Gość: pracownik IP: *.ip.netia.com.pl 09.08.12, 18:42 I zaczęły się zwolnienia w Kopalni.Ratuj się kto może. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mucha tse-tse Re: zwolnienia IP: *.free.aero2.net.pl 09.08.12, 23:28 Tego, kolesia z Netii. A zdziwiony, bo to krewniak Heńka Sztygara!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: zwolnienia IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.08.12, 15:07 związkowców z solidarności juz dawno powinni zwolnić Odpowiedz Link Zgłoś