Gość: piji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.10, 21:00 hej co z tym polpakiem bedzie? czy juz cos wiadomo? beda zwolnienia ? a moze bedzie lepiej co myslicie i moze wiecie cos wiecej niz tylko w gazecie pisało? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adi Re: polpak IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.10, 23:53 nie pracuje w polpaku ale wydaje mi się że tak zle nie będzie Jednak firma się ciągle rozwija Odpowiedz Link Zgłoś