Dodaj do ulubionych

ciucholand online :) - zapraszam

12.03.09, 10:17
zapraszam do nowootwartego sklepu internetowego
www.ebila.bazarek.pl
Obserwuj wątek
    • bekoeko Re: ciucholand online :) - zapraszam 31.03.09, 16:40
      Ja kupuję w torba-borba.com.pl Też fajny sklepik.
      • mezi000 Re: ciucholand online :) - zapraszam 13.06.09, 11:30
        Ja znalazłam sklepik ciuchosfera.com, są tam ciuszki naprawdę tanie bo 10zł za
        sztukę, a dziecięce za 5zł. Dla mnie bomba:)
    • cortox Re: ciucholand online :) - zapraszam 02.04.09, 14:33
      jakim tzreba byc leniem żeby zakładać ineternetowy ciucholand...albo
      debilem .....za pół roku zamkniesz.....gwarantuje....
      • jolunia01 Re: ciucholand online :) - zapraszam 02.04.09, 18:39
        A jakim trzeba być psycholem, żeby wszędzie wpieprzać swoje 3 grosze?
      • monika_tg Re: ciucholand online :) - zapraszam 06.04.09, 17:19
        Czy sprzedając na allegro jest się mądrzejszym?
        Proszę o rozwiniecie myśl i uzasadnienie dlaczego wyzywa mnie Pan?
    • rosey Re: ciucholand online :) - zapraszam 02.04.09, 16:10
      sympatyczny sklepik, będę zaglądać
      • staza3000 Re: ciucholand online :) - zapraszam 23.07.09, 16:47
        A po co te klotnie, drodzy Panstwo, ja dostalam wczoraj link do strony, ktora
        powinna pogodzic wszystkch. www.papuza.pl- seconhand z recyklingiem odziezy i
        wlasnymi projektami. Polecam, chyba dopiero zaczynaja ale strona wyglada
        naoprawde zachecajaco.
    • hunnybunnypl sh 20.03.15, 10:42
      Zapraszamy do nas hunny-bunny.pl :)
    • hunnybunnypl Re: ciucholand online :) - zapraszam 20.03.15, 10:43
      Zapraszamy do naszego sh! hunny-bunny.pl :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka