untochables 08.06.09, 10:33 pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/WYN/W/246501.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baja88 Re: Tak głosowała Dąbrowa 08.06.09, 22:50 zaskoczona byłam duzą ilością ludzi młodych na głosowaniu Odpowiedz Link Zgłoś
zawilecgajowy Re: Tak głosowała Dąbrowa 09.06.09, 11:28 I to właśnie młodzi wywalczyli ten wynik. Dziwi słaby wynik "synów czerwonego zagłębia". Chyba powoli się wykruszają... Odpowiedz Link Zgłoś
rosaliaa Re: Tak głosowała Dąbrowa 09.06.09, 18:06 wynik, w końcu nie raz słyszałam opinię "czerwona dąbrowa" naprawdę nie chcę się tu rozwodzić nad tematem, nie lubię rozmów o polityce, zawsze się źle kończą:D Odpowiedz Link Zgłoś
sandwich1 Re: Tak głosowała Dąbrowa 12.06.09, 16:14 Frekfencja wcale nie budująca. Poza tym widać, że miasto się starzeje. Chodzi o stosunek mieszkańców do uprawnionych. Odpowiedz Link Zgłoś