furry
03.02.04, 16:54
otoz znajomy poprosil mnie o uruchomienie karty tv w linuksie (mandrake 9.1).
niby wszystko poszlo ok:
- modul sie zaladowal (philips-costam, jak pokazuje lspci)
- 'xawtv -hwscan' podaje ze /dev/video0 jest typu 'generic/unknown'
- jest jeszcze /dev/vbi0 (?), chyba odpowiada za kanaly(?)
- w kazdym razie nie daje sie znalezc zadnego kanalu, scanntv tez nie pomaga
obraz ciemny, nawet szumu nie ma (bialego, czy szarego, czy jakiegostam)
o czym zapomnialem/czego nie doczytalem?
fr