Gość: Artur IP: *.localdomain / *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.04, 23:01 Od lat używam systemowego Outlook Ekspress-u, ale słyszałem, że są lepsze. Próbowałem niedawno Outlook z Office, ale wygląda wizualnie na niezbyt wygodny. Co polecacie? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: mk Re: Szukam programu dla poczty IP: 195.117.23.* 28.11.04, 10:08 Opera klient pocztowy wbudowany spróbuj nie pożałujesz i wizualnie super :D Link Zgłoś
Gość: linux-bobas Re: Szukam programu dla poczty IP: *.crowley.pl 28.11.04, 11:29 a jakie masz wymagania co do tego programu pocztowego?ma być bezpieczny i prosty czy rozbudowany i z wodotryskami pierwszy to moze byc The Bat,a drugi to klient pocztowy z Operą jak wspomniano ale też bardzo przyjemnie wyglądają programy pocztowe mozilli-Thunderbird(z opcja pl) albo polskiej grupy mozilli nkurier poczty dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=17 a to na deser choć stąd polecam coś wybrać(ale więcej trzeba przejrzeć) czołówka jak mnie się wydaje to The Bat i Thunderbird lub polska wersja nkurier poczty,Eudora też gdzieś mi przemknęła w trakcie przeglądania netu,nie wiem czy ten kombajn od Ximian'a-Evolution jest też pod windows?zaraz sprawdzę Link Zgłoś
Gość: linux-bobas Re: Szukam programu dla poczty IP: *.crowley.pl 28.11.04, 11:49 no prosze-coś pożarło czy też może wchłonęło Ximian'a,ale i tak nie ma jeszcze wersji Evolution dla windows;p www.novell.com/products/evolution/screenshots.html coś w tyle jestem bo n!kuriera chyba już nie rozwijają lub znów ma nazwę pierwotną Thunderbird tylko z pl mozillapl.org/index.php?name=MozillaPLMirrors -można go obejrzeć i pobrać tu: www.thunderbird.pl/ Link Zgłoś