Gość: gośka IP: *.tktelekom.pl 25.09.09, 00:04 Witam,jak zainstalować ten programik? Radiufuel? hotspot.pdaclub.pl/index.php?option=com_files&Itemid=54&cid=49&fid=588&srv=2 Ma tylko 41kb.Tam jest instrukcja po angielsku,dziekuje za pomoc. Link Zgłoś Obserwuj wątek
pursat Re: program jak go zainstalować? 25.09.09, 09:49 Po ściągnięciu rozpakowujesz plik zip. W środku będzie plik z rozszerzeniem "cab". Kopiujesz go na telefon, czy co tam masz. Uruchamiasz skopiowany plik z poziomu telefonu. Link Zgłoś