IP: *.lodz.mm.pl 22.11.04, 22:07
Witam :) Cy do normalnego giercowania taki pad bedzie mi wystarczał ...
dopiero zaczynam grac ?

my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?ListNr=1347239&AuctionNrInList=0
Obserwuj wątek
    • krif Re: Pad ? 23.11.04, 01:49
      Radze ci zainwestowac w pada z galkami analogowymi.. Gra sie duzo przyjemniej
      :)

      Np. media-tech oferuje takie pady za ok 50 zlotych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka