Dodaj do ulubionych

denerwujacy problem :(

IP: 5.2.* / *.server.ntli.net 15.12.04, 14:05
Jestem (szczesliwym?) posiadaczem laptopa. Kiedy odtwarzam filmy DVD lub VCD po pewnym czasie nastepuja przeskoki obrazu, po prostu obraz sie zacina i klatkuje, co uniemozliwia swobodne ogladanie filmu. Jedynym panaceum jakie znalazlem do tej pory to wcisniecie pauzy przy odtwarzaniu, odczekanie ok 1 min i ponowne odtwarzanie filmu, przy czym ta czynnosc trzeba powtarzac caly czas srednio co 5 min (wk....jace prawda?).
Komputer jest swiezo po reinstalce, naped optyczny czyszczony byl, co moze byc przyczyna tego stanu??? Ja wymyslilem sobie ze komp sie przegrzewa i powoduje to trudnosci z odtwarzaniem obrazu (audio jest ok).
Co sadzicie na ten temat? Mieliscie cos podobnego? Prosze o pomoc i wszelkie sugestie.
Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: ass Re: denerwujacy problem :( IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.04, 14:19
      Zainstaluj DirectX i powieksz pamiec.
    • Gość: piecyk gazowy Re: denerwujacy problem :( IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 15.12.04, 19:03
      Gość portalu: Art napisał(a):

      > Komputer jest swiezo po reinstalce, naped optyczny czyszczony byl, co moze
      byc
      > przyczyna tego stanu???

      Power Saving? Wyłącz w BIOS-ie i sprawdź, czy to coś zmienia. W systemie w
      Control panel też są takie opcje, być może również trzeba je wyłączyć.
      • kell99 Re: denerwujacy problem :( 15.12.04, 19:09
        zmienic odtwarzacz? dobry sam zatrzymuje dmps, acpi i co tam jeszcze mogl
        uruchomic... (jednak mplayer to ideal ah;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka