O biustonoszach sportowych z odpowiednim
        fasonem też chciałam wspomnieć, niestety kiedy otwierałam ustra prowadząca już
        rozmowę kontynuowała po swojemu. Mówiłam o kompleksach w szkole, o długim
        leczeniu nie tylko o bieliźnie ale i np. problemie zakupienia odpowiedniej
        bluzki czy sukienki ślubnej w czasie kiedy ja wychodziłam za mąż.

        Także program był zrobiony tak jak chcieli oni - nie my
        • l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 09:13
          oglądam powtórkę i naprawdę jest pocięte ... sporo no ale to mozna było
          przewidzieć
          • monikinda Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 09:27
            LEA. gratuluje ;-). Generalnie nie tego sie spodziewalam po tym programie, nic
            konkretnego i przydatnego i ten skiba i jego wywody
            • uwa5 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 10:10
              właśnie jestem na swieżo po obejrzeniu. prowadzące prześlizgneły się po
              temacie, mogli Was Lea więcej dopuszczać do głosu, żeby poruszyć więcej
              naszych "bolączek". ale bardzo dobrze nas reprezentowałaś :)
        • maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 11:40
          Wiesz Lea, ich nastawienie chyba najlepiej obrazuje ten ociekający sztuczną
          słodyczą tekst prowadzącej bardziej blond - "No przykro mi dziewczyny, że tak
          narzekacie, naprawdę... ale to ponarzekajcie dalej" Nie pamiętam dokładnie,
          jakimi słowami to było powiedziane, ale właśnie w takim znaczeniu.
          Spodziewałam się, że raczej powie wtedy coś w stylu "ale to porozmawiajmy teraz
          o rozwiązaniach. I wtedy dałoby się powiedzieć, że w zasadzie każdą bieliznę da
          się kupić, tylko zamawiając w necie (i że to jest uwaga do polskich producentów,
          którzy jeszcze do zagranicznego poziomu nie dorównali), że w kwestii bólów
          kręgosłupa itp. bardzo ważne jest, żeby się nie garbić. Że każdy biust, wygląda
          na brzydszy, jak jest wciśnięty w za małe miseczki. I że dziewczynie w dobrze
          dobranym biustonoszu będzie o wiele wygodniej. Że owszem, biuściasta dziewczyna
          nie może wejść do pierwszego z brzegu sklepu z sukniami ślubnymi i czegoś sobie
          wybrać, ale są już miejsca, gdzie może zamawiać na swój rozmiar nawet suknię z
          gorsetem bez ramiączek, jeśli taką sobie wymarzy.
          Pytanie brzmi zatem, dla kogo one ten program zrobiły? Bo jeśli dla kobiet, to
          niestety ale wyłącznie dla zakompleksionych kobiet z małym biustem. I to było wg
          mnie nieuczciwe.
          • nchyb Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 13:07
            > Pytanie brzmi zatem, dla kogo one ten program zrobiły? Bo jeśli dla kobiet, to
            > niestety ale wyłącznie dla zakompleksionych kobiet z małym biustem. I to było
            w
            > g
            > mnie nieuczciwe.
            Przyznam, ze dokładnie miałam podobne odczucia.
            Panie z niedowierzaniem popatrywały na Leę i dwie pozostąłe panie, z
            niedowierzaniem w stylu:naprawdę wam to przeszkadza, czy wy nie przesadzacie...

            Gdy lea zaczęła mówić o problemach zaraz skierowano rozmowę na inny tor.
            No i ta końcówka w stylu - duży biust, narzekacie, macie kłopoty, ale przecież
            duże jest piękne, tere fere, a w domyśle, my mamy małe cycki, to dopiero
            problem, a wy cudujecie...
            Tak ja to odebrałam...
    • zasi Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 11:55
      Super uczestniczki, ale prowadzące + Skiba to była wielka porażka. Z innymi
      oczekiwaniami siadalam przed telewizorem... Szkoda, ale może jeszcze kiedyś
      zrobią program naprawdę buiściastym przyjazny.
    • popea1 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:25
      Dołączam się do głosów niezadowolenia. O bełkocie Skiby nie wspomnę. Co
      prowadzące chciały nam przekazać? Że duży biust jest be? Że mały jest be? I
      jakie zaskoczenie na początku:"czy wiesz Paulina, że są kobiety które chcą
      pomniejszyć biust? odp: Chyba powiększyć?" A jednak niemożliwe staje sie możliwe:)
      Odnoszę wrażenie, iż pomimo tego, że zaproszenie na nasze forum dotarło, to nikt
      z przygotowujących program na forum nawet nie zajrzał. I niczego nie przeczytał.

      Uczestniczka w czarnej bluzce też mnie poirytowała stwierdzeniem, że kobieta z
      dużym biustem nie wie, czy mężczyzna interesuje się nią, czy tylko jej biustem.
      Wg mnie - bzdura. Albo ta dziewczyna jest głupia, albo zakompleksiona, albo mało
      spostrzegawcza. Zupełnie się z tym nie zgadzam.
      • butters77 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:39
        popea1 napisała:

        > Dołączam się do głosów niezadowolenia. O bełkocie Skiby nie wspomnę. Co
        > prowadzące chciały nam przekazać? Że duży biust jest be? Że mały jest be? I
        > jakie zaskoczenie na początku:"czy wiesz Paulina, że są kobiety które chcą
        > pomniejszyć biust? odp: Chyba powiększyć?" A jednak niemożliwe staje sie
        > możliwe:)

        :))

        Popeo, z tego, co piszesz (i co piszą inne dziewczyny), można wywnioskować, że
        rzeczywiście autorki programu miały zupełnie inny cel, niż my byśmy oczekiwały.
        Powiem Wam, że po ukazaniu się "ogłoszenia" o programie na naszym forum wysłałam
        maila do autorki - pisząc, że fajnie, że taki program powstaje, że byłoby
        fantastycznie, gdyby ktoś zwrócił uwagę na problemy biuściastych z doborem
        bielizny, ubrań itp. Pisałam o tym, że z naszymi biustami czujemy się źle nie
        tyle z powodu samej ich wielkości, co - przez niekompetencję eksedientek (i ich
        nieśmiertelne "TAKICH rozmiarów się nie produkuje") oraz stereotypowe podejście
        producentów (którzy sądzą, że im większa miseczka, tym większy obwód). Wiecie,
        skrobnęłam takie tam ogólniki - przewijające się przez różne nasze wątki.
        No i - wyraziłam radość z powodu poruszenia "naszego" tematu w programie:)

        Pani Redaktor nie odpisała ani słowem:)
        • popea1 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:45
          Ja ten program nagrałam, postaram się go umieścić w video.google.com i mam
          nadzieję, że zainteresoawne będą mieć okzaję obejrzeć. Jak się nie uda, pomyslę
          nad innym rozwiązaniem.
          • ansil Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 27.06.06, 16:54
            prosze, zrob to, ja niestety nie mam innej mozliwosci obejrzenia go, jak przez
            internet..
        • jaworszczanka Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:51
          no wiec napiszmy Pani Redaktor wprost: RAŻĄCA NIEKOMPETENCJA.
      • butters77 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:43
        popea1 napisała:

        > Uczestniczka w czarnej bluzce też mnie poirytowała stwierdzeniem, że kobieta z
        > dużym biustem nie wie, czy mężczyzna interesuje się nią, czy tylko jej
        > biustem.

        Hahahahahaha:)
        • maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 17:55
          To była ta Magda z Avocado.
          Ale pobiła ją Pani Daniela tekstem, że nie może uprawiać seksu, bo biust jej to
          uniemożliwia ;-)
          Reasumując, nasza reprezentantka (Lea) wykazała się największą klasą i zrobiła
          tam ewidentnie najlepsze wrażenie.
          • nchyb Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 18:29
            > To była ta Magda z Avocado.
            to znaczy jak z Avocado? Włascicielka firmy? Modelka?
            • l.e.a Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 18:38
              Magda jest poprostu klientką Avocado
            • maith Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 21:53
              Nie, jak ją Lea opisała na świeżo po programie, przyszła "z polecenia Avocado".
              Została przez nich pewnie jakoś wytypowana, na forum nikt o niej nie słyszał.
            • nchyb Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 21.06.06, 07:44
              aha, dziękuję Wam za wyjaśnienia...
    • squirrel22 Re: TVN Style "Miasto Kobiet" - komentarz do prog 20.06.06, 22:23
      Niestety u mnie na wsi nie odbieram TVN :(, a chętnie obejrzałabym sobie ten
      program, mimo iż podejrzewam, że ciężko bym się zdenerwowała :) jeśli było tak
      jak piszecie. Wydaje mi się, że dzisiaj nie ma programów w których można by
      powiedzieć to co się chce przekazać, oddać sedno problemu, im kobiety
      biuściaste były potrzebne do przedstawienia ich koncepcji tego problemu. I choć
      nie oglądałam, to odnoszę wrażenie, że pewnie było to zrobione pod kobiety
      płaskie bądź średnio obdarzone :), a takich jest większość, dla zagłuszenia ich
      kompleksów. Wyliczania samych problemów, "zobaczcie jak one mają źle, takie
      wieloryby" :D
    • nchyb jesteście nieinteligentne... ;-) 27.06.06, 14:31
      niniejszym Was informuję, że jesteście mało inteligentne i nie zrozumiałyście
      przesłania programu:
      tvnstyle.pl/1,208,8,20874396,58608733,1972905,0,forum.html
      • kohol Re: jesteście nieinteligentne... ;-) 27.06.06, 15:05
        Aaaaaaa!
        :D
      • butters77 Re: jesteście nieinteligentne... ;-) 27.06.06, 15:07
        :))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka