bokaj
05.05.04, 20:26
właśnie otrzymałem, zainstalowałem - i mam różne uczucia...
ktoś też to ma - jakie opinie?
(nie chcę wyrażac teraz własnych, żeby niczego nie sugerować - powiem tylko,
że ładnie się instaluje, ale filmu vcd odtworzyć się np. nie da!)