butters77 01.04.09, 13:37 Wyjątkowo - to NIE prima aprilis ;) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kura17 fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:45 a czy mozna by poprosic o opis nickami z forum? kilka osob poznalam na zdjeciu, Mauzonka zostala zidentyfikowana, ale wiekszosci nie rozpoznaje :( a wielka szkoda! w dodatku wydaje mi sie, ze jedna dziewczyne "skads znam" i teraz bardzo mnie meczy, skad... ... gdybym znala jej nick, to moglabym osobiscie zapytac :) Odpowiedz Link
ewik-mysza Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:50 bu.. no nawet nie wiedzialam ze zdjecia sa robione :( bylysmy tak z Kinga zaaobsorbowane podawaniem ciuszkow i nikt nam sie do zdjecia nie kazal ustawiac :( ale ogolnie - swietnie wyszlyscie dziewczyny! :) Odpowiedz Link
ewik-mysza no tak - poprzedni post mozna wyciac 01.04.09, 13:53 bo ja ogladam i nie czytam, ze tam same braffiterki :) wiec ciii - nic nie narzekalam w poprzednim poscie <wstydnis> Odpowiedz Link
kura17 Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:53 szkoda, ze Ciebie nie ma, Ewik. chetnie bym zobaczyla "kolezanke z bazarku" :) Odpowiedz Link
butters77 Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:53 Ewik, zdjęcie było robione grubo przed spotkaniem, kiedy rozstawiałyśmy stoły, roznosiłyśmy lustra, opisywałyśmy staniki..:) No i - zbroiłyśmy się w miary;) Potem to sama bym nawet nie zauważyła, że ktoś robi zdjęcie:) Odpowiedz Link
ewik-mysza Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 13:58 tak tak juz wiem, jak doczytalm podpis ;) to jest tak jak sie czlowiek w pracy ukrywa ze na lobby zaglada to potem jakas gafe palnie :D Odpowiedz Link
butters77 Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 14:07 Rozumiem:) Ewik-myszo, w trakcie imprezy w ogóle nie można było robić zdjęć "reportażowych" (co nie dziwi - biorąc pod uwagę ilości roznegliżowanych dziewcząt tam biegających;) - ale słusznie poruszyłas temat - takie zdjęcie to świetna pamiątka. Przy okazji kolejnego zlotu można by więc zorganizować to tak, że np. o określonej godzinie zbieramy się w jednym miejscu, pstrykamy kilka zdjęć pamiątkowych, które potem rozsyłamy między sobą - a wcześniej i później obowiązuje zakaz. Odpowiedz Link
kasica_k Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 14:50 Otóż to - sama bym chętnie popstrykała na zlocie i pewnie nie ja jedna, ale uważam, że tego ograniczenia należy się trzymać - chodzi o to, żeby wszystkie zlotowiczki czuły się nieskrępowane i stuprocentowo bezpieczne, że nikt ich nie będzie fotografował bez ich zgody. Dobry pomysł z tą zbiórką do pamiątkowego zdjęcia :-) Odpowiedz Link
lucja-w Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 17:47 Dziewczyny!!! Jesteście super fotogeniczne!!!!! Pewnie na żywo wyglądacie jeszcze ładniej :-) Mam nadzieję, że kiedyś na jakiś "zlot- sabat" uda mi się wyrwać.... Odpowiedz Link
jolka-pol-ka Re: fotka bardzo fajna 01.04.09, 18:03 lucja-w napisała: > Dziewczyny!!! Jesteście super fotogeniczne!!!!! Pewnie na żywo wyglądacie jeszcze ładniej :-) Oczywiście, że jeszcze ładniej! Bo to sam kwiat jest! To piszę ja. Ta, która widziała :)) Odpowiedz Link
sekretariat_effuniak Szkoda, że nas zabrakło :) 01.04.09, 18:39 Bo my z Effuniakiem to w sobotę byłyśmy bardzo fotogeniczne (łysa z ledwo żywą z niewyspania :D:D:D) Odpowiedz Link
butters77 Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 01.04.09, 20:33 Bo wiesz, że wzdychałam do Twojego zestawienia kolorystycznego bardziej niż do staników Ewy!:) W ogóle strój Uli (ta spódnica + ta bluzka + te korale..!) oraz płaszcz Amelki - siostry Mauzonki - to były rzeczy, na które wymieniłabym w sobotę nawet swoją deficytową Siennę Panache;)) Odpowiedz Link
babajaga87 @ butters77 01.04.09, 21:08 Nie było ryzyka, ja z Twojej Sienny to bym sobie mogła najwyżej kapelusz zrobić, więc bym się raczej nie wymieniała ;)))) Odpowiedz Link
butters77 Re: @ butters77 01.04.09, 21:13 Tylko dlatego, że Sienna Ci na nic, wróciłaś do domu we własnym ubraniu!:D Odpowiedz Link
besame.mucho Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 01.04.09, 21:18 Oj tak, Ula wyglądała szałowo. Od stóp do głów. Spódnica, bluzka, korale, buty, chustka. Rewelacja, chciałabym wszystko! Odpowiedz Link
anna-pia Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 00:26 besame.mucho napisała: > Oj tak, Ula wyglądała szałowo. Od stóp do głów. Spódnica, bluzka, > korale, buty, chustka. Rewelacja, chciałabym wszystko! Wyglądała ślicznie :) Odpowiedz Link
maith Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 02:35 Chustka była genialna. Ja potem siedziałam w necie i bezskutecznie szukałam podobnej. Da się ją gdzieś kupić w necie? Podrzucisz mi info na priv? No i Ty w ogóle śliczna dziewczyna jesteś :) Odpowiedz Link
butters77 Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 09:27 Ha! A widzisz, ja zagadałam, spoufaliłam się i wiem, że to nie chustka, tylko takie sprytne inne nakrycie głowy!:) Odpowiedz Link
babajaga87 Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 10:10 Ej, dziewczyny, zawstydzacie mnie..... ;) Dziękuję za komplementy :) A to, co miałam na głowie, kupiłam na wylęgarni, więc identycznego już nie ma, ale są inne fajne: wylegarnia.com/715,Agnieszka-Duleba-Kasza-na-glowe?SID=6835e1f3e29b2a7ae17f273c8e48c411 :* Odpowiedz Link
butters77 Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 13:58 Ula, co Ty wyprawiasz, miałaś tylko do mnie tajniacko linka przesłać, a nie zaraz przy wszystkich?!;) Dzięki za namiar!:) Odpowiedz Link
maith Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 18:17 No nie no, wiem, że to nie taka chustka, jak baby naszały, tylko taka nowoczesna, jakie teraz są modne :) Chodziaż jej akurat z tymi koralowymi ustami w stroju ludowym byłoby równie do twarzy :) Dzięki Babojago za link :) Odpowiedz Link
the_mariska Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 00:38 Hmmmm, Siennę, powiadasz.... :) Zobaczę co się da zrobić, w ostateczności napadnę kiedyś na Ulę w środku nocy :)) Odpowiedz Link
zazulla Re: Ty mnie nie prowokuj, Babajago jedna!;) 02.04.09, 13:52 Ja wypatrzylam fajne zielone buty :D Odpowiedz Link
kasienka.b Re: Kto jeszcze nie widział..;) 01.04.09, 18:49 Świetne zdjęcie i bardzo fajna pamiątka :) uważam, że z każdego zlotu powinny być takie zdjęcia, można by wtedy zrobić mini galerię :) Odpowiedz Link
sylviacokolada Kto jeszcze nie widział..;) 02.04.09, 08:36 Bardzo fajnie, ze mozna zobaczyć "mózg" lobby :) a ja wyje z rozpaczy, że mnie nie było... Odpowiedz Link
filipek135 Re: Kto jeszcze nie widział..;) 02.04.09, 08:52 Zobaczyć "mózg" lobby... To rzeczywiście musi być coś... Zobaczyć "mózg" lobby na żywo, nawet nie cały, choćby ze dwie synapsy tylko... Ciało migdałowate?.. Płat czołowy?.. Truncus cerebri?.. Pons?.. Mesencephalon?.. (Z internetu ściągnąłem nazwy nie po polskiemu, bo ładniej brzmią, jakoś tak romantyczniej, tajemniczo). Ech... Nie mam na to zbyt wielkiej szansy, urodziłem się - przynajmniej w obserwowalnej praktyce dnia codziennego - nie kobietą... ;-) Pozdrawiam. bardzo ładnie "mózg" się sfotografował, chociaż troszku za jasno, ale co tam. Odpowiedz Link
kura17 BLAGAM... 02.04.09, 13:27 zostaly mi 2 brafitterki do zidentyfikowania... chodzcie na bloga mi pomoc, bo oszaleje... oczywiscie o ile dedukcja wczesniejsza byla poprawna, hehe... ;) Odpowiedz Link
butters77 Kuro, jesteś wielka:) 02.04.09, 13:59 Zw wytrwałość i konsekwencję powinnaś medal dostać!:) Odpowiedz Link
kura17 Re: Kuro, jesteś wielka:) 02.04.09, 14:24 Butters, Ty mi nie kadz, tylko podpowiedz, kim jest tajemnicza Czarna Dama... ... a medal mozesz zaczac przygotowywac. na swieta bede w polsce, zapraszam do krakowa, mozesz mi osobiscie wreczyc :D Odpowiedz Link
dadaczka to tu też napiszę 02.04.09, 16:57 po biustach to bym Was szybciej rozpoznała ;-)) Odpowiedz Link