Gość: rock_woman IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.10, 12:02 Kto był na koncercie, jakie wrażenia? Dla mie suuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: VIP Re: AC/DC Bemowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.10, 22:39 Kiedy wszedłem w stan pomroczności jasnej pogadałem z Bony Scottem i on powiedział, że ten Brian Johnson to spoko gość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antychwalibupa Re: AC/DC Bemowo IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.10, 22:52 O jakie wrażenia Ty pytasz? Masz swoje. Czy aż tak bardzo nie miałeś się komu pochwalić że byłeś na koncercie? Czy może szukasz opinii i opowieści by je przekazywać dalej że niby ty tam byłeś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do antycośtam Re: AC/DC Bemowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.10, 09:02 Zawiść i zazdrość mały człowieczku to złe cechy.Czy to żle, że ktoś chce podzielić się wrażeniami? Wybierz się na koncert Kapeli znad Baryczy tam znajdziesz ukojenie Odpowiedz Link Zgłoś