Gość: maturzystka IP: *.icpnet.pl / *.cache.icpnet.pl 18.09.03, 22:01 Za nieduże pieniądze (10-15zł) pomogę dzieciakom z podstawówki i z gimnazjum z niemca i z anglika. Mam FCE, w grudniu zdaję egzamin z niemca (zaawansowany). Na terenie Poznania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj