baja88
06.12.09, 08:24
Jest od niedawna w naszym mieście sklep z szyldem jak w tyt.wątku,przy
ul.Sobieskiego, tuz obok starej kładki tramwajowej.
Mroczno w środku, w szklanych gablotach wyeksponowane specyfiki: tabletki,
zioła, saszetki itp........ wszystko legalnie, działające rzekomo stymulująco
na ośrodkowy układ nerwowy, w cenach dość wysokich, z importu.
Poczytałam w internecie na temat specyfików.Na chwilę obecną mam ambiwalentne
uczucia, lecz to może następny rozdział w ewolucji współczesnego życia, czy to
zwie się pospolicie jaraniem ????