Dodaj do ulubionych

anielski, niemiecki

IP: *.icpnet.pl / *.cache.icpnet.pl 18.09.03, 22:01
Za nieduże pieniądze (10-15zł) pomogę dzieciakom z podstawówki i z gimnazjum
z niemca i z anglika. Mam FCE, w grudniu zdaję egzamin z niemca
(zaawansowany).
Na terenie Poznania.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka