Dodaj do ulubionych

Pamientajcie omijajcie BPH

10.04.06, 16:16
Pamietajcie omijajcie BPH z daleka od samego poczatku olewaja klienta!
Obserwuj wątek
    • tool10 Re: Pamientajcie omijajcie BPH 11.04.06, 16:07
      ale to obecnie nie tylko przypadłość BPH poprostu jest tak dużo klientów na
      kredyty hipoteczne, że musi się to odbić na jakości obsługi niestety...bankom,
      doradcom tak nie zależy bo i tak wyrobia plan z dużą nadwyżką...Generalnie
      jednak najgorzej jest z tym w takich bankach-molochach jak PKO, BPH bo
      niektórzy po kredyt to tylko tam gdzie mają konto i gdzie znają bank a wiadmo
      PKO czy BPH zna prawie każdy...Pozdr.
    • posen80 Re: Pamientajcie omijajcie BPH 11.04.06, 16:09
      Ja mam natomiast inne teraz zdanie na temat BPH. Miałem zawiłą sytuację ze
      zdolnością kredytową, inne zobowiązania kredytowe. No i muszę przyznać, że
      trafiłem do oddziału BPH, w którym potraktowano mnie profesjonalnie, szybko i
      bezproblemowo.

Do marcel64: Widocznie składałeś wniosek w kiepskim oddziale!

• agass78 Re: Pamientajcie omijajcie BPH 18.04.06, 22:37
          Ja tez nie narzekam, super doradca,wszystko doklanie omowione i wytlumaczone i
          caly czas w kontakcie,mimo ze po wszytskim przechodzi sie juz do dzialu
          posprzedazowego.W banku przesympatyczni ludzie i w ogole ok.
          Bardzo dobre warunki i wszystko na czas.
          Co do karty,w celu skorzystania z promocji (marza 0,95%)trzeba ja wziasc,moze
          byc najzwyklejsza,nie trzeba brac calej kasy, wystarczy ze przez 12 miesiecy
          zaplacisz raz w miesiacu np za paliwo czy zakupy,potem splacasz i wszystko gra,
          a marza w ten sposob niska. Pomimo ze jestem przeciwnikiem kart wzielam nic nie
          zaszkodzi jak nie bedziesz szalecsmile)
          Ja tez moge BPH polecic, a nie ukrywam ze biegalam po kliku bankach
          Pozdrawiam
            • ewcik29 Re: Pamientajcie omijajcie BPH 19.04.06, 15:20
              Nie mam pojęcia, musisz negocjować... My wpłacamy z mężem 5 tys i bierzemy
              kredyt na 295 tys. Dostaliśmy marżę 1,25%+0,20% zwyżki bo ja jestem głównym
              kredytobiorcą i zmieniam pracę. Nową umowę mam wprawdzie na czas nieokreślony
              ale dopiero miesiąc... Pomimo tego promesę dostaliśmysmile I tak się cieszymy. Mam
              tylko pytanie, czy też narzucili Ci w bph ubezpieczenie na życie przez pierwszy
              rok kredytowania?? Coś mi się wydaje że to jest naciąganie....
                • robpro15 Re: Pamientajcie omijajcie BPH 19.04.06, 20:45
                  Omijajcie ten bank z daleka. Jeszcze nie spotkałem się z takim lekceważeniem
                  Klienta. Wszystko jest piękne do momentu złożenia wniosku. Czas oczekiwania
                  maxymalnie 2 tygodnie, jak zapewnianiano. W rzeczywistości ponad miesiąc, z
                  podpisaniem umowy 1.5 miesiąca, po telefonach, pismach i założeniu, że bank sam
                  finansuje developera, czyli ma wszystkie jego dokumenty. Harmonogram spłaty
                  który miał zostać przekazany w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy jest
                  przesyłany ponad miesiąc. Na telefony, pisma, maile bank nie reaguje.
                  Pozdrawiam ten BANK !
                  • wiola2375 Re: Pamientajcie omijajcie BPH 26.04.06, 18:44
                    Witam!Ipodpisuje sie pod tym co napisał mój poprzednik jestem z Poznania i oni
                    tutaj robią dokładnie to samo!!!!Zwlekają z podpisaniem umowy a moja 1 rata
                    wpłaty za mieszkanie minęła 20 kwietnia.Ja już nie mam siły i nerwów a przecież
                    już są naliczane odsetki od tej 1 raty,a i przy okazji jescze wyszły inne
                    rzeczy ale nie chce mi sie już pisać.Najgorsze jest to że dzwonią ze
                    spółdzielni i straszą że wymówią mi umowe,ale to nie moja wina ,że ten
                    p......ny bank tak nas olewa.
                • ewcik29 do agass78 19.04.06, 21:02
                  A mogę wiedzieć w jakim mieście bierzesz kredyt? Jaki masz wkład własny? Skąd
                  taka mała marża banku w oprocentowaniu? Taka promocja jest chyba przy wkładzie
                  własnym większym niż 50%. Ja mam znikomy wkład własny. A nie biorą czasami w bph
                  libor 6m? Generalnie zgodzę się z Tobą, że oferta bph jest jedna z
                  korzystniejszych. Część banków np. mbank, czy millenium kuszą niskim
                  oprocentowaniem, ale jest ono dowolnie ustalane przez bank. Nie jest funkcją
                  marży i libora.
                  Pozdr.
                  Ewa
                      • agass78 Re: do agass78 19.04.06, 22:51
                        Kredyt i bank biore w W-wie,wklad wlasny mialam 5% (ale go refinansuje) czyli w
                        biore na 100% wartosci nieruchomosci do tego kredyt wykonczeniowy w kwocie
                        50.000, wiec razem 293.000
                        Dostalam marze 0,95% + LIBOR 3M, do czasu wpisu do hipoteki podwyzszone o 0,9%,
                        zamiast placenia comiesiecznego ubezpieczenia (w Millenium to byla kwota okolo
                        160 zl.
                        Mysle ze to zalezy gdzie trafisz i do jakiego doradcy,a potem dzialu
                        posprzedazowego.Ja trafilam ekstra,w umowie byl blad jak czytalam,wliczyli
                        LIBOR 6M,zaraz powiedzialam i zmienili na 3m lacznie z decyzja,wszytsko
                        super,obsluga super. Ja trafilam naprawde dobrze.
                        Caly czas jestem w kontakcie z doradca + doradca posprzedazowym - nie mam
                        problemow
                        Jak chce napisz na priv podam Ci namiary jak jestes z W-wy
                        Pozdrawiam
                        • rwasowski Re: do agass78 20.04.06, 21:59
                          Mam identyczne warunki jak Ty wink i tez sluze kontaktem do handlowca. Jedna
                          rada - po kredyt w BPH nie udawajcie do oddzialu - tam oferta jest gorsza!!! o
                          0,3%, dostaniecie 1,25, a my z agass78 mamy 0,95 smile)) pozdr
                          • agass78 Re: do agass78 20.04.06, 22:05
                            A masz jakies problemy z bankiem?,bo ja nie,jestem zadowolona,wszystko mi
                            tlumacza czasami jak dziecku z przedszkola,ale chyba wlasnie o to chodzi,zeby
                            pytac i dostawac odpowiedzi.
                            Ja trafilam dobrze,i widze ze wszyscy sa zainteresowani obsluga poczawszy od
                            doradcy poczatkowego,po posprzedazowego az po pania od rachunkow i kart
                            kredytowych.
                            Tez sluze dobrym kontaktem do doradcy ale w W-wie
                        • apalgan Re: do agass78 09.05.06, 09:28
                          A mozesz podać kontakt do tego dobrego handlowca? W jakim oddziale / centrali
                          pracuje.Ja jestem z Wawy i tez rozwazam wziecie kredytu u nich.Pozdrawiam
                          • adamus123 Re: do agass78 10.05.06, 22:26
                            Witam.z miłą chęcią polecam bardzo sympatyczną Panią z banku bph, u której
                            ubiegałem się o kredyt.Szybko i solidnie.Szczerze polecam.Jeśli chodzi o marżę
                            dostałem 0,98.Więcej info na maila.
                        • gocha755 Re: do agass78 09.05.06, 10:47
                          Witam> ja własnie chcę zamienić kredyt i przejśc do BPH. zaproponowano mi marzę
                          1,25 i powiedziano ze juz nie moge negocjować bo to i tak jest nisko. Mam
                          prośbe mozesz mi podać namiary na ten bank gdzie dostałeś marzę na o,95. Z góry
                          wielkie dzięki. Jestem z Warszawy
                          • agass78 Re: do agass78 09.05.06, 18:18
                            Moge Wam podac nie ma problemu, ale tylko mailowo, nie chce tutaj wymieniac
                            nazwisk.
                            Wszystkim odpisuje na maile
                            Ale z tego co wiem, to marza 0,95% niestety juz nie funkcjonuje, to byla jakas
                            promocja do konca marca, ale nie zaszkodzi zapytac
                            Pozdr i czekam na kontakt na miala gazetowego
                            Pozdr
    • asia_mysia Re: Pamientajcie omijajcie BPH 20.04.06, 11:01
      witam my tez z mezem mamy przykre doswiadczenie z bankiem bph staramy sie o
      kredyt na dokonczenie budowy chcelismy 86tysiecy złozylismy dokumety
      oczywisicie była potrzebna wycena czy te 86 tys starczy na dokonczenie budowy
      pani rzeczoznawca wyliczyła ze starczy koszt rzeczoznawcy 500zł wszystkie
      dokumety były no i decyzja ze nie dostaniemy kredytu bo te 86tys nie starczy
      nam na dokonczenie budowy no i z kredytem mozemy sie pozegnac i KTO NAM ZWRUCI
      TE PIENIADZE ZA RZECZOZNAWCE NIKT moze dla kogos to mało ale dla nas to duzo
      (dodam ze wkładu wlasnego mamy 70tysiecy w rachunkach to ruwnowartosc kredytu
      nie rozumie banku jestesmy zdenerwowani dzis maz jedzie do pko moze tam sie
      uda.
      • robpro15 Re: Pamientajcie omijajcie BPH 20.04.06, 19:26
        Właśnie zamiast harmonogramu dostałem wezwanie do zapłaty. Naliczają odsetki
        oraz koszty wysłania listu 6.5. Jutro jestem umowiony z dyrektorem oddziału w
        tej sprawie. Mam przygotowane pismo o odstąpieniu od Umowy z ich przyczyn.

Jeszcze raz pozdrawiam ten BANK!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka