wislocki12
10.03.18, 12:04
"Dziś o godz. 11 politycy Platformy Obywatelskiej - Sławomir Neumann i Maria Janyska - rozpoczną konferencję prasową. Jej temat brzmi: "Otwórzcie sklepy". Miejsce: wejście do francusko-holenderskiej galerii handlowej na warszawskim Mokotowie."
Brawo PO! :-))
niezalezna.pl/219269-kuriozalna-akcja-po-rozstawia-sie-pod-francuska-galeria-handlowa-z-haslem-otworzcie-sklepy