Gość: Ja IP: *.adsl.inetia.pl 27.12.10, 17:23 Witam, czy odbieracie może w Świeciu dvb-t? Jeżeli tak to na jakiej antenie. Najblizszy nadajnik jest w Iławie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj