Dodaj do ulubionych

Nforce czy Via KT-XXX

IP: 195.116.219.* 08.07.04, 09:52
Witajcie,
czy do procesorów Athlon XP lepiej wybrac płyte na nForce(2) czy Via KT-XXX.
Na płycie ma działac grafika ATI, czy ma to jakieś znaczenie (ATI na Nvidii?)?
pozdrowionka
Obserwuj wątek
    • Gość: ppp Re: Nforce czy Via KT-XXX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.04, 13:03
      wez sobie nForce
    • Gość: Royal Re: Nforce czy Via KT-XXX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.04, 13:11
      Nie ma to znaczenia. nVidia robi wyśmienite chipsety do Athlona. A grafike
      możesz bez żadnych przeszkud wstawić ATI
    • bodo31415 Re: Nforce czy Via KT-XXX 08.07.04, 13:59
      Zarówno VIA jak i nVidia produkują bardzo dobre układy ze wskazaniem na nForce.
      Ja bym się raczej zainteresował producentem płyty głównej. Karta graficzna bez
      znaczenia.
      Powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka