Gość: pad_crew IP: *.lodz.mm.pl 22.11.04, 22:07 Witam :) Cy do normalnego giercowania taki pad bedzie mi wystarczał ... dopiero zaczynam grac ? my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?ListNr=1347239&AuctionNrInList=0 Link Zgłoś Obserwuj wątek
krif Re: Pad ? 23.11.04, 01:49 Radze ci zainwestowac w pada z galkami analogowymi.. Gra sie duzo przyjemniej :) Np. media-tech oferuje takie pady za ok 50 zlotych. Link Zgłoś