f-ox
05.02.10, 15:20
Klejzerowicz. Ktoś juz tu o nim pisał:
forum.gazeta.pl/forum/w,33434,106576168,106754018,Re_Co_teraz_czytacie_luty.html
A ja potwierdzam: Świetna powieść. Toż to chyba pierwszy naprawdę dobry
kryminał w tym kraju!
A tu więcej info:
kryminaly.net.pl/kartoteki/klejzerowicz.html