Gość: JA :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.04, 10:40 Bardzo fajna gierka ale ma jedną wade. Nie jest w naszym języku. Czy ktoś z was może wie skąd sobie można ściągnąć nakładke z polskim językiem do tej gierki. Z góry dzieki pozdro Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: pR3ze5 Re: jagged aliance 2 IP: *.visp.energis.pl 14.03.04, 09:18 Ja mam JA2 w jezyku polskim Link Zgłoś
Gość: JA :) Re: jagged aliance 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.04, 20:48 Ale ściągałeś sobie spolszczenie czy odrazu gierka była w naszym języku?? Link Zgłoś
Gość: pR3ze5 Re: jagged aliance 2 IP: *.visp.energis.pl 15.03.04, 08:39 Od razu taka kupilem. Link Zgłoś