Dodaj do ulubionych

bankructwo WinSecurity

25.09.02, 13:09
Zaprenumerowałem miesięcznik WinSecurity. Ostatni numer ukazał się w lipcu
b.r i cisza. Strona www WinSecurity przestała istniec. Telefony milczą. Na
stronie wydawcy jest lakoniczny komunikat o kłopotach wewnętrznych firmy. Czy
ktoś wie jak i gdzie zgłoszać roszczenia dotyczące BSI związane z
niewywiązaniem się umowy prenumeraty pisma.
Obserwuj wątek
    • Gość: rudy Re: bankructwo WinSecurity IP: 66.11.170.* 25.09.02, 14:21
      Sa przepracowani.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka