Dodaj do ulubionych

POLPAK vs. ANWIL

IP: *.tvgawex.pl 24.04.08, 19:30
Co za piękny mecz :) Niestety nie mogłem pojechać Bo jestem w pracy ale
oglądam w Tv i co chwila coś sie dzieje... Ciekawe akcje no i nasi na razie
góra. Druga kwarta jak marzenie oby tak dalej :) No i wielki szacun dla Klubu
kibica słyszy was Cała Polska I Tylko tak Dalej !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: KIBIC Re: POLPAK vs. ANWIL IP: *.tvgawex.pl 24.04.08, 20:00
      Po 3 kwarcie 56 : 43 Dla POLPAKU !!! Jedziemy jedziemy z nimi :)

    • Gość: KIBIC Re: POLPAK vs. ANWIL IP: *.tvgawex.pl 24.04.08, 20:34
      82:66 No to teraz PROKOM !!!

      Piękny mesz i niesamowity doping naszych na trybunach !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka