Gość: Art
IP: 5.2.* / *.server.ntli.net
15.12.04, 14:05
Jestem (szczesliwym?) posiadaczem laptopa. Kiedy odtwarzam filmy DVD lub VCD po pewnym czasie nastepuja przeskoki obrazu, po prostu obraz sie zacina i klatkuje, co uniemozliwia swobodne ogladanie filmu. Jedynym panaceum jakie znalazlem do tej pory to wcisniecie pauzy przy odtwarzaniu, odczekanie ok 1 min i ponowne odtwarzanie filmu, przy czym ta czynnosc trzeba powtarzac caly czas srednio co 5 min (wk....jace prawda?).
Komputer jest swiezo po reinstalce, naped optyczny czyszczony byl, co moze byc przyczyna tego stanu??? Ja wymyslilem sobie ze komp sie przegrzewa i powoduje to trudnosci z odtwarzaniem obrazu (audio jest ok).
Co sadzicie na ten temat? Mieliscie cos podobnego? Prosze o pomoc i wszelkie sugestie.
Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam.