Gość: Zara IP: 217.153.62.* 23.09.04, 18:59 Czy ktoś zna ten program używany do darmowego prowadzenia rozmów telefonicznych na całym świecie ? Jak dodaje się nr telefonów znajomych do listy? Link Zgłoś Obserwuj wątek
fugazzi Re: Skype 23.09.04, 19:03 Za darmo to z komputera do komputera. Z komputera na telefon się płaci. Pozdrawiam, Fugazzi... Link Zgłoś
Gość: Zara Re: Skype IP: 217.153.62.* 23.09.04, 20:16 Dzięki , myślałam,że to jest zupełnie darmowy. Ale poszperałam w międzyczsie i doszukałam się,że za połaczenia z numerem stacjonarnym u nas płaci się 16 gr. Natomiast bezpłatnie można się łączyć np. przez Stany Zjednoczone. W ten sposób można zadzwonić do kolegi mieszkającego blok dalej.Podobno. Link Zgłoś
umfana Re: Skype 23.09.04, 20:34 Zara! Ja moge polecic www.glophone.com/ na USA i chyba Kanade. Dzwonisz z kompa na komorki i stacjonarne. Sprawdzone! Link Zgłoś