Dodaj do ulubionych

"Chamska hołota"?

21.07.20, 20:28
"Andrzej Duda odebrał uchwałę Państwowej Komisji Wyborczej, według której będzie mógł sprawować drugą kadencję. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. 6 sierpnia prezydent złoży przed Zgromadzeniem Narodowym w Sejmie przysięgę i obejmie urząd prezydenta RP. Prezydent Andrzej Duda przerwał na chwilę swoje przemówienie. Miało to związek z zachowaniem Jarosława Kaczyńskiego.
(...)
Prezes PiS spóźnił się na uroczystość i wszedł na salę w trakcie przemówienia prezydenta. Ten zrobił pauzę, gdy prezes pojawił się na sali."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/andrzej-duda-odebral-uchwale-pkw-o-wyborze-na-prezydenta/fj4jxl0?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: "Chamska hołota"? 22.07.20, 23:07
   "Poseł Paweł Zalewski wyraził swoje niezadowolenie z powodu działania rządu. Kiedy schodził z mównicy zwrócił się do niego wicemarszałek sejmu z PiS Ryszard Terlecki.
   - Puknij się w czoło - powiedział polityk PiS.
   - Pani marszałek! Pani zechce zareagować na to, co powiedział marszałek Terlecki? Słowo "Puknij się w czoło" jest absolutnie niegodne! - powiedział poseł KO.
   - Od tego jest komisja etyki. Bardzo proszę zgłosić to do komisji - odpowiedziała wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska, która prowadziła dzisiejsze obrady.
   - Minimum przyzwoitości na tej sali! - dodał poseł KO, po czym zasiadł w ławie sejmowej.'

   www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/klotnia-w-sejmie-posel-powiedzial-to-do-pani-marszalek/9qwthez?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka