Dodaj do ulubionych

A gdzie prezydenci?

11.01.20, 22:10
"Portal wPolityce.pl dotarł do programu obchodów 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Żydowskie. Uroczystości rocznicowe odbędą się 20 i 21 stycznia w Krakowie oraz w Auschwitz.
(...)
Na krakowskim sympozjum głos zabiorą m.in. przewodniczący Europejskiego Stowarzyszenia Żydowskiego i założyciel Euroazjatyckiego Kongresu Żydowskiego rabin Menachem Margolin; Przewodniczący Ligi akcji i ochrony rabin Szlomo Koves; przedstawiciel polskiego rządu Polski; dyrektor Szkoły Studiów nad Holokaustem Yad Vashem dr Eyal Kaminka; przewodniczący Rady Narodowej Austrii Wolfgang Sobotka; sekretarz Zgromadzenia Narodowego Francji, poseł Bertrand Sorre; główny rabin Holandii Binyomin Jacobs; węgierska minister sprawiedliwości Judit Varga; grecka wiceminister edukacji Sofia Zacharaki; były przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani."
Kiedyś uczestniczyli w obchodach prezydenci... :-(

wpolityce.pl/polityka/481573-znamy-program-obchodow-wyzwolenia-auschwitz
Obserwuj wątek
    • a.sdf.gh.kl Re: A gdzie prezydenci? 11.01.20, 23:35
      Deportować wszystkich żydów z Polski, zabrać paszporty, obywatelstwa polskie, a skończy się policzkowanie Polski i Polaków na arenie międzynarodowej i nie tylko. Zakazać natychmiast zgromadzeń jak powyższe. Zrezygnować z finansowania wszelkich instytucji, muzeów itp. Koszty ponosić powinna strona żydowska, a jeżeli nie chce tego robić w Polsce to przenieść na teren Izraela. (istnieją metody przesuwania to i przenoszenia wszelkich obiektów w inne miejsca). Żydzi zawsze byli, są i będą po wsze czasy naszymi wrogami. Boże! Chroń Polskę przed żydami! :-(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka