Gość: Ptasia Re: zalanaKLAWIATURA IP: *.wcp.pl 22.02.02, 16:11 czytokiedyś WYSCHNIE SPACJA NIE DZIAŁA I DELETE Link Zgłoś
Gość: 300M Re: zalanaKLAWIATURA IP: 192.168.6.* 22.02.02, 21:26 Nieszczęsna Ptasia ale nie napisałaś rzeczy najważniejszej - czym tą klawiaturę zalałaś , dokładnie opisz i podaj czy to było zimne czy gorące ? Link Zgłoś
Gość: Mar Re: zalanaKLAWIATURA IP: 213.25.197.* 23.02.02, 00:24 Jeśli to coś innego niż czysta woda (a już w najgorszym wypadku słodka kawa z mlekiem lub tłusty rosół), to wysuszenie może nie wystarczyć. nalezy wówczas rozkręcić klawiaturę (delikatnie, żeby nić nie urwać) i wymyć pod kranem z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Potem oczywiście dokłądnie wysuszyć (zajmuje jakieś 12h - zakamarki klawiszy). Skerecić działa jak nowa. Ja swoją myłem już ze 4 razy - niekoniecznie po zalaniu, ale choćby z kurzu. Link Zgłoś
Gość: Ptasia Re: zalanaKLAWIATURA IP: *.wcp.pl 23.02.02, 16:02 thanx za posty. zalałam ciepłą herbatą i niestety rozkręcenie i dwukrotne umycie nie pomogło. panowie od Logitecha powiedzieli, ze lepiej było nie myć i zaproponowali naprawę za cenę równą nowej klawiatury... z której to teraz piszę :-( Link Zgłoś
Gość: Mar Re: zalanaKLAWIATURA IP: 213.25.197.* 23.02.02, 16:12 Gość portalu: Ptasia napisał(a): > thanx za posty. zalałam ciepłą herbatą i niestety rozkręcenie i dwukrotne > umycie nie pomogło. panowie od Logitecha powiedzieli, ze lepiej było nie myć i > zaproponowali naprawę za cenę równą nowej klawiatury... z której to teraz > piszę :-( No to masz problem z głowy (i z kieszeni). Panowie serwisanci od elektroiniki podbudowują własne męskie ego mając wszystkich za głupców, podczas gdy sami albo świadomie naciągaj na koszty albo g... się znają. Jesli nie uszkodziłaś żadnego kabelka ani lutowania (mm nadzieję, że nie szorowałaś szczotką ani zmywakiem do naczyń) oraz bardzo dokładnie wysuszyłś i skręciłas, to nie powinno się nic stać. Może złożyłaś nieodpowiednio albo coś takiego. Może dostał się np. włos lub włókno pamieru lub szmatki, którą osuszałaś to wszystko po myciu... Link Zgłoś
Gość: 300M Re: zalanaKLAWIATURA IP: 192.168.6.* 23.02.02, 16:41 A po co się śpieszyłaś ? poprostu zarobili na Tobie.Tak banalne zalanie jak herbata z cukrem daje się bez ŻADNEGO PROBLEMU zmyć lekko ciepłą wodą pod kranem. Ktoś wcześniej opisał że czterokrotnie zalewał, mył i klawiatura chodzi bez zastrzeżeń. Moja córka potrafiła zalać gorącym kakao i po wielokrotnym myciu z udziałem płynu Palmolive klawiatura pracowała bez problemu. Na tą samą klawiaturę na szczęście przy wyłączonym komputerze wylałem prawie całą filiżankę gorącej bardzo słodkiej kawy po zabiegach jak wyżej piszę z niej teraz. Nie daj się wpuszczać w maliny przez nieuczciwych ludzi bo to co zrobili jest zwykłą nieuczciwością wobec Ciebie. A tak wogóle to jeśli pytasz zawsze Ci ktoś odpowie ALE CZEKAJ NA TĘ ODPOWIEDŹ !! i dopiero potem w zależności od Twojej decyzji - działaj, ale nigdy odwrotnie. OK ? Pzdr. Link Zgłoś