Gość: Kibic IP: 81.210.32.* 10.03.05, 12:54 Wda-Chelminianka 5-4. Kto strzelil bramki dla Wdy????Napiszcie!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj