Dodaj do ulubionych

Ciucholandy w Krakowie

21.11.04, 15:30
Moje ukochane to:
1. wielki lumpeks na os .Zlotej Jesieni - w tym osobna "polka" na duze
rozmiary
2.Starowislna - przed skrzyzowaniem z Dietla po lewej siec Roban- mnostwo
ciuchow Kapahl, M&S
3.Starowislna tuz za skrzyzowaniem z Dietla po prawej- dostawy w
poniedzialek - fajne ciuchy codzienne ( polary,bluzy kurtki)
4Komis Na KAlwaryjskiej vis a vis Korony
5. A tuz obok na Warnenczyka sklep z tanimi ( nowymi) butami Rylko.

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24662
stronakobiet.w.interia.pl
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 15:37
      i jeszcze tzw. Zyd czyli Plac Nowy w niedzielny poranek;)
      • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 19:30
        tak jak ja :-) z Żyda mam całą szafę "zdobyczy".
        W szmateksach jakoś nie mam szczęścia :-(
        • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 19:37
          bo te najlepsze ciuchy z lumpeksow po prostu przenosza sie na Zyda i sa
          sprzedawane 5 x drozej.
          • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 19:47
            zgadza się. Tak tez podejrzewałam widząc te niemiłosiernie długie kolejki pod
            szmateksami w poniedziałek rano :-) Ja nie mam samozaparcia stać rano i grzebać
            w amoku :-)))
            • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 20:01
              ja tez nie:)
              Bywam tam gdzie kolejek brak:)
              • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 21:14
                jutro idę na Starowiślną :-) szukam staromodnej firanki do kuchni.
                Tam takie widziałam
                • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 21:22
                  to mozesz tez zajrzec rog Wielopole i Librowszyzna ( trzeba wejsc do bramy i po
                  5 schodkach w gore) jest tablica przed wesciem- bardzo mile wlascicielki ( mama
                  i corka) ladne ciuchy.
                  • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 21:24
                    jeszcze jeden dobry Basztowa kolo Lotu tez w bramie- tym razem 5 schodkow w
                    dol:)
                    • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 21.11.04, 21:30
                      jutro biegnę na poszukiwania :-)
                      • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 23.11.04, 09:42
                        właśnie dzis zauwazyłam nowy sh. Na Starowiślnej za skrzyżowaniem z Dietla
                        (niedaleko sklepu "Tylko Czerń")
                  • lucy215 Re: Ciucholandy w Krakowie 23.11.04, 09:57
                    niee...byłam tam raz i nic specjalnego...na Wielopolu (a moze to juz
                    Grzegórzecka? ) na rogu z Łazarza jest jeden, ładne sweterki tam mają od czasu
                    do czasu.
                    • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 25.11.04, 15:42
                      wczoraj byłam na Starowiślnej (niedaleko sklepu "Tylko Czerń"), nazywa sie
                      chyba szmatki u Majewskich. Cos w tym guscie. Duzy wybór kurtek i czarnych
                      wizytowych spodni. Szukałam dżinsów, ale nic z tego...
                      • egaheer82 Re: Ciucholandy w Krakowie 26.11.04, 12:54
                        Cześć!
                        Był taki sklep na Długiej, na przystanku 'Pędzichów' koło hindusa. Pomarańczowe
                        napisy, jakieś 'nie tylko dla kociakow'(?) Słyszałam, że fajny, ale jakos nigdy
                        nie miałam czasu zajrzeć, a teraz go zlikwidowali... I teraz pytanie:
                        zlikwidowli czy przeniesli?
                        Poza tym polecam ten w bramie na Basztowej, koło IV prywatnego LO, schodzi się
                        po schodkach, ostatnio przyciśnięta nagłą potrzebą (zima mnie zaskoczyła:))
                        nabyłam tam 3 sweterko - bluzki za łącznie 38 zł:) A wczesną jesienią 2
                        przezroczyste sukienki letnie, takie do noszenia warstwowo - za 28 zł. Nowe. Mam
                        wrażenie, że widziałam koncówkę kolekcji z jakiegoś hindusa, ale haftowane
                        dżinsy to nie w moim typie są jakoś. Podstawowa zaleta - wszystko wisi i nie
                        trzeba grzebać, pani jest miła, rzeczy wycenione ale niedrogie raczej.
                        Jak mi się wreszcie uda bardziej wyzdrowieć, i zdobyć jakąś forsę, to pobiegam
                        po mieście i poszukam czegos fajnego. Jeśli trafie na fajny sklep - będę polecać:)
                        pozdrawiam
                        egaheer
                        • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 26.11.04, 16:13
                          Przelatywałam dziś przez Grzegórzecką i odwiedziłam 3 szmateksy. Kupiłam sweter
                          z bawełny koloru czarnego za 6 zł :-))))
                        • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 26.11.04, 19:19
                          a ja nabylam 2 super kurki nas polarze z kapturem, firmy Yessika,po 50 zl niby
                          sporo ale calkiem podobne mierzylam na bazarku (Tomex)za 150 zl szt:)
                          • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 26.11.04, 21:37
                            chętnie kupiłabym jakąś kurtkę, ale same dziadostwa dziś widziałam.
                            Za to widziałam sporo fajnych szmatek na Grzegórzeckiej, ale niestety rozmiar
                            44-46, a ja 34-36 :-)
                            • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 26.11.04, 22:08
                              to ja tam polasuje;) Nawet z przyjemnoscia:)
                              • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 26.11.04, 22:16
                                na Grzegórzeckiej są trzy (dwa z sieci Majewski, i jeden bele jaki, ale
                                najfajniejsze ciuchy miał)
                                • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 26.11.04, 22:25
                                  cholera mialam oszczedzac:((
                                  i jak to zrbic przy takim forum i takich frajnych lumpeksach?
                                  • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 27.11.04, 10:44

ja się przeniosłam z placu żydowskiego do szmateksów, bo ostatnio maja
                                    strasznie wysokie ceny, a ja groszem nie śmierdzę
                                    • lucy215 Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 27.11.04, 17:54
                                      na Żyda w niedzielę się chodzi??czy warto oprócz tego że drożej niz w
                                      ciucholandzie? o której trzeba się zjawić żeby babki się nie zwinęły ?:) bo ja
                                      w niedziele to sobie lubię pospać. no i czy dużo zależy od pogody?
                                      • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 27.11.04, 18:22
                                        tak w niedziele,ja chodze tak ok 10-11, a na okazje poluje ok 13 bo wtedy zyd
                                        sie zwija.Oj zalezy od pogody- glownei komfort ogladania bo to jednak placyk
                                        pod niebem,jak pada, to ani ciucha nie obejrzysz za dokladnie ( parasol) ani
                                        jak przymierzyc.
                                        Chodze tylko w sloneczne dni:)
                                        • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 27.11.04, 21:32
                                          ja jak ide z mamą, to idziemy wczesnie (koło 9.00) potem przerwa na kawe i
                                          ciasteczko w Singerze i wracamy po okazje
                                          • lucy215 Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 28.11.04, 11:42
                                            aha...no to dziś za późno :p jak sie balowało w nocy to się na żyda nie
                                            idzie :D dzięki:)
                                            • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 28.11.04, 11:55
                                              na szczescie zyd jest regularnie co tydzien:) ni eprzepadla ci wiec ostatnia
                                              okazja:)
                                              • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 28.11.04, 19:19
                                                co tydzień nowe szmatki :-)
                                                • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 28.11.04, 19:41
                                                  Kurcze jak jednak wole pod dachem,a moze nie tyle pod dachem co z komfortowa
                                                  przymierzalnia- mam nietypowe gabaryty- ciezko dobrze dopasowac.
                                                  Wiem ze kobietki mierza ciuchy w kibielku,ale to nie to.
                                                  Dlatego kupuje tam tylko marynarki,swetry cos co mozna od reki przymierzyc -
                                                  kumpelka obejrzy i juz wiadomo-brac czy nie.
                                                  • lucy215 Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 28.11.04, 22:03
                                                    jutro dostaję wypłatę więc za tydzień na placyk pójdę bez obaw że na coś mi nie
                                                    starczy :) a byłyście dzisiaj ? możecie polecić jakąś babeczkę co zwykle ma coś
                                                    fajnego?
                                                  • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie -Żyd 29.11.04, 00:02
                                                    nie mam swojej ulubionej kobity. Jak zaczniesz chodzić, to szybko sie
                                                    zorientujesz, gdzie warto zaglądać
    • lagisz Re: Ciucholandy w Krakowie 02.12.04, 11:36
      w sobote o 9 jest otwarcie nowego szmateksu na os. Cegielnianym , ul. Do wilgi
      10 kolo kosciola, jest to 1 sklep ze slaskiej sieci szmateksow, wycena bardzo
      tania, reszta w rewelacyjnej cenie 10zl za kg. bylam na Slasku w kilku i mam
      nadzieje ze tu tez beda takie cudowne rzeczy. Wyglada na to ze nie ma selekcji
      robionej do komisow i znajomych, bo kupilam duzo rzeczy w rozmiarach 36-38.
    • klymenystra Re: Ciucholandy w Krakowie 04.12.04, 20:56
      polecam maltuki sh na ulicy dajwor. piekne ciuchy i w swietnym stanie. ostatnio
      cos otwarli na wawrzynca i w patu innych miejscach, trzeba bedzie sie przejsc.
      a moim najnowszym odkryciem jest sklep na basztowej- sliczne ubrania, a w
      grudniu jeszcze jest obnizka cen ;))
      pozdrawiam
      • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 04.12.04, 21:20
        to juz chyba wiem gdzie mnie nogi poniosa w przyszłym tygodniu po pracy :-)))
        • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 05.12.04, 22:29
          Dajwor polecam - od Miodowej - maly sklepik z zielonym napisem ( vis a vis
          poczty na Starowislnej)
          Na Wawrzynca w tym nowym lumpeksiku kupilam ta okazyjna kaszule CK za 10 zl.
          Dostawy bodajrze w srody.
          • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 16.12.04, 18:16
            A na DAjwor dzis nabylam przecudny meski sweter wloski, 80% welny,cudny bordo
            melanz za jedyne 20 zl;)
            • lucy215 Re: Ciucholandy w Krakowie 16.12.04, 18:48
              a ja byłam dziś na Stradomiu i lipa :|
    • egaheer82 Dzwony? 08.12.04, 15:52
      Może i głupie pytanie, ale czy kojarzycie jakiś ciucholand, gdzie jest
      szczególnie dużo dzwonów? Jedyne spodnie jakie uznaję:) W 'normalnych' sklepach
      jest ich teraz masa, a ja jestem bez grosza, dopóki mi uczelnia nie zapłaci za
      praktyki (odbytem w VII:/). Czasem znajduję, ale bardzo rzadko i nigdy w
      odpowiednim rozmiarze...
      pozdrawiam
      egaheer
      • lucy215 Re: Dzwony? 10.12.04, 09:11
        yhm...to dla mnnie tysz problem ;(
        • klymenystra Re: Dzwony? 10.12.04, 17:24
          ja z kolei szukam spodni w kratke, ktore nie beda wygladac jak pizama... i nie
          beda zwezane ani eleganckie. czerwone najchetniej...
    • reszka2 Re: Ciucholandy w Krakowie 10.12.04, 18:31
      A nie uważacie, że ceny w sh w Krakowie sa barzo wysokie, przynajmniej tam
      gdzie ja mieszkam. A juz odziez wycniona - makabra, w takich cenach mozna juz
      kuoic cos nowego...
      • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 11.12.04, 00:16
        No fakt,super niskie nie sa, ale i tak uwazam ze za polowe ceny mozna czasem
        kupic cos lepszej jakosci niz w przecietnym sklepie.
        Dla mnei nie chodzi o to zeby kupic najtaniej tylko kupic troszke drozej (
        oczywiscie nei drozej niz w sklepie) a cos naprawde markowego. Poza tym czasem
        kupuje cos co za normalna cene raczej bym nie kupila bo sie nosi jeden sezon
        albo wrecz pare razy.
        • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 11.12.04, 00:22
          a moze u mnie w Hucie jest taniej?
          Bo dla mnei np marynarka Gerry Webera czy Burberry za 30 zl szt to okazja.
          • aaannn Re: Ciucholandy w Krakowie 13.12.04, 15:57
            a gdzie w hucie kupujsz takie fajne ciuchy ? bo ja od siebie moge polecic ciucholand w bylym kinie swit :)
            • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 13.12.04, 20:33
              w zasadzie tylko 2 lubie - gigant na Zlotej Jesieni ( w dawnej stolowce) i ten
              ktory powstal w ex Modzie Polskiej przy Pl. Centralnym.
              Do reszty jakos nei mam sentymentu.
              • miska_malcova Re: Ciucholandy w Krakowie 16.12.04, 19:35
                dziś dowiedziałam sie o nowym sklepie (to taki bardziej komis z markowymi
                ciuchami). Buty, szmatki, kapelusze, biżureria, szale, chusty i inne. Moj a
                koleżanka z pracy go założyła z koleżankami. Kraków, Rynek Główny (chyba) 34.
                Idę tam w przyszłym tygodniu, to opowiem :-)
    • zosiamarek Re: Ciucholandy w Krakowie -ul Do Wilgi/Lagiewniki 18.12.04, 13:34
      No wiec skusilam sie na wyjazd do tego lumpeksu i nie zaluję ;)
      Waga jest po 10 zl. Wycena niedroga. Za Bluzeczke z Esprita zaplacilam 8
      zl ;))). Sklep duzy przestronny i nie smierdzi w nim tak jak w normalnym
      ciuchlandzie
      Babki co dzien dokladaja towar i jest go bardzo duzo.
      I najwazniejsza rzecz - warto sie targowac przy kasie.
      Zawsze cos urwiesz a wtedy satysfakcja jeszcze wieksza.
      Swietnie, ze jest takie forum!! Bede do Was zagladac. Bo warto.
      • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie -ul Do Wilgi/Lagiewnik 18.12.04, 15:15
        jako gospodyni witam serdecznie na forum i zapraszam do udzialu :)
        • annasitko Re: Ciucholandy w Krakowie -ul Do Wilgi/Lagiewnik 27.12.04, 21:29
          Witajcie!
          Wybralam sie na ten nowy szmateks na Lagiewnikach (mieszkam na Ruczaju wiec
          mialam niedaleko..) Kupilam sobie bluzeczke Benetona za 1,2 zl. Nie myslcie że
          sie pomylilam, kupilam ja za zlotówkę i dwadziescia groszy. Pani mi nawet
          opuscila 4 grosze ;)))
          Na wycenie nie bylam natomiast waga jest po 10 zl za kilo i naprawde mozna
          znalezc tam ciekawe perelki. Jutro ide szukac poscieli, bo maja naprawde duzy
          wybor. Naprawdę polecam.
    • lucy215 Re: Ciucholandy w Krakowie 21.12.04, 19:42
      byłam dziś na Basztowej w sh koło Lotu, nawet fajne rzeczy ale nie było mojego
      rozmiaru:( a dziś na Grzegórzeckiej na rogu z Łazarza wyczailam fajny golf bez
      rękawów za 10 zł ale z braku funduszy nie nabyłam cuda.
      • klymenystra Re: Ciucholandy w Krakowie 22.12.04, 14:42
        bylam w tym nowym na wawrzynca- kupilam urocza bluzeczke za 12 zlotych. sa
        bardzo ladne sukienki, mierzylam nawet koronkowa mala czarna, ale miala (nawet
        jak dla mnie ;)) zbyt nieprzyzwoity dekolt. cena- 23 zlote chyba . polecam
        goraco. wczoraj zas nabylam koronkowa koszule za 8 zlotych w sklepie kolo
        dietla (zaraz kolo hali). nie wiem, niestety, jak sie nazywa ta ulica.
        pozdrawiam :)
    • jagodabranicka ja polecam dwa 02.01.05, 15:09
      szmateksu tej samj właścicieli
      jeden na Kalwaryjskiej, kolo Lukasa
      drugi na Prądnickiej, na rogu Zdrowej, w takiej budce
      Ubrania sa super, ten na Kalwaryjskiej to jest szczegolnie
      dla dzieci, ale sa super ubrania takie mlodzieżowe
      na Prądnickiej wszytsko maja
      polecam
    • lucy215 Re: Ciucholandy w Krakowie 10.01.05, 17:15
      nie wiem czy ktoś już nie dodał tego sh. na Karmelickiej, w stronę rynku po
      prawej stronie, po schodkach w dół w bramie z torebkami. dużo markowych
      ciuchów, spory wybór spodni. :)
    • klymenystra Re: Ciucholandy w Krakowie 12.01.05, 15:10
      polecalam juz sklep przy placu szczepanskim?
      sliczna spodniczka hennes z lekkim rodarciem na szwie za jedyne 7,31 groszy :)
      wpadam chyba w nalog ;)
      pozdrawiam
      • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 12.01.05, 23:13
        ten na Szczepanskim to chyba siec Roban?
        • klymenystra Re: Ciucholandy w Krakowie 13.01.05, 07:47
          tak :) ale tam jakos wyjatkowo udanie jest :) wczesniej nigdy nic w robanie
          nie kupilam :)
          • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 13.01.05, 09:01
            znam jeszcze 2 udane:)
            Strowislna ( przed rogiem z Dietla) i w NH tam gdzie byla mOda pOlska przy pl.
            Centralnym
    • lucy215 Re: Ciucholandy w Krakowie 15.01.05, 14:49
      znalazłam nowy, bardzo przyjemny, przytulny, na Dietla, idąc w stronę Stradomia
      po prawej strnie bliżej skrzyżowania. większość rzeczy po 10 zł, ale są dobrej
      jakości, sortowane.niestety nic nie kupiłam :(
    • martvica Piłsudskiego - warto? 31.01.05, 21:04
      Nigdy nie byłam, a przejeżdżam obok minimum 2 razy dziennie. Nie chce mi sie z
      ciepłego autobusu wysiadać, bo nie wiem czy jest po co:) W ogóle rozleniwiłam
      sie strasznie, zaglądam tylko do ukochanego lumpeksu przy Basztowej, koło Lotu,
      i tyle. Ten na Piłsudskiego wydaje się większy, ale mają fajne rzeczy? Dobra
      jakość? Wyceniane, czy na wagę, jakie ceny? I najważniejsza kwestia: wieszaki
      czy grzebanie?
      Pozdrawiam
      martva
      • anula36 Re: Piłsudskiego - warto? 31.01.05, 21:19
        na Pilsudskiego bylam tylko raz- jak dla mnei wiekszosc to straszne badziewie.
        • lucy215 Re: Piłsudskiego - warto? 01.02.05, 09:46
          na Basztowej jest lepiej, na Piłsudskiego kupiłam tylko pasek za 2 zł ;)
      • klymenystra Re: Piłsudskiego - warto? 01.02.05, 11:39
        kupilam tam absolutnie piekne spodnie, wiec warto :) jest duzo bluzek, koszul,
        sukienek... ceny- nie jest chyba jakos strasznie drogo, skoro za te spodnie
        dalam 8.80 a byly wycenione ;)
        wieszaki :)
        pozdrawiam
        • martvica Re: Piłsudskiego - warto? 01.02.05, 11:54
          O, to moze zajrzę po sesji:)
          pozdrawiam
          martva
    • adrianapl Re: Ciucholandy w Krakowie 04.03.05, 09:23
      gdzie na Złotej Jesieni jest ta ponoć największa ciucharnia w Krakowie???
      planuję wyprawę:), tylko nie wiem dokąd... w jakie dni mają tam dostawę towaru?

dzięki za wszelkie informacje:)))
      • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 04.03.05, 12:02
        towar dokladaja codziennie- nie ma ustalonego dnia ( kiedys to byly
        poniedzialki) - niestety zdazaja sie takze dni kiedy nei ma nic ciekawego.
        Nie sadze zeby to byla najwieksza ciucharnia w Krakowie, ale w HUcie na pewno.
        To jest budynek bylej stolowki pracowniczej- czy dojezdzasz autobusem czy
        tramwajem trzeba wysiasc na przystanku "szpital Rydygiera ( gigant-nie
        przeoczysz i isc chodnikiem wzdluz Zlotej jesieni w strone kosciola Arka ok 150
        m - to taki duzy budynek przeszklony i ma liczne napisy "ciuchy".
        • adrianapl Re: Ciucholandy w Krakowie 04.03.05, 12:12
          dzięki. chyba sobie zaraz tam podjadę:).
    • truskawkam73 Re: Ciucholandy w Krakowie 06.03.05, 12:44
      Anula36 :-)) Potwierdzam, że najfajniejszy w Hucie jest ten Ciucholand na
      Złotej Jesieni. Ja mam do niego dwa kroki i zawsze jak tam idę to muszę coś
      kupić dla siebie lub dzieci, a ostatnio kupiłam sobie prześliczną wełnianą
      spódniczkę Vero Mody za 12 zł (naprawdę doskonała gatunkowo i w najmodniejszym
      fasonie), a mężowi nowe markowe jeansy za 10 zł :-)) Tyle, że ceny bluzek i
      swetrów są trochę wysokie. Teraz jest przecena płaszczy, płaszczyków, części
      żakietów i kożuszków. Słyszałam, że niebawem mają przecenić też swetry :-))
      • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 06.03.05, 17:22
        wsadzilam glowe w piatek-ale rewelacji nie bylo:(
        Ostanio rzadko mam tam po drodze ( kiedys mieszkalam na FAtimskiej i
        wstepowalam zawsze idac z przystanku tramwajowego:)
        • zosiamarek wymiana Towaru na letni na Do Wilgi w pon. 14.03 11.03.05, 09:56
          Ja tym sklepem jestem naprawde zachwycona, mysle ze jest najwiekszy z tego
          rodzaju sklepow w Krakowie, bylam na zlotej jesieni i wiem co mowie. co dzien
          nowy towar, a w poniedzilek wymieniaja towar na letni. ja tam na pewno bede ;)
          trafilam tam dzieki Wam, niestety wydaje tam mnostwo pieniedzy.... ostatnio
          kupilam torbe DG za 7 zl w swietnym stanie. maja troche drogie kurtki, ale poza
          tym jest ok. Jeszcze nie wyszlam z tego sklepu bez niczego.
          • truskawkam73 Re: wymiana Towaru na letni na Do Wilgi w pon. 14 11.03.05, 13:35
            Hi hi, wiem o tej wymianie/dostawie :-) Właśnie miałam Wam powiedzieć o tym.
            Kurcze, kombinuję, żeby nie iść do pracy w poniedziałek tylko tam :-)) Ale na
            pewno pójdę po pracy, przecież ciągle będą dokładać coś nowego :-)
            • aaannn Do Wilgi 15.03.05, 14:44
              bylam tam wczoraj i faktycznie warto bylo:) to chyba bedzie jeden z moich ulubionych ciucholandow. tylko niesamowicie trudno tam trafic!!! polecam, naprawde ;-)
    • mroofka2 Re: Ciucholandy w Krakowie 12.03.05, 20:31
      a na jakiej ulicy jest ten ciucholand,podajcie jakieś dokładne namiary, np,=.
      czym tam można dojechać z dworca???pzdr
      • mroofka2 Re: Ciucholandy w Krakowie 12.03.05, 20:40
        acha ulica Do Wilgi, a gdzie dokładnie???
      • truskawkam73 Re: Ciucholandy w Krakowie 12.03.05, 20:42
        Hej :-) Sklep znajduje się na os. Złota Jesień. Pod dworcem najlepiej wsiąść w
        tramwaj linii 10 lub 14 (10 jedzie szybciej) i wysiąść pod Szpitalem Rydygiera.
        Następnie trzeba przejść na prawą stronę i iść kawałek w dół, przejść przy
        szkole (dawna HIL-u) na lewą stronę i iść jeszcze kawałek w dół, a jak tylko
        dojdziesz do schodów, to powinnaś zejść nimi na dół i w ten sposób znajdziesz
        się przed tym sklepem. To bardzo blisko od przystanku (wbrew pozorom). Dzisiaj
        byłam, ale niczego ciekawego nie kupiłam ponieważ panie pakowały zimowe rzeczy
        do worów. Zobaczymy w poniedziałek :-))
        • mroofka2 Re: Ciucholandy w Krakowie 12.03.05, 20:58
          dzięki, pozdrawiam, zyczę udanych zakupów;]
          • zosiamarek ul Do Wilgi jest na Lagiewnikach, a nie na Hucie 13.03.05, 13:41
            zupelnie inny ciucholand i inna lokalizacja. Dojaz tramwajem 19 od Dworca,
            wysiadasz na nastepnym przystanku za pętla na Lagiewnikach, wprost z tramwaju
            skrecasz w prawo i zaraz schodkami w dol, po jakichs 50 metrach zobaczysz taki
            bardzo duzy pawilon i to tam wlasnie jest. Bylam tam w sobotę kupilam swietne
            dzwony, i wybieram sie w poniedzilek. Napisze wam jak bylo i co sobie znalazlam.
            • klymenystra Re: ul Do Wilgi jest na Lagiewnikach, a nie na Hu 14.03.05, 09:22
              oo dzuo o tym ciuchuolandzie slyszalam, moi kumpole tam chodza i sie nie moga
              nazachwycac :)
              czy on jest na przeciwko cinema city? bo wiem, ze tam kiedys byl jakis
              ciucholand...
            • truskawkam73 Re: ul Do Wilgi jest na Lagiewnikach, a nie na Hu 14.03.05, 22:00
              Ło matko! Przepraszam! Ja cały czas myślałam, że mowa o tym na os. Złota
              Jesień :-) Swoją drogą polazłam tam dzisiaj i kupiłam przecudny i najmodniejszy
              czarny płaszczyk sztruksowy za 42 zł i śliczną bluzeczkę na lato w idealnym
              stanie za 12 zł :-) Mierzyłam jeszcze kilka innych super ciuszków (np. cudne
              sportowe spodnie MEXX za 14 zł i lniane spodnie khaki za 20 zł) ale krucho u
              mnie z kasą, więc wzięłam tylko te dwie rzeczy, ale jestem bardzo zadowolona :-
              ))) Takie same płaszczyki kosztują ciężkie pieniądze w sklepach "Twój strój" na
              Szewskiej, ale bluzeczki takiej samej (ma obłędny dekolt) na pewno nikt nie
              będzie miał :-))))
        • aaannn Złota Jesień 15.03.05, 14:49
          No to jest drugi ciucholand do ktorego wybralam sie po lekturze tego forum, ale zdecydowanie mniej podoba mi sie od tego na Do wilgi :/ faktycznie duzo ciuchow tylko wiekszosc wyceniona i w granicach 20zl( i w gore....) a na wage nic ciekawego nie ma :( jasne, ze te ceny biorac pdo uwage jakosc ciuszkow nie sa wygorowane ale to nnie to samo co moj ulubiony sklepik, w ktorym zawsze znajde cos slicznego za mniej niz dyche :-)
    • aaannn Ciucholandy w Krakowie 15.03.05, 14:51
      czy znacie moze jkais fajny sklepik niekoniecznie z ciuchami ale z dodatakai?? uwielbiam paski i torebki a w ciucholandach, do ktorych chodze nie ma zbyt duzego wyboru.... no chyba ze ktos mnei podkupuje:>
      • anula36 a do kotrj czynny ten na ul Do Wilgi?? 15.03.05, 18:04
        18 czy 19?
        bede jutro w poblizu ale ok 18 i nie wiem czy jest sens tam pedzic.
        • aaannn Re: a do kotrj czynny ten na ul Do Wilgi?? 15.03.05, 18:18
          nie jestem pewna ale chyab rzucila mi sie w oczy 20...wiec smialo powinnas zdazyc. ale nie dam sobie reki uciac ;-)
          • anula36 Re: a do kotrj czynny ten na ul Do Wilgi?? 16.03.05, 00:09
            no dobra, ryzyk -fizyk, w koncu to tylko 3 przystanki a z Huty ponad godzina;)
            • majkajezyk Re: a do kotrj czynny ten na ul Do Wilgi?? 16.03.05, 19:23
              Dalam sie namowic na ten sklep, trzeba wysiasc na tym samym przystanku
              tramwajowym co Sanktuarium w Lagiewnikach, sklep jest po przeciwnej stronie
              Zakopianki, czynne jest do 20. Teraz moja zdobycz, plaszczyk z Pepe Jeans, za
              4,20 zl mial plame, ale dolozylam 14,90 w tesko i teraz wyglada jak nowy. ;)
            • dominique1 Re: a do kotrj czynny ten na ul Do Wilgi?? 16.03.05, 23:23
              widzę że ciucholand na ul. Do Wilgi robi furorę... w takim razie też się tam
              wybiorę. Powiedzcie mi proszę kiedy tam są dostawy, a kiedy nie warto się
              wybierać, bo wszystko przebrane...
              • anula36 ja bylam dzis... 17.03.05, 18:39
                i podsluchalam jak pani mowila do jakiejs swojej znajomej ktora przyszla
                grzebac ze zawsze dokladaja kolo obiadu:)
                faktycznie jest czynny do 20 a 20 marca jest u nich niedziela handlowa ( 10-
                16):)
                Poszperalam dzis tylko w czesci wycenionej i o smiechu kupilam same letnie
                ciuchy- komplet bluzeczka na ramiaczkach+ koszulowa - zoltoczerwony, dla mnei w
                tonacji pierwszych zolto-czerwonych czeresni:)- 18zl
                Do tego bluzka taka z kolnierzykiem bez rekawow w blado - blekitna kratke ( do
                jeansu)- 12 zl
                I smieszna apaszka w kolorowa kratke;) - 2zl
                Zakladam ze bede wpadac jak bede po tamtej stronie Wisly:)
                • elektra.j Re: ja bylam dzis...na Meiselsa 8 25.03.05, 10:37
                  Super ciuchy dla dzieci małych i w wieku szkolnym, rzeczy mają wycenione, ale
                  ceny przystępne, wyprane, wyprasowane, pachnące. Sklep super i miła atmosfera,
                  polecam jest na Meiselsa 8, trzeba z Krakowskiej skecić miezy filarami, jak jest
                  przystanek przy Dietla, polecam, chyba bede ich stalą klientka
                  • majkajezyk Nowy towar na Do Wilgi na Lagiewnikach 20.04.05, 21:15
                    Bylam dzis i widzialam jak panie wywalały, cale sterty ciuchow. Jutro ma byc,
                    wymiana towaru. Na pewno tam zajrze ;) Jest tam taki stojak z duzymi
                    rozmiarami ;) Swietny sklep Polecam!!
