20.06.20, 19:59
"Walka na spoty trwa. Kiedy Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej, opowiada w filmie o swoim prywatnym życiu, sztab Andrzeja Dudy publikuje w kontrze inny spot pt. „Rafał, nie kłam". - Rafał Trzaskowski to pieszczoch liberalnych elit w Warszawie. Zmienia zdanie niemal w każdej sprawie, jego wiarygodność jest absolutnie żadna - mówili podczas sobotniej konferencji prasowej sztabowcy prezydenta Andrzeja Dudy."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/andrzej-duda-uderza-spotem-w-rafala-trzaskowskiego/e626mfq
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Kłamca? 20.06.20, 20:03
   "Zebraliśmy siedem szczególnie bezczelnych kłamstw premiera Morawieckiego. Używamy słowa „bezczelnych” nie w celu obrażenia głowy rządu, ale by podkreślić fakt, że dotyczą kwestii policzalnych, statystyk i liczb – nie są zatem zwykłą przesadą, pokrętną interpretacją, manipulacją, czy półprawdą.
   Mało tego, dane potwierdzające, że wypowiedzi premiera są niezgodne z prawdą, otrzymaliśmy często od organów rządowych (np. Urząd ds. Cudzoziemców) albo instytucji międzynarodowych (Eurostat). Inne są łatwo dostępne np. na stronach GUS."

   oko.press/morawiecki-w-krainie-postprawdy-siedem-najbardziej-bezczelnych-klamstw-kolekcja-ilustrowana/
  • wislocki12 Re: Kłamca? 22.06.20, 20:01
   "Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił pozew w trybie wyborczym komitetu Andrzeja Dudy, który żądał od jego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego sprostowania wypowiedzi o „milionie osób” tracących pracę. - Wypowiedź jest co najwyżej nieprecyzyjna, a nie nieprawdziwa - podkreślono. Będzie zażalenie na orzeczenie."

   www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wniosek-komitetu-andrzeja-dudy-oddalony-rafal-trzaskowski-nie-musi-prostowac-swojej/6h6xhcz
   • a.sdf.gh.kl Re: Kłamca? 22.06.20, 22:30
    Trzaskowski to kłamca i cygan jak Tusek. Ten drugi obiecał, że nie podniesie wieku emerytalnego, a niedługo później podniósł. To samo z VATem. Ten też obiecuje gruszki na wierzbie, wszystko zrobi odwrotnie. Pokaże wam gdzie jest wasze miejsce. Powtarzam: wszystko zrobi odwrotnie.
    • wislocki12 Re: Kłamca? 22.06.20, 23:14
     "Przed konwencją wojewódzką Prawa i Sprawiedliwości Mateusza Morawieckiego nazwano "pieprzonym kłamcą". Premier jako osoba prywatna wspierał kandydata na prezydenta Bydgoszczy – Tomasza Latosa. Dlatego – jak podaje "Gazeta Wyborcza" – nie będzie śledztwa w tej sprawie."

     natemat.pl/251651,mateusz-morawiecki-klamie-premier-zostal-nazwany-pieprzonym-klamca
    • wislocki12 Re: Kłamca? 22.06.20, 23:30
     "Trzy miesiące po śmierci, w najbliższą środę odbędzie się pogrzeb znakomitego polskiego aktora teatralnego i filmowego. – Pożegnam go czule, będzie to krótkie pożegnanie płynące z serca – mówi Faktowi, Krzysztof Karewicz, syn Emila Karewicza. Odtwórca niezapomnianej roli Hermanna Brunnera ze „Stawki większej niż życie” spocznie na Wojskowych Powązkach w Warszawie. Uroczystość będzie miała charakter świecki."

     www.fakt.pl/kobieta/plotki/pogrzeb-emil-karewicza-data-pogrzebu-emila-karewicza/v3ltkmy charakter świecki[/u]."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka