Dodaj do ulubionych

Kto jeszcze nie widział..;)

01.04.09, 13:37
Wyjątkowo - to NIE prima aprilis ;)
Obserwuj wątek
    • kura17 fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:45
      a czy mozna by poprosic o opis nickami z forum?
      kilka osob poznalam na zdjeciu, Mauzonka zostala zidentyfikowana, ale wiekszosci
      nie rozpoznaje :( a wielka szkoda!

      w dodatku wydaje mi sie, ze jedna dziewczyne "skads znam" i teraz bardzo mnie
      meczy, skad...
      ... gdybym znala jej nick, to moglabym osobiscie zapytac :)
      • ewik-mysza Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:50
        bu.. no nawet nie wiedzialam ze zdjecia sa robione :(
        bylysmy tak z Kinga zaaobsorbowane podawaniem ciuszkow i nikt nam
        sie do zdjecia nie kazal ustawiac :(

        ale ogolnie - swietnie wyszlyscie dziewczyny! :)
        • ewik-mysza no tak - poprzedni post mozna wyciac 01.04.09, 13:53
          bo ja ogladam i nie czytam, ze tam same braffiterki :)
          wiec ciii - nic nie narzekalam w poprzednim poscie <wstydnis>
        • kura17 Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:53
          szkoda, ze Ciebie nie ma, Ewik. chetnie bym zobaczyla "kolezanke z bazarku" :)
        • butters77 Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:53
          Ewik, zdjęcie było robione grubo przed spotkaniem, kiedy rozstawiałyśmy stoły,
          roznosiłyśmy lustra, opisywałyśmy staniki..:) No i - zbroiłyśmy się w miary;)

          Potem to sama bym nawet nie zauważyła, że ktoś robi zdjęcie:)
          • ewik-mysza Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:58
            tak tak juz wiem, jak doczytalm podpis ;)
            to jest tak jak sie czlowiek w pracy ukrywa ze na lobby zaglada to
            potem jakas gafe palnie :D
            • butters77 Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 14:07
              Rozumiem:)

              Ewik-myszo, w trakcie imprezy w ogóle nie można było robić zdjęć "reportażowych"
              (co nie dziwi - biorąc pod uwagę ilości roznegliżowanych dziewcząt tam
              biegających;) - ale słusznie poruszyłas temat - takie zdjęcie to świetna
              pamiątka. Przy okazji kolejnego zlotu można by więc zorganizować to tak, że np.
              o określonej godzinie zbieramy się w jednym miejscu, pstrykamy kilka zdjęć
              pamiątkowych, które potem rozsyłamy między sobą - a wcześniej i później
              obowiązuje zakaz.
              • kasica_k Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 14:50
                Otóż to - sama bym chętnie popstrykała na zlocie i pewnie nie ja jedna, ale
                uważam, że tego ograniczenia należy się trzymać - chodzi o to, żeby wszystkie
                zlotowiczki czuły się nieskrępowane i stuprocentowo bezpieczne, że nikt ich nie
                będzie fotografował bez ich zgody.

                Dobry pomysł z tą zbiórką do pamiątkowego zdjęcia :-)
      • lucja-w Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 17:47
        Dziewczyny!!! Jesteście super fotogeniczne!!!!! Pewnie na żywo wyglądacie
        jeszcze ładniej :-) Mam nadzieję, że kiedyś na jakiś "zlot- sabat" uda mi się
        wyrwać....
        • jolka-pol-ka Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 18:03
          lucja-w napisała:
          > Dziewczyny!!! Jesteście super fotogeniczne!!!!! Pewnie na żywo
          wyglądacie jeszcze ładniej :-)
          Oczywiście, że jeszcze ładniej! Bo to sam kwiat jest!
          To piszę ja. Ta, która widziała :))
    • sekretariat_effuniak Szkoda, że nas zabrakło :) 01.04.09, 18:39
      Bo my z Effuniakiem to w sobotę byłyśmy bardzo fotogeniczne (łysa z ledwo żywą z
      niewyspania :D:D:D)
      • joankb Re: Szkoda, że nas zabrakło :) 01.04.09, 18:53
        Byłyście i tak :))
      • butters77 Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 01.04.09, 20:33
        Bo wiesz, że wzdychałam do Twojego zestawienia kolorystycznego bardziej niż do
        staników Ewy!:)

        W ogóle strój Uli (ta spódnica + ta bluzka + te korale..!) oraz płaszcz Amelki -
        siostry Mauzonki - to były rzeczy, na które wymieniłabym w sobotę nawet swoją
        deficytową Siennę Panache;))
        • babajaga87 @ butters77 01.04.09, 21:08
          Nie było ryzyka, ja z Twojej Sienny to bym sobie mogła najwyżej kapelusz zrobić,
          więc bym się raczej nie wymieniała ;))))
          • butters77 Re: @ butters77 01.04.09, 21:13
            Tylko dlatego, że Sienna Ci na nic, wróciłaś do domu we własnym ubraniu!:D
        • besame.mucho Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 01.04.09, 21:18
          Oj tak, Ula wyglądała szałowo. Od stóp do głów. Spódnica, bluzka,
          korale, buty, chustka. Rewelacja, chciałabym wszystko!
          • anna-pia Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 00:26
            besame.mucho napisała:

            > Oj tak, Ula wyglądała szałowo. Od stóp do głów. Spódnica, bluzka,
            > korale, buty, chustka. Rewelacja, chciałabym wszystko!

            Wyglądała ślicznie :)
            • maith Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 02:35
              Chustka była genialna. Ja potem siedziałam w necie i bezskutecznie szukałam
              podobnej. Da się ją gdzieś kupić w necie? Podrzucisz mi info na priv? No i Ty w
              ogóle śliczna dziewczyna jesteś :)
              • butters77 Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 09:27
                Ha! A widzisz, ja zagadałam, spoufaliłam się i wiem, że to nie chustka, tylko
                takie sprytne inne nakrycie głowy!:)
                • babajaga87 Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 10:10
                  Ej, dziewczyny, zawstydzacie mnie..... ;) Dziękuję za komplementy :)

                  A to, co miałam na głowie, kupiłam na wylęgarni, więc identycznego już nie ma,
                  ale są inne fajne:
                  wylegarnia.com/715,Agnieszka-Duleba-Kasza-na-glowe?SID=6835e1f3e29b2a7ae17f273c8e48c411
                  :*
                  • butters77 Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 13:58
                    Ula, co Ty wyprawiasz, miałaś tylko do mnie tajniacko linka przesłać, a nie
                    zaraz przy wszystkich?!;)

                    Dzięki za namiar!:)
                • maith Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 18:17
                  No nie no, wiem, że to nie taka chustka, jak baby naszały, tylko taka
                  nowoczesna, jakie teraz są modne :) Chodziaż jej akurat z tymi koralowymi ustami
                  w stroju ludowym byłoby równie do twarzy :)
                  Dzięki Babojago za link :)
        • the_mariska Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 00:38
          Hmmmm, Siennę, powiadasz.... :)

          Zobaczę co się da zrobić, w ostateczności napadnę kiedyś na Ulę w środku nocy :))
          • butters77 Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 00:43
            ;))))
        • zazulla Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 13:52
          Ja wypatrzylam fajne zielone buty :D
    • kasienka.b Re: Kto jeszcze nie widział..;) 01.04.09, 18:49
      Świetne zdjęcie i bardzo fajna pamiątka :) uważam, że z każdego zlotu powinny
      być takie zdjęcia, można by wtedy zrobić mini galerię :)
    • sylviacokolada Kto jeszcze nie widział..;) 02.04.09, 08:36
      Bardzo fajnie, ze mozna zobaczyć "mózg" lobby :)

      a ja wyje z rozpaczy, że mnie nie było...
      • filipek135 Re: Kto jeszcze nie widział..;) 02.04.09, 08:52
        Zobaczyć "mózg" lobby... To rzeczywiście musi być coś... Zobaczyć "mózg" lobby
        na żywo, nawet nie cały, choćby ze dwie synapsy tylko... Ciało migdałowate?..
        Płat czołowy?.. Truncus cerebri?.. Pons?.. Mesencephalon?.. (Z internetu
        ściągnąłem nazwy nie po polskiemu, bo ładniej brzmią, jakoś tak romantyczniej,
        tajemniczo). Ech... Nie mam na to zbyt wielkiej szansy, urodziłem się -
        przynajmniej w obserwowalnej praktyce dnia codziennego - nie kobietą... ;-)
        Pozdrawiam. bardzo ładnie "mózg" się sfotografował, chociaż troszku za jasno,
        ale co tam.
    • kura17 BLAGAM... 02.04.09, 13:27
      zostaly mi 2 brafitterki do zidentyfikowania... chodzcie na bloga mi pomoc, bo
      oszaleje...

      oczywiscie o ile dedukcja wczesniejsza byla poprawna, hehe... ;)
      • butters77 Kuro, jesteś wielka:) 02.04.09, 13:59
        Zw wytrwałość i konsekwencję powinnaś medal dostać!:)
        • kura17 Re: Kuro, jesteś wielka:) 02.04.09, 14:24
          Butters, Ty mi nie kadz, tylko podpowiedz, kim jest tajemnicza Czarna Dama...

          ... a medal mozesz zaczac przygotowywac. na swieta bede w polsce, zapraszam do
          krakowa, mozesz mi osobiscie wreczyc :D
    • dadaczka to tu też napiszę 02.04.09, 16:57
      po biustach to bym Was szybciej rozpoznała ;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka