Dodaj do ulubionych

Szukam programu dla poczty

IP: *.localdomain / *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.04, 23:01
Od lat używam systemowego Outlook Ekspress-u, ale słyszałem, że są lepsze.
Próbowałem niedawno Outlook z Office, ale wygląda wizualnie na niezbyt
wygodny.
Co polecacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: mk Re: Szukam programu dla poczty IP: 195.117.23.* 28.11.04, 10:08
      Opera klient pocztowy wbudowany spróbuj nie pożałujesz
      i wizualnie super :D
    • Gość: linux-bobas Re: Szukam programu dla poczty IP: *.crowley.pl 28.11.04, 11:29
      a jakie masz wymagania co do tego programu pocztowego?ma być bezpieczny i
      prosty czy rozbudowany i z wodotryskami
      pierwszy to moze byc The Bat,a drugi to klient pocztowy z Operą jak wspomniano
      ale też bardzo przyjemnie wyglądają programy pocztowe mozilli-Thunderbird(z
      opcja pl) albo polskiej grupy mozilli nkurier poczty
      dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=17
      a to na deser choć stąd polecam coś wybrać(ale więcej trzeba przejrzeć)
      czołówka jak mnie się wydaje to The Bat i Thunderbird lub polska wersja nkurier
      poczty,Eudora też gdzieś mi przemknęła w trakcie przeglądania netu,nie wiem czy
      ten kombajn od Ximian'a-Evolution jest też pod windows?zaraz sprawdzę
      • Gość: linux-bobas Re: Szukam programu dla poczty IP: *.crowley.pl 28.11.04, 11:49
        no prosze-coś pożarło czy też może wchłonęło Ximian'a,ale i tak nie ma jeszcze
        wersji Evolution dla windows;p
        www.novell.com/products/evolution/screenshots.html
        coś w tyle jestem bo n!kuriera chyba już nie rozwijają lub znów ma nazwę
        pierwotną Thunderbird tylko z pl
        mozillapl.org/index.php?name=MozillaPLMirrors
        -można go obejrzeć i pobrać tu:
        www.thunderbird.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka