Dodaj do ulubionych

zwolnienia

IP: *.ip.netia.com.pl 09.08.12, 18:42
I zaczęły się zwolnienia w Kopalni.Ratuj się kto może.
Obserwuj wątek
    • Gość: zen Re: zwolnienia IP: *.tktelekom.pl 09.08.12, 19:08
      a kogo zwolnili ?
      • Gość: mucha tse-tse Re: zwolnienia IP: *.free.aero2.net.pl 09.08.12, 23:28
        Tego, kolesia z Netii. A zdziwiony, bo to krewniak Heńka Sztygara!!
    • Gość: aa Re: zwolnienia IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 11.08.12, 15:07
      związkowców z solidarności juz dawno powinni zwolnić

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka