aneta231
03.04.08, 12:04
Wiem, ze jestem marudna...z góry przepraszam....
Ale chce dobrac idealnie....wiec jeszcze jedno pytanie....
Czy staniki zostawiaja Wam slady na skorze???
Obecny obwod 80 odgniata mi sie lekko na całym obwodzie (np. Triumph
zapiety na najluzniesza haftke)......
Czy tak powinno być? I co będzie jak przerzuce sie na doradzany 75?