Dodaj do ulubionych

Jak to się robi? ;)

10.04.14, 22:53
Oto przykład spamowania forów przez opłacanych w tym celu pracowników.
Tu akurat moderator przyłapał spamera, albowiem forum jest niezależne od banku https://tiny.pl/vzkd
"Panie Janie Nowak jest Pan zwykłym SPAMerem piszącym cały czas pieśni pochwalne odnośnie PKO BP. Co lepsze pisze Pan z tego samego IP to oficjalny profil banku PKO BP - EksertPKO służący do kontaktu z klientami na tym forum. Ostrzegałem Pana wielokrotnie na rożnych profilach, ba! nawet banowałem.

Proszę o rewizję swojej polityki i poszanowanie zasad panujących na tym forum. W przeciwnym wypadku skończy się to dożywotnim banem dla tego jak i dla innych powiązanych profili. "
Obserwuj wątek
    • elka302 Re: Jak to się robi? ;) 10.04.14, 23:07
      Zocha wklej to na "Forum Pracowników...", zobaczymy czy mysza usunie wpis.
      Przecież gołym okiem widać, że Nasze Forum zostało sprzedane PKO a skuter przechodzi sam siebie. Podziwiam Troubla, że ma cierpliwość tam jeszcze pisać.
      • zocha37 Re: Jak to się robi? ;) 10.04.14, 23:15
        elka302 napisał(a):

> Zocha wklej to na "Forum Pracowników...", zobaczymy czy mysza usunie wpis.
        > Przecież gołym okiem widać, że Nasze Forum zostało sprzedane PKO a skuter przec
        > hodzi sam siebie. Podziwiam Troubla, że ma cierpliwość tam jeszcze pisać.

Elu, dziecko drogie, o tym fakcie już od dawna wiedzą pracownicy.A propagandziści niechaj dalej żyją swoimi złudzeniami, że są tak przebiegli big_grin

P.S.
        Długo się nie odzywałaś, mam nadzieję,że jakoś jeszcze w tej firmie wytrzymujesz ?
        • elka302 Re: Jak to się robi? ;) 11.04.14, 18:06
          Zocha...jeszcze troszkę i będę wolna na swoje życzenie. Mam nadzieję, że nie wdepnę w większe bagno niż obecne. Jednak jeśli nie spróbuję to albo zejdę na zawał albo wyląduję w wariatkowie. Na nic dobrego w PKO nie zanosi się , więc "zwijam żagle" wink
          Być może za późno się ocknęłam ale...na zmiany ponoć nigdy nie jest za późno nawet gdy ma się dziesiąt lat big_grin
          • zocha37 Re: Jak to się robi? ;) 11.04.14, 19:30
            Każda próba wyjścia z toksycznego środowiska jest szansą na zdrowsze i spokojniejsze życie.
            Życzę Ci powodzenia i gratuluję odwagi.Nawet jeśli znowu źle trafisz, to nie trzeba się zniechęcać, łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o następnej zmianie.Najważniejsze jest zdrowie i rodzina.Jeśli masz oparcie w rodzinie to sobie ze wszystkim poradzisz.https://tiny.pl/hsfh4
          • dragomir6 Re: Jak to się robi? ;) 11.04.14, 21:29
            zazdroszczę ci samego faktu podjęcia tej decyzji- jakoś ciężko się za to zabrać - ciągle człowiek myśli - a może będzie lepiej, a może teraz był gorszy dzień- a poza tym ważne, żeby nie pójść w niebyt - coś trzeba jeść i opłacać rachunki
            • zocha37 Re: Jak to się robi? ;) 12.04.14, 01:08
              @Dragomir
              Tobie jest trudniej podjąć decyzję, skoro sama wychowujesz dziecko, współczuję.
              Na pewno nie warto odchodzić, jak się nie ma nic na oku, ale warto szukać i to najlepiej przez znajomych.Trzymaj się dziewczyno wink
    • zocha37 Re: Jak to się robi? ;) 12.04.14, 22:06
      No i proszę następne forum pracownicze doczekało się swojej białej tablicyPKO blisko ciebie big_grin.:

"napisał Agapa01 » 2014-04-09, 10:34
      Wszystko zależy od tego gdzie trafisz. Ja też na początku miałem ciężka, ale teraz wszystko się dotarło i jest ok. Jeśli chodzi o zwolnienia, to nie widzę ich w swoim otoczeniu, ale nawet na tym forum widać czasami wpisy w których narzeka się, że pracują u nas "ludzie z poprzedniej epoki", a więc jedni mówią, ze jest dużo zwolnień, a inni że ich nie ma. widziałem ostatnio takie zestawienie - twarde dane, liczby. W ciągu ostatniego roku w PKO BP zwolniono 3,8% pracowników, w Pekao SA 4,5%, a BZWBK 6,5%. O faktach się nie dyskutuje - prnews.pl/raporty/raport-prnewspl-zatrudnienie-w-sektorze-bankowym-iv-kw-2013-3095957.html"
        • zocha37 Re: Jak to się robi? ;) 12.04.14, 23:41
          kotwica110 napisał:

> wydział do monitorowania internetu robi swoje ,pisze gdzie się tylko da ,ale m
          > usi się dużo uczyć ,robi to po chamsku ,ordynarnie i nachalnie , taki wypisz wy
          > maluj wafel.

tam na szczęście chyba nie uda im się rozwinąć skrzydeł w tak prymitywny sposób jak na starym forum, chociaż wszystko zależy od tamtejszych moderatorów i interpretacji odpowiednich punktów regulaminu, a zwłaszcza tych:

"4. Publikacja treści reklamowych (np. reklamy banków, doradców) jest dopuszczalne wyłącznie na forum Banki i finanse - ogłoszenia: banki-i-finanse-ogloszenia-vf18.htm . Wszelkie wiadomości z treściami komercyjnymi: linkami, e-mailami, adresami, numerami telefonów umieszczane w innych forach będą usuwane a ich autorzy mogą zostać usunięci z listy użytkowników. O kwalifikacji treści wiadomości decydują Administratorzy i moderatorzy Forum.

5. Wszelkiego rodzaju wiadomości zawierające dyskusje nie na temat, spam (wiadomości składające się głównie z linków lub danych teleadresowych), wiadomości nie wnoszące żadnych merytorycznych wartości do Forum będą bezwzględnie usuwane. O wartości merytorycznej wysyłanych przez Użytkowników wiadomości i ich kwalifikacji wiadomości decydują Administratorzy i Moderatorzy Forum."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka