wislocki12
23.05.17, 22:01
"Anna Kamińska, pierwsza żona byłego posła PiS Mariusza Antoniego Kamińskiego, wstrząsnęła opinią publiczną, publikując psalm do byłego partnera, w którym nawołuje go do powrotu do domu. W rozmowie z Fakt24 działaczka PiS tłumaczy, dlaczego zdecydowała się na ten krok.
– Napisałam ten psalm dla Boga. Jest on moją prośbą o ratowanie fundamentów silnej, świętej rodziny. Chcę również wstrząsnąć polskim Kościołem, jego hierarchami. Wzywam ich do zainteresowania się swoją owczarnią! – przekonuje."
Podobno pani Kamińska uczestniczyła w wyprawie trzech posłów i ich małżonek do Hiszpanii kosztem PiSu. Pewnie nawróciła się! ;-))