Gość: jaxcek IP: 195.116.219.* 08.07.04, 09:52 Witajcie, czy do procesorów Athlon XP lepiej wybrac płyte na nForce(2) czy Via KT-XXX. Na płycie ma działac grafika ATI, czy ma to jakieś znaczenie (ATI na Nvidii?)? pozdrowionka Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ppp Re: Nforce czy Via KT-XXX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.04, 13:03 wez sobie nForce Link Zgłoś
Gość: Royal Re: Nforce czy Via KT-XXX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.04, 13:11 Nie ma to znaczenia. nVidia robi wyśmienite chipsety do Athlona. A grafike możesz bez żadnych przeszkud wstawić ATI Link Zgłoś
bodo31415 Re: Nforce czy Via KT-XXX 08.07.04, 13:59 Zarówno VIA jak i nVidia produkują bardzo dobre układy ze wskazaniem na nForce. Ja bym się raczej zainteresował producentem płyty głównej. Karta graficzna bez znaczenia. Powodzenia. Link Zgłoś