08.04.08, 17:07
Dziewczyny wrzuciłam w wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam, gdyby jednak był
już watek o tej firmie to proszę o kasację tego ;-).

Storna firmy MARADO widzę, że
robią rozmiarówkę od 70 do miseczki F - no ja się już nie załapuję, no chyba,
że ma ktoś doświadczenia i np. jakimś wielkim cudem miski mają duże.

Kurcze niektóre wzory z tej F naprawdę interesujące.

A może ktoś na żywo widział ???
Obserwuj wątek
    • martvica Mardo 08.04.08, 17:23
      O widzisz, miałam zakładać temat :)
      Też jestem ciekawa firmy, wiem tylko tyle że ścisłe obwody podobno są, tak się
      jakieś dziewczę na LMB skarżyło. Nie wiem jak z miseczkami.
      • cycusia Zmierzyłam... 04.07.08, 21:00
        Dwa modele o nazwe ktorych nie zapytalam w rozmiarze 75 i 70, oba z miseczka I. Kolory to biel i beż, przy czym bialy był w obu przypadkach ściśliwszy.Z moim brytyjskim 70JJ nie wmiesciłam sie w zaden z tych modeli.Produkuja do J ale tego rozmiaru nie było. Obwod bialej 70-ki od biedy mógłby byc.Ale rozmiar miseczki jest trudny do wyliczenia :(
        Rozmawiałam przez tel. z producentem, który był zdziwiony, ze majac 86 pod musialabym sobie kupic 70-ke.Zadeklarował chęć uszycia wiekszych miseczek i maja zadzwonic do mnie w sprawie rozciagliwosci obwodow.
        Czy któras z Was mierzyła staniki tej firmy w tym rozmiarze?
      • ederlezi1981 Re: Mardo 13.08.08, 21:51
        ja mam jakies Mardo 70i z allegro (to, któte bezskutecznie probuję
        sprzedać)
        Miska nawet jako-taka, minimalnie mniejsza od Gai Seleny 70J,
        natomiast obwód piekielnie rozciagliwy - gdyby nie metka, nie
        wierzyłabym, że to 70-tka :-(
      • 3michalina Re: Mardo 29.05.13, 14:19
        Ostrzegam wszystkich przed internetowym sklepem Mardo. Zamówienia nie są realizowane!! Wyrzucone w błoto pieniądze. Stacjonarny telefon już zlikwidowany. Na maile nikt nie odpowiada. Telefon komórkowy podany na stronie nie odpowiada, na smsy nikt nie odpisuje.
        Szukajcie innej opcji. Mardo już spadło na psy - i to w najgorszy możliwy do przewidzenia sposób: OSZUKUJĄC swoich stałych klientów!!!!!
    • frambuesa_m Re: MARADO 11.06.08, 21:43
      myslę, że warto byłoby do nich napisać - w tabeli rozmiarów uwzględniają
      istnienie obwodu 65, a w sklepie internetowym jest specjalna zakładka "duży
      biust" - jeden biustonosz jako zaletę ma wymienione szerokie ramiączka
      zapewniające lepsze podtrzymanie - wow - może jakaś poznanianka z naprawdę
      dużym biustem pójdzie z kagankiem oświaty?
      no i modelki fotografowane na leżąco - porażka widokowa
      i ten zmasakrowany atak buł...
    • paula.anna Re: MARADO 12.06.08, 10:00
      ja już jakiś czas temu znalazłam biustonosz tej firmy teoretycznie w
      moim rozmiarze

www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=10388&page=0&sizeslt
      =165&sess_id=f3b17b81ca57c2a159f1298ec94da7b2

ale czekam na jakieś opinie.
      • cycusia Re: MARDO 17.06.08, 21:43
        martvica napisała:

> Dziewczyny z Poznania - i jak? Mierzyła już któraś?

Pani mowiła,ze zadzwoni i jeszcze tego nie zrobiła ale jak tam bede w okolicy to
        wejde i zapytam .Może być tak, ze nie dzwoni bo na mnie nic nie ma :)
      • cycusia Re: MARDO 18.06.08, 23:57
        Byłam w sklepie,dostawa sie opóźnia. Podobno ich stronka jest znieaktualizowana i miseczki będą do I.
        Chodzą słuchy, ze bardzo ładne te staniki :)
        Jak dojada dam wam znać i posprawdzamy jak owe cuda będą "trzymać"
        w ryzach nasze skarby :)
        • martvica Re: MARDO 19.06.08, 09:42
          Strony producentów są dużo mniej aktualne niż strony sklepów, nie wiem na jakiej
          to zasadzie, ale taka Gaia też ma premiery w sklepach, a na własnej stronie
          dodają po miesiącu.
          W intymnej.pl są dwa czy trzy modele do I (biel i beż, na pierwszy rzut oka
          niespecjalne, ale kto wie?), nie wiem czy planują coś więcej, chyba do nich napiszę.
          Wprawdzie na moje 70F mają całkiem sporo modeli (o ile wlezę), ale i tak
          bardziej mi się podobają push-upy do D. Chyba jestem nieuleczalna ;)
    • sineira Re: MARADO 01.07.08, 21:18
      Kopiuję tutaj, bo w wątku o złych sklepach można nie zauważyć.
      Przyszła dzisiaj paczka z długo oczekiwaną Kamilą Big 75F, kolor bordo,
      zamówiona 29 maja, taka:
      www.intymna.pl/katalog/complets.php?pid=9637&sess_id=4471c600350f4ba16105a8d519528d9c
      Jest absolutnie piękna, zachwycająca, cudna, o wiele piękniejsza niż na zdjęciu!
      Obwód dość ścisły, coś pomiędzy Melissą a Dalią, a o wiele ściślejszy od takiego
      np. Allesa czy Konrada. Miseczka jest trochę mniejsza od Daliowego 75F i w sumie
      mogłaby być odrobineczkę, naprawdę odrobineczkę większa, ale stanik zostawiam,
      bo w ofercie nie mają tego modelu z miską G.
      Do tego figi, nie ustępujące urodą.
      Całość sprawia wrażenie solidne, na pierwsze i drugie macanie wygląda na dobre
      jakościowo. Usztywnienie to cieniutka gąbeczka, w sam raz taka, żeby
      przytrzymać, ale nie opancerzać. Szkoda tylko, że nie ma jakichś kokardek na
      łączeniu ramiączek z miseczką, ale to drobiazg, łączenie jest ładnie odszyte,
      nie rzuca się w oczy.
      Generalnie kształtem przypomina Daliowe semi-softy, co z moich ust jest
      komplementem, bo Dalię kocham wielką miłością.
      • martvica Re: MARADO 04.07.08, 21:26
        Jak ze stopniem zabudowania? Do dekoltów się nadaje, czy będzie wystawać?
        Zbiera biust do środka?
        Zaokrągla, czy stożkuje?
        Jest sexy/kusidełkowa?
        Zmierzysz szerokość ramiączek?
        I w ogóle może zdjęcie do galerii? Bo ja czekam i czekam, ale pewnie jeszcze
        trochę poczekam, e-lady ma straszliwie długie terminy realizacji :( Boje sie że
        za mała będzie, tfu tfu.
        • sineira Re: MARADO 04.07.08, 22:43
          Zależy do jakich dekoltów;) Zabudowana dość wysoko, ale nieprzesadnie, nie jest
          "babciowa". Do bardzo głębokich i szerokich raczej nie. Zdjęcie w sklepie
          intymna.pl dość dobrze oddaje rzeczywistość, modelka ma co prawda za małą
          miseczkę, górna krawędź powinna być 1-2 cm wyżej.
          Zbiera, jest zaokrąglona (uwaga, po praniu układa się lepiej niż przed), bardzo
          sexi (ten obłędny kolor jest sexi sam w sobie!), czerwono-czarne róże
          wyhaftowane na siateczce i kokardka z długimi, zalotnymi ogonkami.
          Ramiączka 14 mm.
          Moim zdaniem jak będzie za mała, możesz spróbować porozmawiać z producentem,
          wydaje się być otwarty na współpracę z klientkami, może wymienią? W realu szyją
          większe rozmiary niż są dostępne w intymnej.
          • martvica Re: MARADO 04.07.08, 22:50
            > Moim zdaniem jak będzie za mała, możesz spróbować porozmawiać z producentem,
            > wydaje się być otwarty na współpracę z klientkami, może wymienią?

No ale w tym modelu G nie ma. Nigdzie. Oni teraz wypuścili jakąś bardziej
            przyjazną rozmiarowo kolekcję.
            Niemniej, dostanę stanik to napiszę do producenta co o nim myślę, niezależnie od
            tego czy będzie dobry czy zły. Tak żeby znali opinię :) Do Wiessmana i Gorsenii
            też napiszę zresztą.

> Ramiączka 14 mm.
            Ale są odpinane? Porównywalnej grubości w Gai odcięłam i przyszyłam Straszne
            Pętle Z Gumy. Bo się załamałam porównując do Damy Kier sprzed roku (sama wiesz
            jakie mają ramiączka).

Kurde, stresa mam. I tyyyle czekania.
            • sineira Re: MARADO 04.07.08, 23:15
              Nie są odpinane!
              O żesz fak, a w opisie na Intymnej jest, że odpinane! Myślisz, że powinnam
              wysmażyć pełnego oburzenia maila?
              Mnie akurat na odpinaniu nie zależy, wręcz przeciwnie, zawsze mi się takie
              cholerstwo odpina w najmniej odpowiednim momencie;)
              A szerokość nie jest wcale taka straszna. Zresztą, o ile dobrze pamiętam
              tegoroczną Damę Kier, którą odsprzedałam siostrze, ramiączka miała podobne.
              • martvica Re: MARADO 05.07.08, 16:35
                > O żesz fak, a w opisie na Intymnej jest, że odpinane! Myślisz, że powinnam
                > wysmażyć pełnego oburzenia maila?

W e-lady nic o tym nie wspominali. Dlatego opis na intymnej mnie ucieszył.
                Pewnie że wysmaż maila, co oni sobie myślą?

> Mnie akurat na odpinaniu nie zależy, wręcz przeciwnie, zawsze mi się takie
                > cholerstwo odpina w najmniej odpowiednim momencie;)

Nigdy mi się nie zdarzyło w takich fabrycznie produkowanych. W moich
                samodzielnie przerabianych Gaiach owszem.

> A szerokość nie jest wcale taka straszna. Zresztą, o ile dobrze pamiętam
                > tegoroczną Damę Kier, którą odsprzedałam siostrze, ramiączka miała podobne.

Wszystkie moje miały szerokość centymetra.
                Nie mogę się doczekać aż ją zobaczę na żywo,i przymierzę, ehh.
                • ottiss Anna Big i Marta-mierzylyscie? 05.07.08, 16:52
                  Cucusia napisala,ze musiala wziac 70tke przy 86 pod biustem...,no i teraz klops..mam pod biustem tyle samo i zamierzalam zamowic na intymnej 75h..i troszke moj zapal zostal chyba ugaszony :) Ktoras z Was mierzyla moze model AnnaBig lub Marta?
                  oto linki:www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=12567&page=0&sizeslt=166&sess_id=743e998b9b02ac323a5457a908ca410c

i www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=12358&page=0&sizeslt=166&sess_id=743e998b9b02ac323a5457a908ca410c

moze faktycznie lepiej celowac w 70tki,tylko wtedy powinnam brac chyba 75i :/ Ech ,ile zametu :) Jesli ktoras z Was jest uzytkowniczka,lub czeka wlasnie na przesylke jednego z tych modeli to poprosze o recenzje :)
                • sineira Re: MARADO 07.07.08, 19:47
                  Dostałam odpowiedź na maila w spr. odpinanych ramiączek. Przedstawicielka
                  "Intymnej" napisała: "Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Producent
                  uszył jedną partię bez odpinanych ramiączek. Oczywiście może Pani zwrócić do nas
                  towar."

Ciekawe, czy Twój egzemplarz będzie miał odpinane.
                  • martvica Re: MARADO 07.07.08, 21:27
                    Na stronie e-lady o odpinanych ramiączkach nie ma ani słowa. Tylko że są
                    ozdobione kokardkami. W wersji push-upowej podkreślają że odpinane.
                    Lipa, lubię odpinańce. Push-upy też lubię. Czuję się dyskryminowana, buuuuu.
    • martvica Kamila 14.07.08, 17:42
      Piękny stanik. Bardzo mi sie podobał na zdjęciu, po wyjęciu z pudełka też.
      Półusztywniany, półprzezroczysty, czerwony z czarnymi elementami. 'Burdelowy'
      jak go określił mój Tata. Po włożeniu przestał mi sie podobać, natychmiast.
      fiszbiny nie celują w środek pachy, tylko uwierają z boków. Nad krawędzią
      solidna buła, ten stanik ma sporo mniejsze miski niż moja Flavia z Gai. Po
      solidnym przedłużeniu ramiączek buła się zmniejsza, natomiast na czubku misek
      pojawia sie puste miejsce. Coś za coś.
      Z profilu w koszulce - z moich pięknych okrągłych piersi robią się dwa stożki z
      kalafiorowatym wybrzuszeniem tam gdzie przebiega granica usztywnienia.

Cholera jasna i psiakrew :(
      • sineira Re: Kamila 14.07.08, 18:41
        O cholera:(
        Napisałaś do nich? Może, skoro telefonicznie są tacy chętni, mają w planach
        uszycie Kamili z większą miseczką? Spróbuj, może coś ugadasz!
        • martvica Re: Kamila 14.07.08, 19:38
          Jeszcze nie, jestem tak zła, że bez inwektyw by sie nie obyło :/
          Trzy modele w 70F trzech różnych firm i wszystkie za małe na moje przepisowe
          tabelkowe 70F, czyli 93 w biuście, coś jest bardzo nie halo. A luźniej sie chyba
          nie zmierzę.
          Nie wiem co robić :(
          • sineira Re: Kamila 14.07.08, 20:54
            Przeczytaj moje wynurzenia o Mardo:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=80896920&a=81747774
            Dobijają mnie te różnice pomiędzy firmami i pomiędzy poszczególnymi modelami w
            obrębie jeden firmy!
            Dziś mierzyłam jakąś Anitę z linii Rosa Faia, modelu nie pamiętam, miękki,
            czarny, siatkowy - i w 70G miseczka była dużo za duża, a w dodatku totalnie
            niekompatybilna z moim biustem - w misce hulał wiatr, a pod pachami miałam buły,
            których nijak nie mogłam zgarnąć - i nie był to żaden efekt pomarańczy w
            kieliszku, co to, to nie... W dodatku ramiączka nie dawały się wyregulować, bo w
            ogóle się nie trzymały, ślizgały się po gumie, która nota bene wyglądała na
            rozciągniętą (pofalowane brzegi). Eeech, o kant dupy potłuc tę całą rozmiarówkę...
            • martvica Re: Kamila 14.07.08, 21:05
              Czytałam.
              No ale popatrz - i Mardo, i WiesMann, i Gorsenia - według wszystkich tych
              producentów miska 70F jest na 92-94 w biuście, a ja mam 93 i wszystkie trzy są
              za małe, no przecież wściec się można.
              I jeszcze - przepraszam że tu, ale napisałam w rozpaczliwym i tam mnie nikt nie
              przytula - znów się podłamałam, bo już wiem że nie leży mi ani Freya, ani
              Panache, ani Fantasie, ani Mardo, ani Gorsenia, ani WiesMann. A Ewa Bień i Gaia
              tez niespecjalnie. I już nie bardzo wiem co robić :( :( :(
              Siostra powiedziała: zrób sobie plastykę. No żesz :(
              • sineira Re: Kamila 14.07.08, 21:11
                Martvica, ja Cię przytulam. Rozumiem Cię aż za dobrze - mi nie leży Gaia,
                KrisLine, Malinez, Freya, Felina (łojezu, aż mnie otrząsa na wspomnienie mojego
                biustu w Felinie!), Anita... Ech, przerażająco dużo rzeczy mi nie leży!
                Zaraz wyjdzie, że jestem jakimś agentem reklamowym, ale napiszę Ci - wypróbuj
                Dalię!;)
    • ottiss Mardo w intymnej,nowe modele 06.11.08, 12:35
      na stronach intymnej.pl znalazlam nowe modele firmy Mardo:
      tnij.org/cbod dostepnyod miseczki 70D do miseczki 80I (85 do E)

tnij.org/cboe ta sama rozmiarowka

oba w cenie 70zl :) co ciekawe na stronie producenta ich nie ma.zreszta swoja droga sklep internetowy Mardo pozostawia wiele do zyczenia.
      • ida14 Lena 02.01.09, 20:14
        www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=14760&page=2&sizeslt
        =137&sess_id=67ae6f3a2e06c9390495260cbb715a56 takie ktos nosił ?
        albo widział? albo co.... bo po raz pierwszy chce internetowo stanik
        zamawiac i ten mi sie spodobał, ale przeczytałam opinie i nie wiem...
    • mena122 Czy ktoś miał styczność z ich 65G? linki 21.03.09, 18:41
      czy ktoś może się wypowiedzieć o którymś z poniższych modeli w rozmiarze 65G
      albo jakimkolwiek właściwie... jak ściśliwość?

www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=8899&page=0&sizeslt=171&sess_id=1f4edcaaa27e7d7bd4c4ada40da32a70
      www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=10382&page=5&sizeslt=171&sess_id=1f4edcaaa27e7d7bd4c4ada40da32a70
    • ederlezi1981 miseczko do K, obwody od 65! 07.04.09, 01:38
      Zuoełnie przypadkiem znalazłam- nie mając co robić, wpisałam w Google 65K i wyrzuciło mi...Mardo:
      www.intymna.pl/katalog/complets.php?pid=10385&sess_id=d3b809810b0991755f19a619f80e4185
      Oprócz Anity kilka innych modeli. Co jest warte to "ich" 65, nie wiem- 70-tką mogłam sobie strzelać jak z procy.
      Dziewczyny, w Będzinie na ulicy...no, na takiej ulicy krzyżującej się od dołu pod kątem prostym z głównym deptakiem, na której był klub "Lotnik", po lewej patrząc od dołu, na rogu z inną ulicą, jest sklep, w którego witrynie po tej stronie w górę, nie w bok, wisi plakat Mardo z Anitą. Możnaby wejść i zapytać o 65K (taaa, już to widzę-no, ale można).
      Mi Będzin jest średnio po drodze, moze wracając z DG kiedyś zahaczę. Sklep, gdzie teoretycznie może być model stanika, który byc może pasuje na mnie to nie outlet Freyi, do którego i na czworakach bym dotarła.
    • esper_nza Re: MARADO 17.04.09, 17:10
      Zaryzykowałam i zamówiłam taki stanik Mardo model Daria
      www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=search&cat_id=0&mid=0&id=12583&page=2&sizeslt=0
      &sess_id=c3272c1bc6a4bf4e1122bd73fd6b26b9
      Wygląda tj na zdjęciu na stronie. Wydaje się być dość ścisły, ale
      chyba rozciągliwy. Nie spłaszcza, wygląda ok, zwłaszcza pod bluzką,
      ale jakiegoś specjalnego efektu (jak np. maskaradki) nie robi. Jest
      ładny i porządnie wykonany, ale materiały (mam na myśli typowy
      elastyczny materiał obwodu) adekwatne do ceny;) Kupiłam głównie po
      to, by mieć coś na lato do bluzek na ramiaczkach i z dekoltem.
    • cavova Marta 27.04.09, 23:27
      zastanawiam się nad tym tnij.org/da0e
      coś cielistego i z odpinanymi ramiączkami przydałoby się na lato. tylko nie wiem, czy on jest może cały miękki, bo wygląda mi na takiego głupiego semi softa robiącego piekne dzioby. czy któraś z was go ma albo mierzyła?
    • doris.bytom Re: MARADO - zastanawiam się nad zakupem 07.05.09, 10:07
      www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=7221&page=2&sizeslt=230&sess_id=1624b2ed7d4bfd65027c117e55b704ff
      wyprzedaż modelu Daria - na zdjęciu prezentuje się całkiem, całkiem, w dodatku
      cena przystępna. Tak się zastanawiam nad 65I (u Mariski mi tyle wychodzi). Tylko
      czy warto (tzn. nie spodziewam się po tym staniku wiele, ale lato idzie, staniki
      trzeba częściej zmieniać i chcę mieć jakieś do zużywania codziennego)?

Podoba mi się również Milena:
      www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=6865&page=1&sizeslt=230&sess_id=1624b2ed7d4bfd65027c117e55b704ff
      i
      Kasia
      www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=0&mid=31&id=8410&page=3&sizeslt=230&sess_id=1624b2ed7d4bfd65027c117e55b704ff
      Proszę o jakieś namiary na recenzje, opinie o ściśliwości/rozciągliwości.

Podoba mi się również:
      • koontza2 Re: MARADO - zastanawiam się nad zakupem 15.05.09, 15:54
        Dziewczyny ,
        ja przestrzegam przed intymna.pl - bo wszystko jest fajnie jak nie robisz
        zwrotu, po odesłaniu kostiumy kapielowego (Sorrento bikini top+ szorty) napisali
        że nie uwzględnia zwrotu , bo jest ubrudzony !?!? Jakim cudem , po 1 minucie
        mierzenia, w domu ?!?! Odesłałam tego samego dnia i co.. i 129 pln mam w plecy!
          • ewkoslawa Re: MARADO - zastanawiam się nad zakupem 08.06.09, 14:10
            Ja wlasnie zamowilam te dwa modele na intymnej:

www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=spec&cat_id=0&mid=0&id=7221&page=9&sizeslt=0&sess_id=f85f24a7a7be573cddbb58b482b1af3e
            www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=spec&cat_id=0&mid=0&id=8410&page=13&sizeslt=0&sess_id=f85f24a7a7be573cddbb58b482b1af3e
            Przewidywany czas wysylki to DOPIERO 24.06, ale poczekam, jak tylko dojda to
            zdam relacje. Zamowilam oba w rozmiarze 65H przy 73/93, mam nadzieje, ze trafie
            z rozmiarem i nie bede musiala odsylac albo wymieniac, zwlaszcza, ze intymna
            robi problemy:/ Pozdrawiam:)
              • ewkoslawa Re: MARDO - zastanawiam się nad zakupem 09.06.09, 08:47
                " Dziewczyny ,
                ja przestrzegam przed intymna.pl - bo wszystko jest fajnie jak nie robisz
                zwrotu, po odesłaniu kostiumy kapielowego (Sorrento bikini top+ szorty) napisali
                że nie uwzględnia zwrotu , bo jest ubrudzony !?!? Jakim cudem , po 1 minucie
                mierzenia, w domu ?!?! Odesłałam tego samego dnia i co.. i 129 pln mam w plecy! "

O tych, o jakich pisala koontza2 kilka postow nade mna.
            • doris.bytom Do ewkoslawa 18.06.09, 13:01
              Ewkoslawo, Intymna.pl raczyła Cię poinformować, że jest problem z modelem Daria
              i nie dostali tego modelu od producenta? Ja się dowiedziałam we wtorek -
              zadzwoniłam do nich, bo miałam już dość czekania na moje zamówienie. Miła pani
              (naprawdę miła i trochę zakłopotana sytuacją) powiedziała, że się dowiedzieli -
              prawda, czy nieprawda - w poniedziałek 15 czerwca. Dzisiaj przyszła mi tylko
              połowa zamówienia - model Kasia (będę mierzyła wieczorem), a za Darię zrobią mi
              zwrot na konto. Zamówienie złożyłam coś koło 25 maja, więc czas oczekiwania
              masakryczny. Dzwoń do nich jak najszybciej.
              • ewkoslawa Re: Do ewkoslawa 18.06.09, 16:04
                Dzięki doris za info:* Wlasnie do nich dzwonilam i pani poinformowala mnie, ze
                dopiero 24-25.06 bedzie wiadomo, czy Daria dotrze od producenta do nich:/
                Mozliwe, ze nie, no porazka!!! Chyba sie zniechecilam do intymnej, bo czas
                oczekiwania jest po prostu przesadzony a jak jeszcze ma dotrzec do mnie
                niekompletne zamowienie to juz w ogole skresle intyna calkowicie:(
                • doris.bytom Model KASIA - porażka 18.06.09, 21:55
                  Właśnie zmierzyłam model Kasia - 65I. Odsyłam w trybie natychmiastowym (czyli
                  jutro). Jeśli to jest wg producenta obwód 65, to ja chyba mam 50 cm pod biustem
                  (a mam ok. 73 cm). Mogę się tym w biodrach obwiązać. Miseczka I adekwatna do
                  rozmiaru, ale robi DZIOBY. Szkoda, bo stanik - oczywiście jak za tą cenę - byłby
                  całkiem OK to łażenia na co dzień i do dekoltów. Intymna.pl ma u mnie spory
                  minus, ale producent ogromny.
                  • manekineko Model Klaudia 30.09.09, 00:43
                    Ech, jest przecena tego stanika
                    tnij.org/smardo
                    kropki są zniewalające. I sama nie wiem, brać 75F (na 81 pod) czy jednak 70H
                    skoro wiele dziewczyn pisze, że to rozciągliwce. Wiem, że staniki te były
                    kupowane przez niektóre dziewczyny, co skarżyły się na te luźne obwody.
                    Poradzi któraś w co celować?
    • arema Re: MARADO 15.11.09, 12:25
      Jestem nowa na forum i krótko po stanikowym uświadomieniu, ale o mardo mogę się
      wypowiedzieć, bo zamówiłam z intymnej już jakiś czas temu - zachęciły mnie dośc
      niskie ceny (po kupowaniu od zawsze na bazarku za 15zł staników trochę głowa
      bolała na myśl o frejach i panaszach za 150) i duża rozmiarówka. I muszę
      przyznać że jestem z nich zadowolona - na początku myślałam że robią dzioby, ale
      okazało się że tylko ja je widzę patrząc z góry, z boku i z przodu było bardzo
      ładnie. Poza tym po kilku razach dziobów już nawet z góry nie było, tylko że
      wtedy już - niestety - obwód zaczął się rozciągać. Na początku był bardzo miły i
      ścisły (65), teraz zapinam na ostatnią haftkę i podejrzewam że niedługo będę
      musiała ręcznie skrócić obwód... ale jak na tę cenę to chyba jednak warte
      polecenia staniki. I niebrzydkie :)
    • yo_anka MARDO 75K 30.01.10, 13:20
      Wczoraj mierzyłam dwa na wymiary 80/114 z brytyjczyków noszę 34HH/32JJ ostatnio
      w 75K cały sztywny chyba taki:
      www.mardo-bielizna.pl/sklep/product_info.php?cPath=22_111_130&products_id=1717
      i pólusztywniany biały:
      www.mardo-bielizna.pl/sklep/product_info.php?cPath=22_111_130&products_id=1721
      (cena obu 68zł na Giełdzie Odzieżowej)

Dostępne kolory jedynie biały
      sztywny słaby, półusztywniany lepiej leżał, ale co z tego skoro i tak były mi za
      małe :( to jedynie jakieś 75GG brytyjskie mniej - więcej sądząc po bułach
      wylewających się z misek)

Oba okropnie rozciągliwe w obwodzie, 75 nie trzymała pionu

Cieszy cena, i dobry kierunek rozwoju firmy, ale tak do R/S musieliby jeszcze
      dociągnąć.
      Kibicuję też przez (lokalny patriotyzm) jako poznanianka tej firmie
      Podobnie jak Avocado i Melissie, ale póki co nie mam jeszcze czego u nich szukać :(
    • martvica Re: MARADO 30.01.10, 16:24
      www.mardo-bielizna.pl/sklep/nowosci.php?page=1
      Ich nowości... Stanik Tatiana wygląda jak kopia Lullaby Lace/Love lace z La
      Senzy, natomiast modelka jest, przykro mi to mówić, obrzydliwa. Albo obrzydliwie
      zrobiona.
      • xkammx Re: MARADO 16.10.10, 08:14
        Zamowilam dzisiaj 3 modele w 5 roznych rozmiarowkach , jako ze nie wiem w ktory trafie , 3 w rozmiarze ktore powinnam kupic wedlug rozmiarowki i jeden wiekszy i jeden mniejszy w misce , obwod 73 wiec bralam 65 bo mniejszych nie maja ale zastanawiam sie czy i tak nie bedzie za duzy skoro narzekalyscie dziewczyny ze mozna nimi strzelac ;-) jak przyjdzie zamowienie dam znac ..
        • xkammx Re: MARADO 01.11.10, 09:23
          3 z 5 otrzymanych mam do sprzedania , jesli ktos zainteresowany tutaj wystawilam aukcje :

allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=602105
          bardzo fajne , za super fajną cene , niestety nie wszystkie rozmiary spoasowaly ;-)
    • asia_i_p Re: MARADO 19.05.11, 17:38
      Właśnie kupiłam stanik Mardo Arabella w intymna.pl i będę odsyłać. To jest jakaś kpina. Dobierałam według tabelki producenta, mam 82 pod biustem, w biuście 105 w porywach do 106, według ichniejszej tabelki 80g/ 80h. Zmieniłam na 75 (według tabelki od 73-77 centymetrów obwodu), I (jednak postawiłam na 105, żeby miseczki na pewno nie były za duże). Cholerstwo, które przysłali, ma metkę jak najbardziej 75 I, ale obwód mu się rozciąga do jakichś 90 cm, a w miseczkach zmieściłabym jeszcze po paczce chusteczek higienicznych.

Jestem zła i na producenta, i na sklep, bo nie wierzę, żeby nikt wcześniej im nic nie zgłaszał, a przy produkcie zastrzeżenia nie ma, że nie pokrywa się z tabelką. Jasne, że dali mi nawet kartę zwrotu, ale ja wcale nie jestem pewna, czy to powinien być zwrot, a nie reklamacja.
    • niebieska.kokardka Re: MARADO 05.10.11, 20:12
      Ja dzisiaj dostałam swoje zamówienie złożone w tej firmie. Irene usztywniany 65K, przy wymiarach 73/100. Obwód porównywalny z 70Ava, zapinam się na ostatnią haftkę bez problemu a miseczka, hm... Ciężko powiedzieć, niby dobra i leży, jest ok, ale trochę mi powiewa górą, gdy się nachylam. Także następnym razem coś mniejszego. Nie wiem czy to nie kwestia modelu, tylko jeden usztywniany stanik leżała na mnie idealnie.
      rozciągliwy z dużymi miskami. Może pasowałby 65J?
      może sprawdzę:D
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka