hetman07
09.06.06, 14:49
Czy poczty Polskiej nie stac na sowite wynagradzanie swoich doręczycieli. Co
miesiąc to samo, renta czy emerytura a on czeka z wyciągniętą ręką.
Oburzające. I to od kogo od ludzi którzy mają niskie dochody a ten Pan wozi
sie nowym samochodem.