Gość: Erwin
IP: *.slupiec.sdi.tpnet.pl
26.04.04, 21:51
Probuje polaczyc sie poprzez pulpit zdalny z komputerem ktory jest po LAN-ie z
mojego kompa ma ktorym mam sam SDI. Komputer ktory jest po LAN-ie ma jak
widomo IP wewnetrzne i zewnetrzne. I tutaj jest pies pogrzebany poniewaz user
z ktorym probuje sie polaczyc (LAN) ma popier#%#%#^ admina ktory niechce
slyszec nic o jakichkolwiek modyfikacjach wewnatrz sieci. Ktos mu tam kiedys
cos ustawil i tak ma byc.Tak wiec calkowice odpada mozliwosc przekierowywac
polaczenia na okreslony port z adresu zewnetrzenego na routerze na
wyszczegolniony komp w sieci lokalnej. Czy ktos ma jakies pomysly jak sie za
to zabarac ? Co jeszcze moglbym uczynic by doszlo do inicjacji polaczenia.
Oba systemy to XP, ja mam sam stale lacze a koles jest w LAN-ie tez na SDI.
Moze pomoze isntalcja VNC ?