Dodaj do ulubionych

Szkoła dla dorosłych

24.01.20, 13:35
Jestem w 3 klasie technikum i nie jestem zadowolony chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość podjęcia nauki w technikum dla dorosłych na ten moment. Chodzi mi o to aby wypisać się z tego technikum i iść do technikum dla dorosłych lub do innej szkoły i zdobyć tylko zawód i wykształcenie średnie na maturze mi nie zależy ponieważ nie zmierzam iść na studia.
Obserwuj wątek
    • sylwia876 Re: Szkoła dla dorosłych 13.10.20, 13:52
      Spośród szkół zaocznych dobrą opinią cieszy się Cosinus :) Przyjemnie uczęszcza się na zajęciach, bo nauczyciele są bardzo dobrze przygotowani do lekcji i widać że ich praca to prawdziwa pasja.
    • klara1994 Re: Szkoła dla dorosłych 14.12.20, 12:03
      Polecam zapoznać się z ofertą Cosinusa- możesz zadzwonić i zapytać jak wyglądałoby przyjęcie po 2 klasach technikum. Ja polecam, szkoła jest bezpłatna, super nauczyciele, żadnych ukrytych opłayt
    • kamilarenta Re: Szkoła dla dorosłych 23.02.21, 12:13
      Skończyłam technika masażystę i pracuję w zawodzie. W ciągu 2 lat w Cosinusie nauczyłam się więcej niż na Uniwerku:) Niestety na studiach jest dużo teorii. Praktyki nauczyłam się właśnie w policealce i uwierzcie mi... to praktyka, doświadczenie ma czasem większe znaczenie dla pracodawcy niż papierek z uczelni wyższej. Sama się o tym przekonałam i cieszę się, że zrobiłam tego technika w 2 lata. Szkoła była weekendowa i bezpłatna - dla biednej studentki to było idealne rozwiązanie. Ja szczerze polecam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka