Dodaj do ulubionych

Dopalacze.com

06.12.09, 08:24
Jest od niedawna w naszym mieście sklep z szyldem jak w tyt.wątku,przy
ul.Sobieskiego, tuz obok starej kładki tramwajowej.
Mroczno w środku, w szklanych gablotach wyeksponowane specyfiki: tabletki,
zioła, saszetki itp........ wszystko legalnie, działające rzekomo stymulująco
na ośrodkowy układ nerwowy, w cenach dość wysokich, z importu.
Poczytałam w internecie na temat specyfików.Na chwilę obecną mam ambiwalentne
uczucia, lecz to może następny rozdział w ewolucji współczesnego życia, czy to
zwie się pospolicie jaraniem ????
Obserwuj wątek
    • kelo Re: Dopalacze.com 06.12.09, 09:22
      Tego się nie zażywa,tego się nie jara. To się "kolekcjonuje".
      • baja88 Re: Dopalacze.com 06.12.09, 11:07
        aaa, zapomniałam o filozofii tego sklepu :) czyli pamiątkarski, rodzima Cepelia?
        a wszystko w myśl ustanowionego prawa w temacie!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka