Dodaj do ulubionych

spodnie markowe i nie tylko

09.02.06, 12:35
to moj poczatek biznesu...Nie posiadam duzej gotowki,a cos chce robic.W zw. z
tym poszukuje uczciwych dostawcow odziezy uzywanej.Na poczatek glownie
spodni, chetnie z okolic Lublina.Interesuje mnie jakosc, cena i ilosci.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka