Gość: KIBIC
IP: *.tvgawex.pl
24.04.08, 19:30
Co za piękny mecz :) Niestety nie mogłem pojechać Bo jestem w pracy ale
oglądam w Tv i co chwila coś sie dzieje... Ciekawe akcje no i nasi na razie
góra. Druga kwarta jak marzenie oby tak dalej :) No i wielki szacun dla Klubu
kibica słyszy was Cała Polska I Tylko tak Dalej !!!