monika_tg 12.03.09, 10:17 zapraszam do nowootwartego sklepu internetowego www.ebila.bazarek.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bekoeko Re: ciucholand online :) - zapraszam 31.03.09, 16:40 Ja kupuję w torba-borba.com.pl Też fajny sklepik. Odpowiedz Link
mezi000 Re: ciucholand online :) - zapraszam 13.06.09, 11:30 Ja znalazłam sklepik ciuchosfera.com, są tam ciuszki naprawdę tanie bo 10zł za sztukę, a dziecięce za 5zł. Dla mnie bomba:) Odpowiedz Link
cortox Re: ciucholand online :) - zapraszam 02.04.09, 14:33 jakim tzreba byc leniem żeby zakładać ineternetowy ciucholand...albo debilem .....za pół roku zamkniesz.....gwarantuje.... Odpowiedz Link
jolunia01 Re: ciucholand online :) - zapraszam 02.04.09, 18:39 A jakim trzeba być psycholem, żeby wszędzie wpieprzać swoje 3 grosze? Odpowiedz Link
monika_tg Re: ciucholand online :) - zapraszam 06.04.09, 17:19 Czy sprzedając na allegro jest się mądrzejszym? Proszę o rozwiniecie myśl i uzasadnienie dlaczego wyzywa mnie Pan? Odpowiedz Link
rosey Re: ciucholand online :) - zapraszam 02.04.09, 16:10 sympatyczny sklepik, będę zaglądać Odpowiedz Link
staza3000 Re: ciucholand online :) - zapraszam 23.07.09, 16:47 A po co te klotnie, drodzy Panstwo, ja dostalam wczoraj link do strony, ktora powinna pogodzic wszystkch. www.papuza.pl- seconhand z recyklingiem odziezy i wlasnymi projektami. Polecam, chyba dopiero zaczynaja ale strona wyglada naoprawde zachecajaco. Odpowiedz Link
hunnybunnypl Re: ciucholand online :) - zapraszam 20.03.15, 10:43 Zapraszamy do naszego sh! hunny-bunny.pl :) Odpowiedz Link