IP: *.pl 31.01.05, 11:21
wlasnie skonczylam 20 lat...czy powinno sie zmienic cos w pielegnacji mojej
skory?powinnam uzywac innych kremow?przeraza mnie ten wiek i chyba troche
panikuje...
Obserwuj wątek
    • Gość: naina Re: 20 lat IP: *.238.97.127.adsl.inetia.pl 31.01.05, 13:33
      Przede wszystkim spokojnie;)Jesli odpowiadaja ci dotychczas uzywane kosmetyki
      nie zmieniaj nic na sile.Radzilabym tez nie sugerowac sie tak bardzo wiekiem
      jak potrzebami skory.Nic jednak nie piszesz jaka masz cere i jakich kosmetykow
      uzywasz,wiec ciezko cokolwiek doradzic.Jesli nie uzywalas do tej pory mozesz
      sie zaopatrzyc w delikatny,nawilzajacy krem pod oczy,bo skora tam jest bardzo
      delikatna i lepiej zapobiegac jej wysuszeniu.Wyprobuj krem pod oczy z wyciagiem
      ze swietlika i maslem shea z serii ziola polskie-EVA.Pozdr!
      • kragmel Re: 20 lat 31.01.05, 13:40
        kalooo napisała:

> OK-ty masz już 20,ale czy twoja skóra również???;)

hyhy to mi przypomniało jak się kiedyś dowiedziałam, że moje płuca są ode mnie
        10 lat starsze ;)
    • daria00 Re: 20 lat 31.01.05, 13:54
      Myśle że powinnaś zmienić dotychczasowy krem , tonik , mleczko.Ja zaczełam
      używać kosmetyków z Oriflame tj.seria różowa a tam znajdziesz kem na noc z
      witaminą A, na dzien i meczko z tonikiem a także krem barierowy<czyli na zimę>
      seria przystosowana do wszystkich rodzaji cery. Jesli masz znajomych kto
      zajmuje się Oriflame,poproś o katalog . W katalogu Luty jest własnie z tej
      serii na promocji a ceny przystępne. Polecam!!!
      papapa
      • Gość: sisi Re: 20 lat IP: *.zamosc.mm.pl 31.01.05, 15:53
        W wieku 20 lat cera jest w pełni sił dlatego nie powinnaś używać preparatów
        zawierajacych zbyt wielu substancji aktywnych, które mogą osłabić jędrność
        skóry i rozleniwić ją. Najlepsze sa delikatne kremy z wyciągami roślinnymi np.
        z aloesu, najwazniejsze w tym wieku to przede wszystkim oczyszczanie i
        nawilżanie.
        • kragmel Re: 20 lat 31.01.05, 16:05
          > W wieku 20 lat cera jest w pełni sił dlatego nie powinnaś używać preparatów
          > zawierajacych zbyt wielu substancji aktywnych, które mogą osłabić jędrność
          > skóry i rozleniwić ją.

nie jestem ekspertem, ale mam dobrą pamięć za to i przypominam sobie, że są na
          ten temat rozbieżne opinie. część specjalistów twierdzi, że skóra głupia nie
          jest i z preparatów bierze tyle ile potrzebuje, a rozleniwienie to mit.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka