fangrat
25.09.02, 13:09
Zaprenumerowałem miesięcznik WinSecurity. Ostatni numer ukazał się w lipcu
b.r i cisza. Strona www WinSecurity przestała istniec. Telefony milczą. Na
stronie wydawcy jest lakoniczny komunikat o kłopotach wewnętrznych firmy. Czy
ktoś wie jak i gdzie zgłoszać roszczenia dotyczące BSI związane z
niewywiązaniem się umowy prenumeraty pisma.