Dodaj do ulubionych

AC/DC Bemowo

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.10, 12:02
Kto był na koncercie, jakie wrażenia? Dla mie
suuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: VIP Re: AC/DC Bemowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.10, 22:39
      Kiedy wszedłem w stan pomroczności jasnej pogadałem z Bony Scottem i on
      powiedział, że ten Brian Johnson to spoko gość
      • Gość: antychwalibupa Re: AC/DC Bemowo IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.10, 22:52
        O jakie wrażenia Ty pytasz? Masz swoje. Czy aż tak bardzo nie miałeś się komu
        pochwalić że byłeś na koncercie? Czy może szukasz opinii i opowieści by je
        przekazywać dalej że niby ty tam byłeś...
        • Gość: do antycośtam Re: AC/DC Bemowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.10, 09:02
          Zawiść i zazdrość mały człowieczku to złe cechy.Czy to żle, że ktoś chce
          podzielić się wrażeniami? Wybierz się na koncert Kapeli znad Baryczy tam
          znajdziesz ukojenie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka