Dodaj do ulubionych

Solidarność

03.10.20, 22:32
"Nie cichną echa decyzji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w sprawie ks. Alfreda Wierzbickiego, którego medialnej aktywności ma przyjrzeć się rzecznik dyscyplinarny uczelni. Zaniepokojenie działaniami wyraziła Rada Instytutu Filozofii i Socjologii PAN oraz Rzecznik Praw Obywatelskich. Teraz, na znak solidarności z ks. Wierzbickim, z dalszej współpracy z KUL zrezygnował ks. prof. Andrzej Szostak, były rektor tej uczelni."

niezalezna.pl/355493-ks-prof-szostek-odchodzi-z-kul
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Solidarność 04.10.20, 04:43
   "Polski komik i stand-uper Abelard Giza uznał, że polsko-polski spór poszedł za daleko. Na swoim Facebooku opisał spotkanie z propagandowym busem anty-LGBT. Stwierdził, że jako społeczeństwo jesteśmy bardzo blisko „przekroczenia granic”."
   W punkt...dobry tekst.

   www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/abelard-giza-oplu%c5%82-busa-szczuj%c4%85cego-na-lgbt-cytuje-jezusa-i-krytykuje-ko%c5%9bci%c3%b3%c5%82/ar-BB19DGUR?ocid=sf&fbclid=IwAR1I1x3JPgV4kL4HA1Mb3_enhShVnZ7_4qb2JFO1xKLTaeqEDvnRiiSyVpQ
  • e-zybi Re: Solidarność 06.10.20, 08:33
   "Jeszcze kilka godzin temu poseł Łukasz Schreiber zapraszał na swoim facebookowym profilu do oglądania wieczornego wydania "Faktów po faktach", którego gospodarzem był Piotr Kraśko. Zapewne nie spodziewał się, że program skończy się jego kompromitacją na antenie, a jego fragmenty błyskawicznie obiegną sieć. Komentujący na Twitterze widzowie niemal na bieżąco szydzili z posła PiS, który nieporadnie próbował bronić w rozmowie z Piotrem Kraśką przyszłego ministra edukacji Przemysława Czarnka. Sądząc jednak po mało przekonujących wypowiedziach posła, wymownej minie i reakcjach w sieci, kontrowersyjne poglądy kolegi z partii okazały się nie do obrony."
   Solidarnie poległ na własne życzenie ;-)


   teleshow.wp.pl/piotr-krasko-zmiazdzyl-lukasza-schreibera-porownanie-do-margaret-thatcher-hitem-6561483743972224a

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka