eichendorff 19.05.05, 14:07 Gdzie się podziała ta dziouszka co chciała te forum rozpędzić do szybkości pociągu TGV? Słomiany zapał? :-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rico-chorzow Re: Elodea? 19.05.05, 14:20 eichendorff napisał: > Gdzie się podziała ta dziouszka co chciała te forum rozpędzić do szybkości > pociągu TGV? > Słomiany zapał? :-( Zapał był wielki i to z Lechistanu. Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: Elodea? 19.05.05, 17:02 gosik12 napisała: > Może się zniechęciła? Pozdrowienia Niby czym? Odpowiedz Link Zgłoś
gosik12 Re: Elodea? 19.05.05, 17:11 Nie wiem, a może poprostu nie ma czasu, Olki68 też nie widać, szkoda, Odpowiedz Link Zgłoś
olka68 Re: Elodea? 19.05.05, 18:57 czy mnie ktoś szukal??? jestem , ale ostatnio mialam troche pracy na innym potralu Odpowiedz Link Zgłoś
noie Re: Elodea? 19.05.05, 19:43 szkoda ze uszow nie ma tam gdzie maja byc ;-) pozdrawiam noie Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: Elodea? 19.05.05, 19:47 noie napisała: > szkoda ze uszow nie ma tam gdzie maja byc ;-) > pozdrawiam > noie Więc albo noie albo ta kandyjska roślina?,dość w Europie rozprzestrzeniona. Odpowiedz Link Zgłoś
elodea Re: Elodea? 19.05.05, 21:59 jwzzzzdem, jezzzzdem, czytam (choc ciągle to mini lekturka) ;)))) i nie zawsze mogę się właczyć w dyskusję o sprawach, na których się nie znam. Mam nadzieję , że Lechistan to u Was nie obelga ;)))))))))))))))))))) Tak naprawdę, to jestem okrutnie zagoniona .....ale jestem i będe póki mnie nie wylejecie. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
elodea Re: Elodea? 19.05.05, 22:06 I jeszcze jedno. Bardzo chętnie Was czytam, bo choć urodziłam się w Chorzowie i spędziłam tu całe życie, nic właściwie o moim mieście nie wiem. A Wy dla mnie jesteście kopalnią wiadomości, zwłaszcza o historii Ch. Lepiej późno niż wcale ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
eichendorff Re: Elodea? 20.05.05, 11:08 Niech Ci się nie zdaje, że my jesteśmy chodzącymi encyklopediami. Uczymy się wzajemnie jeden od drugiego. Ja sam dowiedziałem się tu wielu rzeczy, o których nie miałem zielonego pojęcia... Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
eichendorff Re: Elodea? 20.05.05, 10:59 elodea napisała: > (...) i nie zawsze > mogę się właczyć w dyskusję o sprawach, na których się nie znam. Pozakładałaś kilka wątków, na których się znasz. Podejrzewam, że gdy będziesz robić tak dalej to my się przyłączymy do dyskusji na "Twoje" tematy. > Mam nadzieję , że Lechistan to u Was nie obelga ;)))))))))))))))))))) Nie sądzę. A w jakim kontekście? To, że większość z nas nie uważa się za Polaków, wcale nie znaczy, że Polacy nie mogą tu z nami pisać. To forum (choć lokalne) ma charakter międzynarodowy i wpisuje się w ogólnoeuropejską strategię rozwoju społeczeństw wielokulturowych i przyjaźni pomiędzy narodami (a przynajmniej większość z nas chciałaby by się wpisywało). Jest tu więc miejsce dla Polaków, Niemców, Ślązaków, Czechów, Morawian, Romów, Izraelitów, Indian Peruwiańskich i wielu, wielu innych! :-) > Tak naprawdę, to jestem okrutnie zagoniona (...) Właśnie to miałem na myśli pisząc Ci kiedyś, że nie mam czasami czasu by przeczytać wszystkie nowe posty! Odpowiedz Link Zgłoś
elodea Re: Elodea? 20.05.05, 20:29 No już nie przesadzaj z tym brakiem czasu na przeczytanie tych setek postów ;)))))) No to idę popracować.;) Odpowiedz Link Zgłoś