gocha1112 28.06.06, 21:15 hej czy ktos moze polecic dobrego ortodonte w tbg??/i namiary na niego?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pacjent Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 09:29 w tbg takiego nie widzę jest natomiast w Mielcu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goska1112 Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 23:25 to pewnie jak w mielcu to dr bardowska??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zeby Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.06, 10:24 NIgdy do baranowskiej ciągnie kase jest nerwowa oschła itp. Też słyszałem o mielcu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.06, 21:45 chodzi Ci o ta co prywatnie przyjmuje czy ta w przychodni...bo podobna sa dwie???ta w przychodni to z choinki sie urwala...nie ma pojecia o leczeniu i prostowaniu:-/ po jej leczeniu musze prostowac prostowane zeby...;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cherry Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.06, 19:55 Aparat na ząbkach noszę już półtora roku. Zakładałam właśnie u Baranowskiej przez wzgląd na czas. Ponieważ w roku szkolnym mam napięty harmonogram i mało wolnego czasu - nawet dobrze się złożyło, bo mieszkam niedaleko jej gabinetu. Poszłam sama na założenie aparatu - umowna cena to była 2100 za górę i dół. Po przeliczeniu kazała 200 zł. zabrać jako prezent na święta..słyszałam o niej złe opinie i zdarzało sie ze wychodziłam z wizyty zniesmaczona jej zachowaniem.. ale przez ostatnie pół roku zrobiła się anielsko miła..do rany przyłóż..to prawda, że ciagnie kase i obija się, do tej pory nie ustaliła kiedy mi zdejmie aparat..poczekam na końcowy efekt i się przekonam czy warto było tyle cierpieć i wtedy będe mogła wypowiedzieć końcową opinię... pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: dobry ortodonta IP: 195.116.150.* 25.07.06, 11:50 Noszę aparat od roku, na wizyty jeżdzę do Sandomierza do P.dr Mirkowskiej i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów leczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goska1112 Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.06, 22:49 a jak wyglada sprawa z kosztami wizyt?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mielec?? Re: dobry ortodonta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.06, 22:00 Czego wszyscy o tym mielcu mówią lepiej na miejscu a tam nie ma po co jechać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: dobry ortodonta IP: *.poczta.lublin.pl 30.08.06, 09:46 W Stalowej Woli pani dr Szoja ŚWIETNA Odpowiedz Link Zgłoś