Dodaj do ulubionych

JAK WAM SIE HANDLUJE LATEM ????

04.07.06, 14:29
zastanawiam sie czy lato to dobry sezon dla lupeksoe ,czy wrecz odwrotnie ma
sklepik na osiedlu i od poczatku lioca jakby cos stopneło napiszcie orosze jak
to jest u was .Jestem poczatkujaca chciałabym wiedziec czego sie spodziewac
Obserwuj wątek
      • julka1971 Re: JAK WAM SIE HANDLUJE LATEM ???? 05.07.06, 08:10
        dziekuje za słowa otuchy jedni sobie chwala drudxy wrecz przeciwnie nie wiem
        gdzie tkwi problem mam sklepik na osiedlu działam od poł roku i tak najpierw
        dłuuuuuga zima a teraz kiwdy wydawało sie ze bedzie super nagle cos stopneło
        .duzo kosztuje realizacja marzen lubie swoj sklep i stałych klientow ,ale ......
        • mimiszka Re: JAK WAM SIE HANDLUJE LATEM ???? 05.07.06, 09:02
          proezę nie wierzyć ,ze ktoś latem zarabia kokosy ,bo nigdy tak nie było,a ten
          rok jest wogóle specyficzny w handlu . A DLACZEGO TO PROSTE .było w latach
          poprzednich np 100 takich sklepów ,a teraz jest 200 to jak klient się rozkłada
          na te 200 sklepów to logiczne ,ze we wszystkich sklepach jest mniejszy ruch,no
          chyba ,ze będzie PANI MIAŁA najmodniejszy towar prosto z wybiegów mody i w
          najniższej cenie a,itak nie wszystkich to zadowoli. jednak osiedla to
          nienajlepszy pomysł ,bo ma pani wiecznie tych samych klientów ,wolających co
          rusz to nową dostawę, i tak będzie cały czas ,ze nie zarobi pani na jednym ,a
          już będa pytać o następną. TAK WIĘC wygląda rzeczywistosć w handlu ciuchami
                • agus122 Re: JAK WAM SIE HANDLUJE LATEM ???? 06.07.06, 09:52
                  W zeszłym miesiącu otworzyłem w małej mieścinie sklep. Na lato nastawiam się
                  sceptycznie, bo ludzie myślą raczej o jeziorach niż ciuchach. Poza tym latem
                  zawsze jest najwięcej towaru jesiennego i zimowego, a zimą letniego, więc
                  letnich ciuchów dużo nie mam. Mimo tojestem dobrej myśli, mamy stałych
                  klientów, mimo że jeszcze żadnej reklamy nie mamy. Punkt mam rewelacyjny i
                  tani, a po wakacjach się odezwę, jak lato minęło.
          • julka1971 Re: JAK WAM SIE HANDLUJE LATEM ???? 06.07.06, 21:03
            jest cos w tym co pani pisze ,moze rzeczywiscie w centrum gdzie rotacja ludzi
            jest wieksza ruch latem jest spory w koncu nie kazdy wyjezdza i sporo młodziezy
            plata sie po centrum.ja jednaj jako ze sklepik mam na osiedlu to tak styczen
            super bo to cos nowego potem dluga zima potem swieta potem weekendy mnajowe
            ,czerwiec jakby cos drgnelo a od poczatku lipca znowu stop humm poczatki sa
            trudne tylko czy starczy mmi optymizmu oto jest pytanie ??? pozdrawiam i
            dzieki za odzew

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka