Dodaj do ulubionych

Wystawa w TDK

06.01.20, 18:17
tdk.tarnobrzeg.pl/wp/2020/01/02/16006/
Obserwuj wątek
  • a.sdf.gh.kl Re: Wystawa w TDK 06.01.20, 19:02
   Żydzi to naród wyrachowany, niewdzięczny.... Właśnie teraz pokazują antypolskość zapraszając możnych tego świata do siebie ale nasz prezydent ma tylko słuchać, nie zabierać głosu. Deportować wszystkich żydów z Polski, by nie było z nimi problemów.
    • a.sdf.gh.kl Re: Wystawa w TDK 06.01.20, 19:15
     Filmiki o tych draniach na YouTube są bardziej wiarygodne. Żydzi zaproszeni przez naszego króla są naszymi wrogami od stuleci, a teraz okazują największą niewdzięczność opluwając Polskę i Polaków na wszelkie sposoby. Politycy udają, że nie ma problemu. Nie odpowiadają podobnie broniąc nas przed oszczerstwami i chęcią okradania (447) Duda płaszczy się razem z PiSowcami przed nimi dlatego mojego głosu nie dostanie :-(
     • genia50 Re: Wystawa w TDK 06.01.20, 19:22
      Krzyżacy byli gorsi , nawracali ogniem i mieczem, tacy to kawalerowie Zakonu Najświętszej Marii Panny, katolicy. A Andrzej Duda tylko podPiSuje co mu podtykną.
       • genia50 Re: Wystawa w TDK 06.01.20, 19:40
        Żydzi to naród wybrany, Jezus był Żydem , w ogóle cała religia zaczęła się od Żydów.Ja osoba niewierząca dziwię się wierzącym nienawidzącym Żydów.
          • a.sdf.gh.kl Re: Wystawa w TDK 07.01.20, 14:48
           Wszystkich. ONI sa wredni wobec narodów świata!
           Napoleon o żydach:
           "Tak mówił Napoleon Buonaparte: "Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia", "
          • a.sdf.gh.kl Re: Wystawa w TDK 07.01.20, 14:49
           Giordano Bruno : "Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasa dla ogółu tak niebezpieczna, ze zasłużyła na wytępienie, zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych"

           "Żydzi to wierutni kłamcy i pijawki krwiożercze. Oni to kłamliwymi objaśnieniami sfałszowali i przekręcili całe Pismo Święte. Pełni wszelkiej złości, skąpstwa, zawiści i nienawiści wśród siebie, zieją przekleństwem względem nas. Są tak grubo zaślepieni, iż nie tylko praktykują lichwę, ale uczą, że ta lichwa jest prawem im nadana, że sam Bóg przez usta Mojżesza nakazał uprawiać lichwę wśród innowierców. Pod słońcem nie ma chciwszego narodu na pieniądze, jak Żydzi, nawet gdy myślą o nowym Mesjaszu cieszą się nadzieją, że on zabierze złoto i srebro wszystkim narodom i rozda Żydom.
           Autor: Marcin Luter, Żydzi i kłamstwo (1543) "
          • a.sdf.gh.kl Re: Wystawa w TDK 07.01.20, 14:50
           Z sieci:
           ""Żyd mnie obraża ja go nie mogę,
           Od razu staje się ksenofobem,
           Antysemitą albo rasistą,
           Choć tylko flagę trzymam ojczystą.
           Wróćmy do wojny i do Hitlera,
           Na dziesięć Żydów Polak umiera,
           Ale dlaczego ?, Bo Was chowali,
           I własne życie tym narażali.
           A Ty w tej chwili razem z Niemcami,
           Właśnie nazywasz Nas Faszystami.
           Tak z tymi ludźmi i wielkiej skali,
           Co Was miliony wymordowali.
           Powiedz to babci,powiedz dziadkowi Być może prawdę wtedy Ci powie.
           Kto był faszystą - czy to Polacy ?
           I co to słowo naprawdę znaczy.
           To wasza nacja tworzyła Kapo,
           W gettach, obozach niczym Gestapo.
           By tylko sami wojnę przetrwali,
           To własnych braci na śmierć wydali.
           Czemu akurat o tym nie mówisz ?,
           Czym był Kapo tym się nie chlubisz.
           Ale Ty z błotem mieszasz Polaka,
           Już widać Wasza natura taka.
           Bo Polak nigdy się nie poddawał,
           I nawet w Waszej obronie stawał.
           Walczył na frontach w całej Europie,
           A dziś go nawet Europa kopie.
           Poznałeś prawdę przez całą dobę,
           Choć mi jest przykro, Wybaczam Tobie.
           Na koniec powiem Ci prawdę taka : Być może żyjesz dzięki Polakom..."
        • a.sdf.gh.kl Re: Wystawa w TDK 06.01.20, 19:52
         www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fsteemitimages.com%2F640x0%2Fhttps%3A%2F%2Fcdn.steemitimages.com%2FDQmYh6GRhHQDc2b3VMin7LRqD5GpEfAGuQ9j7AwEMP6bFus%2F12qw.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fsteemit.com%2Fpolish%2F%40mokambo%2F8lzwv-podwojne-standardy&docid=UMU0PKtI6AUmtM&tbnid=7qlhe1r4TCGYCM%3A&vet=12ahUKEwiy45OY0u_mAhVNpIsKHX0qDVo4vAUQMyhAMEB6BQgBEIYB..i&w=600&h=504&client=firefox-b-d&bih=877&biw=1280&q=holokaust%20palestyna&ved=2ahUKEwiy45OY0u_mAhVNpIsKHX0qDVo4vAUQMyhAMEB6BQgBEIYB&iact=mrc&uact=8
     • e-zybi Re: Wystawa w TDK 06.01.20, 20:22
      Jak zwykle księdzu coś słyszał, że dzwonią, tylko w którym kościele nie wie, a może i czytał, ale i tak do końca niekumaty...;-) Zapomniał księdzu w jakim celu zaprosił król Żydów? Przecież Polska w tamtym okresie kasą nie śmierdziała...za każdym rogiem ING, DNB, Nest, Santander...itd. nie zapraszał. Wtedy żydowska kasa nie śmierdziała, co? Księdzu jak ci niedzielni katolicy...czczą "jako w niebie, tak i na ziemi", tylko "bądź wola twoja Panie" poszła w las ;-)
   • wislocki12 Re: Wystawa w TDK 06.01.20, 21:11
    "GW", powołując się na własne źródła, podała, że już 27 grudnia było wiadomo, że prezydent Duda nie pojedzie do Jerozolimy. "Uroczystości izraelskie są traktowane jako alternatywa do obchodów w Auschwitz 27 stycznia. Problemem jest także +brak właściwego forum wypowiedzi+ dla prezydenta Polski, głównymi mówcami na Forum Holocaustu mają być bowiem prezydent Putin oraz Izraela Reuwen Riwlin."
    W końcu to przecież Armia Radziecka wyzwoliła Auschwitz... ;-)

    www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/szczerski-jesli-zostana-spelnione-nasze-oczekiwania-nie-ma-podstaw-by-prezydent-nie-pojechal-do-yad-vashem,48575.html
  • wislocki12 Re: Wystawa w TDK 06.01.20, 20:55
   Przyznam się, że dziwi mnie trochę to, że tak wiele mówimy Polakach ratujących Żydów. Dziwi tym bardziej, że zewsząd słychać relacje o obojętności sąsiadów i szmalcownikach... Może należałoby poczekać, aż inni zaczną nas chwalić? :-(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka