kell99 Re: pytanie!!! 29.09.05, 19:20 mozliwosci masz wiele: - ze strony dystrybucji ktora chcesz zainstalowac, - kupic ktoras z gazet do ktorej czesto dolaczaja cd z linuksem - sciagnac korzystajac z bit torrenta - www.tlm-project.org/ - zamowic za darmo np: shipit.ubuntu.com/ po rejestracji dostaniesz plyty poczta za darmo, wg mnie ubuntu jest jedna z najbardziej interesujacych dystrybucji. Link Zgłoś
cybek1 Re: pytanie!!! 02.10.05, 10:13 A gdzie i jak to zrobić aby mi przysłali?? Na poczte chodziło na e-mail?? Z góry dzięki!! Link Zgłoś
kell99 Re: pytanie!!! 02.10.05, 17:32 wkleilem link do ubuntu. nie wiem czy strona rejestracji istnieje takze w jezyku polskim. mozna zamowic wiecej egzemplarzy (dla znajomych). wysylka cd poczta jest bezplatna. Link Zgłoś
starydziadyga Re: pytanie!!! 15.04.06, 03:38 kell99 napisał: >wg mnie ubuntu jest jedna z najbardziej interesujacych > dystrybucji. Pod jakim wzgledem? Na tym samym PC nam Suse i Mandrake ale nie widze miedzy nimi wielkiej roznicy, no moze Suse ma Yast, ale Mandrake jest szybszy. SD Link Zgłoś
empe84 Re: pytanie!!! 27.03.06, 19:35 www.googluj.cba.pl/akcja.php O linuxie radze poczytac tutaj >>>>>> jakilinux.org/home/ Link Zgłoś