                    • anula36 Re: Nowy towar na Do Wilgi na Lagiewnikach 20.04.05, 22:07
                      a gdzie ten stojak??
                      nie widzialam ostanio;)
                      • emila5 Re: Nowy towar na Do Wilgi na Lagiewnikach 01.05.05, 12:39
                        Hej dziewczynki tak sie zastanawiam czy w poniedziałek 2 maja ciucholand na ul.
                        Do Wilgi będzie otwarty, bo chętnie bym go zwiedziła?
                        • josedanielo20 Student;:) 05.05.05, 18:49
                          Witam! Jestem 21 letnim studentem lubiącym kupować ciuchy w krakowskich
                          ciucholandach;-). Czy jest w Krakowie odważna kobieta która chciałaby zwiedzać
                          tę krainę w meskim towarzystwie? Razem zawsze raźniej;-) Ostatnio zdobyłem
                          koszule z Zary za 2 zł;) podobna widzialem w Zarze za 150 zl;-).Email : cyrus4@wp.pl
                          Pozdrawiam;-)
                          • aaannn Re: Student;:) 07.05.05, 01:00
                            oooo zagiales mnie ;-) jeszcze nie slyszalam zeby facet dobrowolnie chodzil do ciucholandow... sama nie raz probowalam jakiegos zaciagnac ale zawsze bez skutku, chodzili miedzy wieszakami jakby bali sie czegokolwiek dotknac.
                            ale to liczy Ci sie tylko no plus :)
                            • josedanielo20 Re: Student;:) 09.05.05, 13:51
                              Hej! ja odważny facet jestem;-) Masz może ochote na wspólny wypad i zobaczyc co
                              piszczy w krakowskich ciucholajdach;-)?
                              Pozdrawiam serdecznie
                              email: josedanielo@interia.pl
                            • klymenystra Re: Student;:) 14.05.05, 16:39
                              hehe, moi kumple i facet uwielbiaja ciucholandy :) cudnieee :)) zaczelo sie to
                              juz w liceum, potem spotkalam takich dziwnych na studiach :) duzy komfort :)
                              szczegolnie jak sie chwala gdzie co i za ile kupili :)
                              • gabrielafrancuz Re: Student;:) 09.08.06, 20:34
                                Ja chetnie z Toba pojde ;-) Mam talent do wyszukiwania roznych ciekawych rzeczy-
                                jutro odbieram fajna sukienke za 10 zlotych, bez metki, czarna, elegancka
                                (ciucholand na Starowislnej, "Smok".)
    • aaannn jakies newsy? 07.05.05, 00:56
      slyszalyscie moze o jakis dostawach, wymianie towaru itp? bo chetnie przeszlabym sie na ciuszki tylko nie mam pomyslu gdzie.... jakies sugestie?
      • majkajezyk Wymiana towaru na do Wilgiw Lagiewnikach 15.05.05, 10:34
        Dostalam ulotke ze wymieniaja towar na letni w poniedzilek 16.05.05 Pobuszuje z
        przyjemnoscia.
    • lucy215 Odkryłam nowy 16.05.05, 12:10
      na Agnieszki,lokal jest calkiem spory ale ciuchów w nim masa dlatego jest
      ciasno i trudno cokolwiek wyciągnąć z wieszaka. mają duży wybór spodni, rzeczy
      są wycenione, niestety drogie jak na sh, jednak sa to rzeczy przewaznie H&M i
      innych znanych firm, w dobrym stanie.
      najbardziej mylna jest nazwa tego ciucholandu, bo nazywa się "komis pieknych
      rzeczy", a komisem nie jest. na moje pytanie czy można przynieść kilka rzczy
      panie odpowiedziały że oddawać bedzie można za jakiś miesiąc kiedy im zejdzie
      trochę obecnego towaru.
      • anula36 jeszcze o Przy Wildze 16.05.05, 19:54
        I tak tam dzis bylam w ciuchach grzebilam:)
        Ale tylko na wieszaku XXL bo mialam malo czasu - niestety ( a moze i stety )
        wiekszosc ubran z tego wieszaka byla na mnie duzo za duzych ( nosze rozmiar 48-
        a tam masa fajnych 54-56-58) duzo bluzek ULLI Popken - praktycznie nowych jak z
        katalogu( tam sa srednio po 60 E - tutaj ok 12-15 zl).
        Wyszlam z dwoma bluzeczkami - razem 20 zl,niestety nie upolowalam tego co mi
        teraz najbardziej potrzebne 2-3 pary jasnych cienkich spodni na lato -proste
        dlugie - bede polowac dalej.
        W kazdym razie naprawde warto sie wybrac.
        • majkajezyk Re: jeszcze o Przy Wildze 18.05.05, 08:34
          Ostatnio bylam tam z Mama i jak udalysmy sie na rozmiary XXL, nosi tez 48, to
          Pani ze sklepu powiedziala ze dla nich to normalny numer i trzeba szukac na
          wymiarowych rozmiarach, fajnie no nie ?? wybralysmy sporo, ale trzeba mniec
          czas, bo sklep jest ogromy. No minimum 2 godziny. Dam znac, jak zobacze spodnie
          w tym wymiarze bo my sie juz tam ubieramy. ;)
          • milkavanilka Re: jeszcze o Przy Wildze 18.05.05, 15:58
            Hej!Też tam byłam wczoraj,ucieszyłam się jak ujrzałam,że to nie na piętrze ani
            w piwnicach czy suterenach bo ja do wózka z dzidzią przywiązana jestem:)
            Ogromniaste!!!Po przejrzeniu w pośpiechu kupiłam body Schiessera-za 68 groszy
            (sic!),prawie nówka.Muszę się sama wybrać i pogrzebać (a raczej przejrzeć)bo
            czasu tam potrzeba sporo,a ja wymagający cudok jestem.
          • anula36 Re: jeszcze o Przy Wildze 18.05.05, 16:34
            dzikie Majeczko ale ja tam bywam tylko ja mnie sprawy firmowe zagnaja na
            KObierzynska bo normalnie funkcjonuje po drugiej stronie miasta- gdzie na
            szczescie tez mam fajny wielki lumpeks z wieszakiem dla XXL-ek.
            Wiecej ciuchow kupowac nie bede bo zamierzam schudnac w najgorszym razie obejde
            sie i bez tych spodni ( wczoraj kupilam po drodze jedne cienkie rybaczki)
    • marvellous A Grzegórzecka? 22.05.05, 12:07
      Przejeżdzając tą ulicą widze conajmniej 3 lumpexy. Czy którys z nich jest warty "zobaczenia"???

• toja_kk Re: Ciucholandy w Krakowie 29.05.05, 14:37
      cieszę sie, ze takie forum powstało. Dzięki niemu wybralam sie wczoraj do
      lumpeksu na os. Zlotej Jesieni. Dotychczas tego rodzaju sklepy omijałam,poza
      tym od niedawna mieszkam w Krk, więc nie znam "odpowiednich" adresów;) ale po
      wizcie w w/w sklepiku, stałam sie jego fanką;). Na prawde fajne ciuszki.Kupiłam
      sporo superkowych ubranek, wydałam majątek , już z niecierpliwoscią oczekuje
      mojej kolejnej wypłaty, by móc poszalec..;) Dzięki Anulko jeszcze raz;-*
    • lidkaa1 Re: Ciucholandy w Krakowie 13.08.05, 15:30
      byłam wczoraj na os. Złota Jesień i musze przyznać, że rozczarowałam się
      niemiło. Ciuchy tej "firmy" są też na Długiej i wydaje mi się, że tam jest o
      wiele większy wybór i rzeczy w lepszym stanie.
      • lucusiaa Re: Ciucholandy w Krakowie 15.08.05, 22:47
        Właśnie się tam wybierałam, aby zobaczyć. Może się wybrać do tego na Do Wilgii? Ja lubię ten ba Szczepańskim i na Jabłonowskich. To Roban, ale ciuchy lepsze, choć moze drozsze niż w innych.
    • hazel2 Re: Ciucholandy w Krakowie 17.08.05, 13:10
      Witam, na rogu Stradom i Dietla od strony Wawelu jest jakiś nowy sh. Byłyście,
      warto? Wygląda dosyć atrakcyjnie. Na razie widziałam tylko zza szyby samochodu,
      nie jestem w Krakowie, więc sama nie mogę sprawdzić, a ciekawość
      zżera ;).Dzięki!
      • anula36 Re: Ciucholandy w Krakowie 13.11.05, 17:19
        up
        • nenka84 Re: Ciucholandy w Krakowie 22.11.05, 19:42
          Ze tez ja tak pozno to forum znalazlam.. Mam nadzieje, ze moze jakas dyskusja
          dalej sie tu potoczy:P Do rzeczy - co sadzicie o ciucholandzie na koncu Dlugiej,
          tuz przed Kleparzem Nowym, po lewej jak sie idzie od rynku,w brame sie wchodzi i
          po schodach wysooko jak dla mnie to chyba 5 pietro:P
          W okresie letnim cudowna promocja - po 1zl, 2 zl, za sztuke! 3/4 szafy mej
          pochodzi stamtad:)
          Pozdrawiam
          • nan12 Re: Ciucholandy w Krakowie 26.10.06, 10:16
            A czy któraś z was wie, kiedy jest dostawa na Basztowej obok lotu?
            • gabrielafrancuz Re: Ciucholandy w Krakowie 26.10.06, 13:48
              Nenka, byłam tam- baaaaaardzo duży wybór, kupiłam sobie turecki szal i apaszkę z
              HM w oldschoolowe zielono-pomaranczowe wzory- dałam 3 złote :) Nie mialam czasu
              aby przejrzec wszystko ale na pewno tam jeszcze zajrze :)
              • nenka84 Re: Ciucholandy w Krakowie 25.11.06, 01:10
                No w końcu ktoś... :)
                Mnie jakoś daleko jest na Zlotekj jesieni, Na Lotnisku czy do Wilgi.. A tam
                jakoś zawsze coś:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka