Gość: aa
IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl
08.11.06, 16:28
jeżdżący po Tarnobrzegu i reklamujący N.M. to jest ten autobus, który się Norbertowi "zawieruszył" jak miał go jako harcmistrz czy cóś takiego?
Kiedyś miał konflikt z Kawalerem Orderu Uśmiechu i jak pamiętam to Mastalerz tłumaczył się, że go nie ukradł tylko mu się zapodział. Może ktoś pamięta jak to było.