IP: *.adsl.inetia.pl 27.12.10, 17:23
Witam, czy odbieracie może w Świeciu dvb-t? Jeżeli tak to na jakiej antenie. Najblizszy nadajnik jest w Iławie. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka