Gość: DOROTA
IP: *.tktelekom.pl
08.12.09, 08:14
Witam, potrzebuje formułkę.
W tabeli chcę wpisywać temperaturę.I np po wpisaniu liczby chcę aby
juz pokazywało,że to stopnie C.Podobnie np. jest licząc dane koszty,
to pokazuje już we złotych , pozdrawiam dziękuje za pomoc.