IP: 217.153.62.* 23.09.04, 18:59
Czy ktoś zna ten program używany do darmowego prowadzenia rozmów
telefonicznych na całym świecie ? Jak dodaje się nr telefonów znajomych do
listy?
Obserwuj wątek
    • fugazzi Re: Skype 23.09.04, 19:03
      Za darmo to z komputera do komputera. Z komputera na telefon się płaci.


      Pozdrawiam, Fugazzi...
    • Gość: Zara Re: Skype IP: 217.153.62.* 23.09.04, 20:16
      Dzięki , myślałam,że to jest zupełnie darmowy. Ale poszperałam w międzyczsie i
      doszukałam się,że za połaczenia z numerem stacjonarnym u nas płaci się 16 gr.
      Natomiast bezpłatnie można się łączyć np. przez Stany Zjednoczone. W ten sposób
      można zadzwonić do kolegi mieszkającego blok dalej.Podobno.
      • umfana Re: Skype 23.09.04, 20:34
        Zara!
        Ja moge polecic www.glophone.com/ na USA i chyba Kanade.
        Dzwonisz z kompa na komorki i stacjonarne.
        Sprawdzone!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka