Dodaj do ulubionych

pytanie!!!

29.09.05, 18:59
skąd ściągnąć linuxa???
Obserwuj wątek
    • kell99 Re: pytanie!!! 29.09.05, 19:20
      mozliwosci masz wiele:
      - ze strony dystrybucji ktora chcesz zainstalowac,
      - kupic ktoras z gazet do ktorej czesto dolaczaja cd z linuksem
      - sciagnac korzystajac z bit torrenta - www.tlm-project.org/
      - zamowic za darmo np: shipit.ubuntu.com/ po rejestracji dostaniesz
      plyty poczta za darmo, wg mnie ubuntu jest jedna z najbardziej interesujacych
      dystrybucji.
      • cybek1 Re: pytanie!!! 02.10.05, 10:13
        A gdzie i jak to zrobić aby mi przysłali?? Na poczte chodziło na e-mail??

        Z góry dzięki!!
        • kell99 Re: pytanie!!! 02.10.05, 17:32
          wkleilem link do ubuntu. nie wiem czy strona rejestracji istnieje takze w jezyku
          polskim. mozna zamowic wiecej egzemplarzy (dla znajomych). wysylka cd poczta
          jest bezplatna.
      • starydziadyga Re: pytanie!!! 15.04.06, 03:38
        kell99 napisał:

        >wg mnie ubuntu jest jedna z najbardziej interesujacych
        > dystrybucji.

        Pod jakim wzgledem? Na tym samym PC nam Suse i Mandrake ale nie widze miedzy
        nimi wielkiej roznicy, no moze Suse ma Yast, ale Mandrake jest szybszy.

        SD
        • hydroxyzine Re: pytanie!!! 15.04.06, 12:26
          Zajrzyj do /etc - wtedy zobaczysz różnice.
    • empe84 Re: pytanie!!! 27.03.06, 19:35
      www.googluj.cba.pl/akcja.php
      O linuxie radze poczytac tutaj >>>>>> jakilinux.org/home/
    • robak_wroc Re: pytanie!!! 15.04.06, 19:28
      z internetu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka