Dodaj do ulubionych

Tak głosowała Dąbrowa

08.06.09, 10:33
pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/WYN/W/246501.htm
Obserwuj wątek
    • rosaliaa Re: Tak głosowała Dąbrowa 08.06.09, 20:46
      hmmm.. budujące
      • seth11 Re: Tak głosowała Dąbrowa 08.06.09, 22:22
        A co w tym budującego?
        • baja88 Re: Tak głosowała Dąbrowa 08.06.09, 22:50
          zaskoczona byłam duzą ilością ludzi młodych na głosowaniu
          • zawilecgajowy Re: Tak głosowała Dąbrowa 09.06.09, 11:28
            I to właśnie młodzi wywalczyli ten wynik. Dziwi słaby wynik "synów
            czerwonego zagłębia". Chyba powoli się wykruszają...
            • rosaliaa Re: Tak głosowała Dąbrowa 09.06.09, 18:06
              wynik, w końcu nie raz słyszałam opinię "czerwona dąbrowa"

              naprawdę nie chcę się tu rozwodzić nad tematem, nie lubię rozmów o polityce,
              zawsze się źle kończą:D
      • sandwich1 Re: Tak głosowała Dąbrowa 12.06.09, 16:14
        Frekfencja wcale nie budująca.
        Poza tym widać, że miasto się starzeje.
        Chodzi o stosunek mieszkańców do uprawnionych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka