IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.10, 21:00
hej co z tym polpakiem bedzie? czy juz cos wiadomo? beda zwolnienia ? a moze
bedzie lepiej co myslicie i moze wiecie cos wiecej niz tylko w gazecie pisało?
Obserwuj wątek
    • Gość: adi Re: polpak IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.10, 23:53
      nie pracuje w polpaku ale wydaje mi się że tak zle nie będzie Jednak firma się ciągle rozwija

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka