Dodaj do ulubionych

dobry ortodonta

28.06.06, 21:15
hej czy ktos moze polecic dobrego ortodonte w tbg??/i namiary na niego??
Obserwuj wątek
    • Gość: pacjent Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 09:29
      w tbg takiego nie widzę jest natomiast w Mielcu
      • Gość: goska1112 Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 23:25
        to pewnie jak w mielcu to dr bardowska???
        • Gość: zeby Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.06, 10:24
          NIgdy do baranowskiej ciągnie kase jest nerwowa oschła itp. Też słyszałem o
          mielcu
          • Gość: gocha Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.06, 21:45
            chodzi Ci o ta co prywatnie przyjmuje czy ta w przychodni...bo podobna sa
            dwie???ta w przychodni to z choinki sie urwala...nie ma pojecia o leczeniu i
            prostowaniu:-/ po jej leczeniu musze prostowac prostowane zeby...;-/
          • Gość: cherry Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.06, 19:55
            Aparat na ząbkach noszę już półtora roku. Zakładałam właśnie u Baranowskiej
            przez wzgląd na czas. Ponieważ w roku szkolnym mam napięty harmonogram i mało
            wolnego czasu - nawet dobrze się złożyło, bo mieszkam niedaleko jej gabinetu.
            Poszłam sama na założenie aparatu - umowna cena to była 2100 za górę i dół. Po
            przeliczeniu kazała 200 zł. zabrać jako prezent na święta..słyszałam o niej złe
            opinie i zdarzało sie ze wychodziłam z wizyty zniesmaczona jej zachowaniem.. ale
            przez ostatnie pół roku zrobiła się anielsko miła..do rany przyłóż..to prawda,
            że ciagnie kase i obija się, do tej pory nie ustaliła kiedy mi zdejmie
            aparat..poczekam na końcowy efekt i się przekonam czy warto było tyle cierpieć i
            wtedy będe mogła wypowiedzieć końcową opinię... pozdrawiam.
    • Gość: Anka Re: dobry ortodonta IP: 195.116.150.* 25.07.06, 11:50
      Noszę aparat od roku, na wizyty jeżdzę do Sandomierza do P.dr Mirkowskiej i
      jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów leczenia.
      • Gość: goska1112 Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.06, 22:49
        a jak wyglada sprawa z kosztami wizyt??
    • Gość: mielec?? Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.06, 22:00
      Czego wszyscy o tym mielcu mówią lepiej na miejscu a tam nie ma po co jechać!
      • Gość: ja Re: dobry ortodonta IP: *.poczta.lublin.pl 30.08.06, 09:46
        W Stalowej Woli pani dr Szoja ŚWIETNA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka