Dodaj do ulubionych

Waldemar Kuczyński

10.05.20, 19:56
"Panie Kaczyński i jego pomocnicy, róbcie tak dalej, a prędzej czy później wzbierze gniew ludzi i wywloką was z gabinetów, siedzib i mieszkań. I będziecie mieli szczęście, jeśli was nie powieszą. Na Placu Konstytucji. - Waldemar Kuczyński."

pl.wikipedia.org/wiki/Waldemar_Kuczy%C5%84ski
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Waldemar Kuczyński 10.05.20, 21:14
   "Był jednym z członków założycieli Unii Demokratycznej, a następnie Unii Wolności. Był członkiem ich prezydiów a także Rady Politycznej UW. Do czerwca 2005 należał do Partii Demokratycznej. Później pozostał bezpartyjny. Członek rady programowej Stowarzyszenia Pracowników, Współpracowników i Przyjaciół Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa Imienia Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie. W 2005 uzyskał z IPN potwierdzenie statusu osoby pokrzywdzonej działaniami komunistycznej bezpieki, a w 2018 z Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych potwierdzenie, że był działaczem opozycji antykomunistycznej represjonowanym z powodów politycznych. Od 2018 członek Rady Programowej Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana oraz powołanego w tym samym roku Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie."
  • a.sdf.gh.kl Re: Waldemar Kuczyński 10.05.20, 23:09
   Skoro POwców za to co robili nikt nie POwiesił, to dlaczego PiSowców mają wieszać gdy ci próbują wspierać Polaków? No chyba, że chętnymi do wieszania będą KuczyńskoPOdobni :-(
   • wislocki12 Re: Waldemar Kuczyński 10.05.20, 23:41
    A była okazja! Pamiętasz słynny całodzienny audyt w 2016 r.? Miała być seria procesów! Nie było nawet jednego! ;-)
    PS Kamiński miał już wyrok. Duda go ułaskawił. Ułaskawił! :-(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka